Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Uz nezināmu laiku atcelts Meistarlīgas "Final 4" turnīrs volejbolā

Jānis Celmiņš

Latvijas Volejbola federācija paziņojusi par “Credit 24” Meistarlīgas volejbolā atcelšanu. Sākotnēji tika ziņots, ka turnīrs, kuram bija jānorisinās rīt un parīt Sāmsalā, tiek pārcelts uz Tartu, taču šodien tiek ziņots, ka turnīrs ir pārcelts uz nezināmu laiku.

Jau vēstīts, ka Meistarlīgas “Final 4” turnīrā vietas sev nodrošinājušas trīs igauņu komandas - “Saaremaa” , “Tartu Bigbank” un “Selver”, kā arī viena Latvijas komanda “Jēkabpils Lūši”.

“Final 4” turnīrs sākotnēji tika plānots Sāmsalā, kur laukuma saimnieku lomā būtu regulārā čempionāta uzvarētāji “Saaremaa” volejbolisti.

Jau vēstīts, ka pirms nedēļas Kuresāres komanda “Saaremaa” mājās uzņēma Milānas volejbolistus. Tikšanās notika “CEV Challenge Cup” turnīra ietvaros, turklāt itālieši guva virsroku abās spēlēs. Igaunijas veselības padome uzskata, ka Sāremā saslimušie cilvēki inficējušies pēc iespējamās saskarsmes ar itāliešu sportistiem.

Meistarlīgas svarīgākās spēles tiek atceltas līdz tālākas informācijas izziņošanai, teikts LVF paziņojumā.

Aizvadītajā gadā Latviju “FInal 4” turnīrā pārstāvēja vien “RTU/Robežsardze”, ierindojoties ceturtajā vietā, bet vēl pirms gada bronzu izcīnīja “Jēkabpils Lūši”. 2016./2017. gada sezonā Latvijas komandas Meistarlīgā (toreiz vēl Baltijas līga) pārstāvētas nebija, bet vēl gadu iepriekš sudrabu ieguva “Biolars/Jelgava”, bet bronzu izcīnīja “Poliurs/Ozolnieki”.

"Mēs rūpīgi sekojam informācijai saistībā ar šī vīrusa izplatību Latvijā un esam izveidojuši krīzes vadības grupa, kura strādā pie tālākajiem lēmumiem. Tie tiks pieņemti maksimāli īsā laikā un tiks publiski izziņoti LVF sociālajos tīklos un mājas lapā. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai minētajos kanālos," LVF Instagram kontā pavēstījis federācijas prezidents Jānis Buks.