Pirmdiena, 9. novembris, 2020
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 D grupa
|
|
Cedevita Olimpija Ljubljana
— Frutti Extra Bursaspor
|
104:88
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
Ogres BS
— Saldus/Sporta skola
|
20:00 |
0
0
0
0
|
|
Otrdiena, 10. novembris, 2020
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Traktor
— Metallurg Mg.
|
2:1 P
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 A grupa
|
|
Bahçeşehir Koleji
— Unics Kazan
|
67:70
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Neftekhimik
— Kunlun RS
|
6:3
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Lokomotiv
— Barys
|
7:2
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Torpedo
— Ak Bars
|
2:6
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Vityaz
— Dynamo Maskava
|
1:2
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
CSKA
— Spartak
|
3:4 P
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Avangard
— HC Sochi
|
3:2
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Jokerit
— SKA
|
1:4
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
FIBA Čempionu līga 20/21 E grupa
|
|
Strasbourg
— Rytas
|
81:83
|
5
0
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
Prizma/IHS
— Dinaburga
|
7:4
|
3
1
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
FIBA Čempionu līga 20/21 E grupa
|
|
Peristeri
— VEF Rīga
|
81:84
|
9
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 B grupa
|
|
Ratiopharm Ulm
— Germani Brescia
|
88:76
|
0
0
0
0
|
|
Trešdiena, 11. novembris, 2020
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Sibir
— Dinamo Minska
|
0:6
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 C grupa
|
|
Lokomotiv Kuban
— Virtus Segafredo Bologna
|
83:89
|
0
0
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
Bigbank Tartu
— TalTech
|
3:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Latvijas izlase
Latvijas izlase 2020
|
|
Sanmarīno
— Latvija
|
0:3
|
7
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Pärnu Sadam
— AVIS UTILITAS Rapla
|
83:69
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 D grupa
|
|
Frutti Extra Bursaspor
— Cedevita Olimpija Ljubljana
|
80:97
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
Jelgava-BJSS
— Dimantu akadēmija
|
19:00 |
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
Jūrmala
— Kandava
|
19:00 |
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 D grupa
|
|
Promitheas Patras
— Dolomiti Energia
|
80:89
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 D grupa
|
|
Nanterre 92
— Herbalife Gran Canaria
|
90:74
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 4. kārta
|
|
ASVEL Lyon
— Crvena Zvezda
|
68:89
|
4
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 B grupa
|
|
Unicaja Malaga
— Mornar Bar
|
98:72
|
0
0
0
0
|
|
Ceturtdiena, 12. novembris, 2020
|
Teniss
ATP 2020 Sofia Open 1/4fināls
|
|
Radu Albot
— Adrian Mannarino
|
2:6, 6:1, 3:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 Sofia Open 1/4fināls
|
|
Alex de Minaur
— Jannik Sinner
|
7:6(3), 4:6, 1:6
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Traktor
— Ak Bars
|
2:1
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Izlases
Women`s EuroBasket 2021 kvalifikācija, I grupa
|
|
Horvātija
— Ziemeļmaķedonija
|
80:62
|
19
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 Sofia Open 1/4fināls
|
|
John Millman
— Vasek Pospisil
|
3:6, 2:6
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Torpedo
— Kunlun RS
|
2:0
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Neftekhimik
— Barys
|
1:2
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dynamo Maskava
— Severstal
|
2:3 PM
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Lokomotiv
— Avtomobilist
|
1:2
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
CSKA
— Salavat Yulaev
|
5:3
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Vityaz
— SKA
|
1:8
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 8. kārta
|
|
CSKA
— Baskonia
|
89:86
|
3
0
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Serbija
— Skotija
|
1:1, 4:5 PS
|
3
0
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Gruzija
— Ziemeļmaķedonija
|
0:1
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dinamo Rīga
— HC Sochi
|
1:3
|
6
1
0
0
|
|
Basketbols — Izlases
Women`s EuroBasket 2021 kvalifikācija, I grupa
|
|
Vācija
— Latvija
|
73:67
|
44
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 Sofia Open 1/4fināls
|
|
Richard Gasquet
— Salvatore Caruso
|
7:6(4), 7:5
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 8. kārta
|
|
Olympiacos
— Alba Berlin
|
75:71
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 8. kārta
|
|
Maccabi Tel-Aviv
— Žalgiris
|
85:57
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Ungārija
— Islande
|
2:1
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Ziemeļīrija
— Slovākija
|
1:2 P
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 8. kārta
|
|
Barcelona
— Fenerbahçe
|
97:55
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Bolīvija
— Ekvadora
|
2:3
|
1
0
0
0
|
|
Piektdiena, 13. novembris, 2020
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Argentīna
— Paragvaja
|
1:1
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Amur
— Dinamo Minska
|
1:2
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Sibir
— Avangard
|
1:4
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 Sofia Open pusfināls
|
|
Adrian Mannarino
— Jannik Sinner
|
3:6, 5:7
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
WTA 2020 Upper Austria Ladies Linz 1/4fināls
|
|
Barbora Krejčíková
— Aliaksandra Sasnovich
|
6:3, 6:1
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
WTA 2020 Upper Austria Ladies Linz 1/4fināls
|
|
Nadia Podoroska
— Ekaterina Alexandrova
|
2:6, 1:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 Sofia Open pusfināls
|
|
Vasek Pospisil
— Richard Gasquet
|
6:7(6), 6:2, 6:0
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — MHL
MHL 20/21
|
|
Kapitan
— HK Rīga
|
7:3
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
WTA 2020 Upper Austria Ladies Linz 1/4fināls
|
|
Veronika Kudermetova
— Elise Mertens
|
4:6, 1:6
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
BC Kalev/Cramo
— AVIS UTILITAS Rapla
|
76:74
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Rakvere Tarvas
— Taltech
|
82:68
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
WTA 2020 Upper Austria Ladies Linz 1/4fināls
|
|
Aryna Sabalenka
— Océane Dodin
|
6:3, 3:3 RET
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 8. kārta
|
|
Crvena Zvezda
— Real Madrid
|
67:73
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 8. kārta
|
|
Panathinaikos
— Anadolu Efes
|
77:80
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 8. kārta
|
|
Bayern Munich
— Valencia Basket
|
90:79
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 8. kārta
|
|
ASVEL Lyon
— Zenit
|
53:66
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 D grupa
|
|
Herbalife Gran Canaria
— Dolomiti Energia
|
71:61
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Kolumbija
— Urugvaja
|
0:3
|
0
0
0
0
|
|
Sestdiena, 14. novembris, 2020
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Čīle
— Peru
|
2:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Brazīlija
— Venecuēla
|
1:0
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — MHL
MHL 20/21
|
|
Kapitan
— HK Rīga
|
3:2 P
|
1
0
0
0
|
|
Handbols
Handbola Virslīga sievietēm 20/21
|
|
LSPA
— Salaspils SS
|
PĀRCELTA
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
Prizma/IHS
— Olimp/Venta 2002
|
2:4
|
2
1
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Liepāja
— Latvijas Universitāte
|
79:62
|
5
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 Sofia Open fināls
|
|
Jannik Sinner
— Vasek Pospisil
|
6:4, 3:6, 7:6(3)
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
Dinaburga
— Zemgale/LLU
|
6:4
|
3
0
0
0
|
|
Teniss
WTA 2020 Upper Austria Ladies Linz pusfināls
|
|
Ekaterina Alexandrova
— Elise Mertens
|
6:2, 1:6, 5:7
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dynamo Maskava
— Salavat Yulaev
|
3:4 P
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
Kolibri/LU
— Daugavpils Universitāte
|
16:00 |
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Vityaz
— Spartak
|
3:7
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Kunlun RS
— Traktor
|
3:5
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Severstal
— SKA
|
0:2
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Ak Bars
— Neftekhimik
|
3:2
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
CSKA
— HC Sochi
|
7:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Malta
— Andora
|
3:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Sanmarīno
— Gibraltārs
|
0:0
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Izlases
Women`s EuroBasket 2021 kvalifikācija, I grupa
|
|
Ziemeļmaķedonija
— Vācija
|
59:74
|
8
0
0
0
|
|
Teniss
WTA 2020 Upper Austria Ladies Linz pusfināls
|
|
Aryna Sabalenka
— Barbora Krejčíková
|
7:5, 4:6, 6:3
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Tartu Ülikool
— Tallinna Kalev/TLÜ
|
75:67
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Ventspils
— Ogre
|
82:81
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dinamo Rīga
— Avtomobilist
|
2:3 P
|
5
1
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
— RTU/Robežsardze/Jūrmala
|
1:3
|
1
0
0
0
|
|
Florbols — Virslīga vīriešiem
Elvi līga vīriešiem 20/21
|
|
Talsu NSS/Krauzers
— Lielvārde/FatPipe
|
PĀRCELTA
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Valmiera Glass/ViA
— VEF Rīga
|
64:93
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Latvija
— Fēru Salas
|
1:1
|
9
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Azerbaidžāna
— Melnkalne
|
0:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Kipra
— Luksemburga
|
2:1
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Izlases
Women`s EuroBasket 2021 kvalifikācija, I grupa
|
|
Horvātija
— Latvija
|
69:83
|
22
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Vācija
— Ukraina
|
3:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Šveice
— Spānija
|
1:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Zviedrija
— Horvātija
|
2:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Portugāle
— Francija
|
0:1
|
2
0
0
0
|
|
Svētdiena, 15. novembris, 2020
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Amur
— Avangard
|
2:1
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Sibir
— Metallurg Mg.
|
3:2
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Barys
— Dinamo Minska
|
1:4
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
WTA 2020 Upper Austria Ladies Linz fināls
|
|
Aryna Sabalenka
— Elise Mertens
|
7:5, 6:2
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
ATP Finals 2020 Grupa Londona 2020
|
|
Dominic Thiem
— Stefanos Tsitsipas
|
7:6(5), 4:6, 6:3
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
Dimantu akadēmija
— Jūrmala
|
16:00 |
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Slovākija
— Skotija
|
1:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Ziemeļmaķedonija
— Igaunija
|
2:1
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
Mogo/LSPA
— Liepāja
|
4:1
|
4
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Pärnu Sadam
— Taltech
|
77:69
|
0
0
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
— Jēkabpils Lūši
|
0:3
|
1
1
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Velsa
— Īrija
|
1:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Turcija
— Krievija
|
3:2
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Bulgārija
— Somija
|
1:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Baltkrievija
— Lietuva
|
2:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Albānija
— Kazahstāna
|
3:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Gruzija
— Armēnija
|
1:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Nīderlande
— Bosnija un Hercegovina
|
3:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Dānija
— Islande
|
2:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Slovēnija
— Kosova
|
2:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Rumānija
— Norvēģija
|
Spēle atcelta
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Beļģija
— Anglija
|
2:0
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Austrija
— Ziemeļīrija
|
2:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Čehija
— Izraēla
|
1:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Moldova
— Grieķija
|
0:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Itālija
— Polija
|
2:0
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Ungārija
— Serbija
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP Finals 2020 Grupa Londona 2020
|
|
Rafael Nadal
— Andrey Rublev
|
6:3, 6:4
|
1
0
0
0
|
|