Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Seškārtējais Latvijas rallija čempions Aivis Egle izlaidīs nākamo sezonu

Juris Grīns
Juris Grīns

Seškārtējais Latvijas rallija čempions Aivis Egle izlaidīs nākamo sezonu
Aivis Egle
Foto: Raitis Plauks/f64

Pazīstamais autosportists Aivis Egle, kurš sešas reizes kļuvis par Latvijas rallija čempionu, nākamo sezonu plāno izlaist.

Arī šogad, startējot kopā ar stūrmani Andi Daugu, Egle kļuva par N4 klases čempionu, lai gan neizcīnīja nevienu uzvaru atsevišķos posmos. Jāpiemin, ka visus sešus titulus šis braucējs guvis tieši šajā pilnpiedziņas klasē.

Par iemeslu lēmumam izlaist 2014. gada rallija sezonu Egle min naudas un motivācijas trūkumu.

"Nākamo gadu izlaidīšu," apstiprina Egle. "Šobrīd to nevaru teikt par visiem 100 procentiem, jo, iespējams, kādā rallijā varbūt parādīšos, bet šobrīd vairāk velk uz to, ka nākamgad nebraukšu. Nav īsti ne motivācijas, ne arī līdzekļu."

Egle jau saņēmis piedāvājumu startēt Latvijas rallija čempionāta posmā Talsos, kas tiek saukts arī par čempionu ralliju. Taču pilots apstiprina, ka noteikti nebūs redzams Eiropas čempionāta posmā Liepājā, jo izmaksas šīm divu dienu sacīkstēm esot pārāk augstas.

"Arī pašiem liekas, ka vajag pamēģināt kaut ko citu, jo kā nekā rallijā esmu pavadījis 13 gadus," piebilst Egle. "Sakrājies tāds neliels nogurums."

Aivis Egle par Latvijas čempionu N4 rallija klasē kļuva 2003., 2004., 2005., 2008., 2010. un 2013. gadā. Savukārt 2002. un 2010. gadā tika ieņemtas trešās vietas. Tāpat Egle ir 2004. gada Baltijas kausa ieguvējs N4 klasē, kā arī 2000. gada Latvijas autokrosa čempions "klasikas" klasē.

Izmantotie resursi:
Sākums - Go4speed

  +1 [+] [-]

, 2013-11-06 10:31, pirms 6 gadiem
Tas vairāk izklausās pēc iešanas pensijā... Droši vien ka redzēsim uz dažiem posmiem tāpat kā Feldmani, kā nekā uz abiem viena mašīna. Apsveicu ar tituliem( nav maz ), un Paldies par skaistiem mirkļiem dopos!!! Aivis ir vienmēr bijis mans favorīts, lai gan jāatzīst, pēdējos gados ātrums ievērojami krities salīdzinot ar konkurentiem

     [+] [-]

, 2013-11-06 16:04, pirms 6 gadiem
Nekad nav paticis Aivja braukšanas stils, vienmēr lēni un prātīgi. Bet tas kā vienmēr ir bijis stabils, bez daudzām rupjām kļūdām, kas rezultējas čempiona titulā.

     [+] [-]

, 2013-11-07 09:20, pirms 6 gadiem
Man liekas izvēlēts ideālais brīdis kad beigt rallija karjeru , čempi pēdējo dabuja , pavadīts rallijā ne maz gadu viss pa skaisto . Varbūt redzēsim viņu Rally Crossa , lai veicas .