Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:116, Did:0, useCase: 0

"Staiceles Bebri": "Uzstādījumu noturēties 1.līgā izpildījām ar uzviju"

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

"Staiceles Bebri": "Uzstādījumu noturēties 1.līgā izpildījām ar uzviju"
"Staiceles Bebri"
Foto: M. Strokša

Sportacentrs.com ir sazinājies ar visiem 16 šīs sezonas komanda.lv 1.līgas klubiem, piedāvājot izteikt savas domas par aizvadīto sezonu. Šoreiz savas pārdomas atklājuši "Staiceles Bebri", kuriem turnīra noslēgumā 13.vieta.

Ko izdevās sasniegt un ko neizdevās (prieki un vilšanās)?
Priekš pirmās sezonas uzskatām, ka iznākums ir veiksmīgs, jo sezonas uzstādījums bija noturēties pirmajā līgā - tas izpildīts ar uzviju. Kaut arī sezonas sākumā neklājās viegli, jo pirmie izbraukumi trāpījās Valmierā un pret Caramba/Dinamo. Arī mājās vairākas spēles zaudējām tikai pieredzes trūkuma dēļ, bet kopumā uzskatām, ka esam gājuši pa augšupejošu līkni - sezonas otrajā daļā jau bija nostabilizējies sastāvs, un varējām krāt punktus, lai pakāptos turnīra tabulā. Izdevās iespēlēt arī piecus 99.gadā dzimušos jauniešus, no kuriem divi pat nostiprinājās pamatsastāvā.

Kā vērtējat turnīru kopumā (organizācija, tiesāšana, līmenis)? Vai attaisnojas spēlēšana bez Virslīgas dublieru klātbūtnes?
Skatoties pēc punktu blīvuma turnīra tabulā, turnīrs bijis ļoti interesants. Gan spēļu līmeņa, gan norises un organizatoriskā ziņā turnīrs ir vērtējams pozitīvi. Varbūt vienīgi gribētos uzlabojumus teksta tiešraidēs un vēl vairāk internetā translētās spēles.

Par tiesāšanu: pa reizei pietrūka konsekvences pret mums kā jaunajiem, bet kopumā tiesāšana bija apmierinoša. Viena lieta gan nav izprotama - kurš un kā nosaka, kad spēlētāju formas krāsas sakrīt un kad nesakrīt, ja to nosaka spēles tiesnesis. Ieteiktu paskatīties Anglijas premjerlīgu. Ja tas noteikts kādā reglamentā, tad jau sezonas sākumā klubiem vajadzētu izskaidrot, kas un kā, citādi, piemēram, Ogrei spēlējot Staicelē, der tumši zili šorti pret mūsu zilajiem, savukārt, aizbraucot uz Ogri, mūsu zilie jau vairs neder utt. Spēlēšana bez dublieru komandām pirmajā līgā noteikti ataisnojas, pretējā gadījumā tajā neatrastos vieta tādām komandām kā mēs.

Vai jau šobrīd ir skaidrība par nākamo gadu (budžets, sastāvs, treneris utt.)?
Nākamās sezonas sakarā darām visu, lai komanda būtu pārstāvēta pirmajā līgā. Sastāvs, ja izdosies noturēt vadošos spēlētājus, iespējams, paliks diezgan nemainīgs, jo iztiksim ar vietējās sporta skolas papildinājumu. Arī treneris paliks, bet pie licences iegūšanas un budžeta vēl strādājam - daudz kas būs atkarīgs no pašvaldības lēmumiem.

FK Staiceles Bebri direktors Jānis Jaunzems.

1.līgas klubu atsauksmes pēc 2015.gada sezonas noslēgšanās

KlubsMateriāls
Caramba/Dinamo"Caramba/Dinamo": "Priecēja progress sezonas gaitā; Virslīgā trenēsimies vairāk"
Valmiera Glass
RFSPopkovs: "Virslīgā trūkst spēcīgu ārzemju treneru"
1625 Liepāja"1625 Liepāja": "Izdevās palikt par vienu no vadošajām komandām"
Auda
Rēzekne"Rēzekne": "Mūsu pilsētā futbols visos laikos ir raisījis skatītāju interesi"
Tukums 2000"Tukums 2000": neizpildīti mērķi; toties parādās talanti; turnīrā slikta tiesāšana
AFA OlaineAFA "Olaine": labi; ka paņēmām gulbeniešus; tiesnešu darbs ar "-" zīmi
Alberts
Ogre
Jēkabpils
Salaspils
Staiceles Bebri"Staiceles Bebri": "Uzstādījumu noturēties 1.līgā izpildījām ar uzviju"
Saldus/Brocēni
Smiltene"Smiltene": "Mums ir labākie līdzjutēji - nedrīkstam viņus zaudēt"
Preiļi

  +2 [+] [-]

, 2015-11-20 09:42, pirms 4 gadiem
Prieks par Staiceles komandu. 27 punkti viņiem ir patiešām liels sasniegums, zinot, ka spēlē faktiski tikai ar savējiem čaļiem. Turklāt, iepriekšējo gadu līderis Verners Apiņš pārcēlies uz nedaudz augstāku līmeni. Lai veicas ar sastāva saglabāšanu, vēlu panākumus nākamajā sezonā!

Staicele un tās komanda ir īsts piemērs visai Latvijai kādam jābūt futbolam mazpilsētā. Protams, ir saikne ar Limbažiem, Aloju, bet vienalga.

     [+] [-]

, 2015-11-20 20:08, pirms 4 gadiem
Staicelieši malači,sevišķi pārsteidzāt otrajā aplī,protams labā nozīmē.