Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

ULEB Eirokauss 20/21

Otrdiena, 29. septembris, 2020 — pirmdiena, 31. maijs

Sacensību jaunumi
B grupa93:81Budućnost VOLI — Germani Brescia 
D grupa86:93Frutti Extra Bursaspor — Dolomiti Energia 
B grupa96:88Unicaja Malaga — Boulogne Metropolitans 92 
A grupa82:99Bahçeşehir Koleji — JL Bourg en Bresse 
C grupa61:76Lietkabelis — Virtus Segafredo Bologna 
 89:72Lokomotiv Kuban — Telenet Giants Antwerp 
D grupa75:86Promitheas Patras — Herbalife Gran Canaria 
B grupa84:76Ratiopharm Ulm — Mornar Bar 
C grupa76:82Morabanc Andorra — AS Monaco 
D grupa80:76Nanterre 92 — Cedevita Olimpija Ljubljana 
A grupa85:82Joventut Badalona — Partizan NIS 
 85:78Umana Reyer Venice — Unics Kazan 
 89:88Unics Kazan — Bahçeşehir Koleji 
B grupa90:80Mornar Bar — Unicaja Malaga 
 83:89Boulogne Metropolitans 92 — Budućnost VOLI 
D grupa78:51Dolomiti Energia — Promitheas Patras 
C grupa60:71Telenet Giants Antwerp — Morabanc Andorra 
A grupa95:73Partizan NIS — Umana Reyer Venice 
C grupa82:57AS Monaco — Lietkabelis 
B grupa87:84 P3Germani Brescia — Ratiopharm Ulm 
C grupa85:79Virtus Segafredo Bologna — Lokomotiv Kuban 
A grupa77:84JL Bourg en Bresse — Joventut Badalona 
D grupa94:82Herbalife Gran Canaria — Nanterre 92 
 84:68Cedevita Olimpija Ljubljana — Herbalife Gran Canaria 
 84:93Frutti Extra Bursaspor — Promitheas Patras 
 65:71Nanterre 92 — Dolomiti Energia 
C grupa66:82Morabanc Andorra — Virtus Segafredo Bologna 
A grupa72:91Bahçeşehir Koleji — Joventut Badalona 
 93:70Unics Kazan — Partizan NIS 
C grupa76:105Lietkabelis — Lokomotiv Kuban 
B grupa95:76Mornar Bar — Germani Brescia 
C grupa96:64AS Monaco — Telenet Giants Antwerp 
B grupa80:86Ratiopharm Ulm — Boulogne Metropolitans 92 
 91:87Unicaja Malaga — Budućnost VOLI 
A grupa76:82Bahçeşehir Koleji — Partizan NIS 
B grupa78:65Boulogne Metropolitans 92 — Mornar Bar 
D grupa61:51Dolomiti Energia — Cedevita Olimpija Ljubljana 
A grupa92:78Joventut Badalona — Umana Reyer Venice 
C grupa80:73Lietkabelis — Telenet Giants Antwerp 
D grupa88:72Promitheas Patras — Nanterre 92 
C grupa76:61Lokomotiv Kuban — Morabanc Andorra 
B grupa73:68Budućnost VOLI — Ratiopharm Ulm 
D grupa76:94Frutti Extra Bursaspor — Herbalife Gran Canaria 
B grupa86:69Unicaja Malaga — Germani Brescia 
C grupa94:85Virtus Segafredo Bologna — AS Monaco 
 76:66Morabanc Andorra — Lietkabelis 
 76:95Telenet Giants Antwerp — Virtus Segafredo Bologna 
A grupa91:93 PUnics Kazan — Joventut Badalona 
B grupa85:82 PMornar Bar — Budućnost VOLI 
C grupa72:88AS Monaco — Lokomotiv Kuban 
B grupa76:81Ratiopharm Ulm — Unicaja Malaga 
A grupa76:89Partizan NIS — JL Bourg en Bresse 
 88:82 PUmana Reyer Venice — Bahçeşehir Koleji 
B grupa70:75Germani Brescia — Boulogne Metropolitans 92 
 66:82Mornar Bar — Ratiopharm Ulm 
A grupa79:77JL Bourg en Bresse — Bahçeşehir Koleji 
B grupa90:80Boulogne Metropolitans 92 — Unicaja Malaga 
A grupa90:87Unics Kazan — Umana Reyer Venice 
D grupa75:63Cedevita Olimpija Ljubljana — Nanterre 92 
C grupa94:114Telenet Giants Antwerp — Lokomotiv Kuban 
D grupa89:80Dolomiti Energia — Frutti Extra Bursaspor 
 98:83Herbalife Gran Canaria — Promitheas Patras 
 104:88Cedevita Olimpija Ljubljana — Frutti Extra Bursaspor 
A grupa67:70Bahçeşehir Koleji — Unics Kazan 
B grupa88:76Ratiopharm Ulm — Germani Brescia 
C grupa83:89Lokomotiv Kuban — Virtus Segafredo Bologna 
D grupa80:97Frutti Extra Bursaspor — Cedevita Olimpija Ljubljana 
 80:89Promitheas Patras — Dolomiti Energia 
 90:74Nanterre 92 — Herbalife Gran Canaria 
B grupa98:72Unicaja Malaga — Mornar Bar 
D grupa71:61Herbalife Gran Canaria — Dolomiti Energia 
B grupa72:65Boulogne Metropolitans 92 — Ratiopharm Ulm 
C grupa67:75Telenet Giants Antwerp — AS Monaco 
A grupa89:86Partizan NIS — Unics Kazan 
 77:87Joventut Badalona — Bahçeşehir Koleji 
C grupa94:90Lokomotiv Kuban — Lietkabelis 
B grupa66:90Budućnost VOLI — Unicaja Malaga 
D grupa102:104 P2Dolomiti Energia — Nanterre 92 
B grupa77:75Germani Brescia — Mornar Bar 
D grupa90:82Herbalife Gran Canaria — Cedevita Olimpija Ljubljana 
C grupa82:69Morabanc Andorra — Telenet Giants Antwerp 
A grupa78:75Partizan NIS — Joventut Badalona 
 74:86JL Bourg en Bresse — Unics Kazan 
C grupa82:73Virtus Segafredo Bologna — Lietkabelis 
B grupa66:75Germani Brescia — Budućnost VOLI 
A grupa87:59JL Bourg en Bresse — Umana Reyer Venice 
 76:86Umana Reyer Venice — JL Bourg en Bresse 
D grupa87:65Cedevita Olimpija Ljubljana — Dolomiti Energia 
B grupa73:77Ratiopharm Ulm — Budućnost VOLI 
D grupa91:70Nanterre 92 — Promitheas Patras 
A grupa75:89Umana Reyer Venice — Joventut Badalona 
 76:71Unics Kazan — JL Bourg en Bresse 
B grupa89:78Mornar Bar — Boulogne Metropolitans 92 
C grupa68:74AS Monaco — Virtus Segafredo Bologna 
 100:106Morabanc Andorra — Lokomotiv Kuban 
 86:77Telenet Giants Antwerp — Lietkabelis 
A grupa88:75Partizan NIS — Bahçeşehir Koleji 
B grupa79:83Germani Brescia — Unicaja Malaga 
D grupa89:76Herbalife Gran Canaria — Frutti Extra Bursaspor 
 77:73Cedevita Olimpija Ljubljana — Promitheas Patras 
B grupa71:73Budućnost VOLI — Boulogne Metropolitans 92 
A grupa108:74Bahçeşehir Koleji — Umana Reyer Venice 
B grupa86:81Boulogne Metropolitans 92 — Germani Brescia 
A grupa73:71JL Bourg en Bresse — Partizan NIS 
 84:77Joventut Badalona — Unics Kazan 
C grupa76:72Lokomotiv Kuban — AS Monaco 
 77:69Lietkabelis — Morabanc Andorra 
D grupa69:105Promitheas Patras — Cedevita Olimpija Ljubljana 
B grupa78:84Budućnost VOLI — Mornar Bar 
D grupa56:67Dolomiti Energia — Herbalife Gran Canaria 
C grupa92:73Virtus Segafredo Bologna — Telenet Giants Antwerp 
B grupa90:94Unicaja Malaga — Ratiopharm Ulm 
C grupa64:88Lietkabelis — AS Monaco 
D grupa90:91 PNanterre 92 — Frutti Extra Bursaspor 
C grupa92:81Virtus Segafredo Bologna — Morabanc Andorra 
D grupa102:92Frutti Extra Bursaspor — Nanterre 92 
 75:100Promitheas Patras — Frutti Extra Bursaspor 
C grupa66:64AS Monaco — Morabanc Andorra 
A grupa59:79Umana Reyer Venice — Partizan NIS 
 90:75Joventut Badalona — JL Bourg en Bresse 
F grupa79:83Lokomotiv Kuban — Boulogne Metropolitans 92 
G grupa108:80Budućnost VOLI — JL Bourg en Bresse 
 90:76Virtus Segafredo Bologna — Cedevita Olimpija Ljubljana 
H grupa66:73Morabanc Andorra — Unics Kazan 
F grupa71:43Partizan NIS — Dolomiti Energia 
E grupa86:95Unicaja Malaga — Joventut Badalona 
 65:93Nanterre 92 — AS Monaco 
H grupa100:102Herbalife Gran Canaria — Mornar Bar 
E grupa90:71AS Monaco — Unicaja Malaga 
G grupa74:71Cedevita Olimpija Ljubljana — Budućnost VOLI 
F grupa79:62Boulogne Metropolitans 92 — Partizan NIS 
H grupa73:62Unics Kazan — Herbalife Gran Canaria 
G grupa87:99JL Bourg en Bresse — Virtus Segafredo Bologna 
H grupa71:74Mornar Bar — Morabanc Andorra 
F grupa96:84Dolomiti Energia — Lokomotiv Kuban 
E grupa95:90Joventut Badalona — Nanterre 92 
F grupa26. jan, 19:45Boulogne Metropolitans 92 — Dolomiti Energia 
G grupa26. jan, 21:30Virtus Segafredo Bologna — Budućnost VOLI 
E grupa26. jan, 21:45Joventut Badalona — AS Monaco 
F grupa27. jan, 18:30Lokomotiv Kuban — Partizan NIS 
H grupa27. jan, 20:00Mornar Bar — Unics Kazan 
G grupa27. jan, 21:30Cedevita Olimpija Ljubljana — JL Bourg en Bresse 
E grupa27. jan, 21:45Unicaja Malaga — Nanterre 92 
H grupa27. jan, 22:00Herbalife Gran Canaria — Morabanc Andorra 
restorāni Rīgā - saņem atlaides