Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

Nauris Bulvītis parakstījis līgumu ar "Inverness C.T."

Miķelis Osis
Miķelis Osis @MikelisO

Nauris Bulvītis parakstījis līgumu ar "Inverness C.T."
"Inverness C.T."

Latvijas futbolists Nauris Bulvītis pēc veiksmīgi pavadīta pārbaudes laika šodien parakstījis līgumu līdz gada beigām ar Skotijas 1. divīzijas klubu "Inverness C.T.".

Kā ziņo "Inverness C.T." oficiālā mājas lapa, šovakar līgumu līdz gada beigām ar šo klubu parakstījis latviešu futbolists Nauris Bulvītis (22). Bulvītis "Inverness" komandā uz pārbaudes laiku bija teju visa jūlija garumā, pakāpeniski pārliecinot par savām spējām vienības galveno treneri Teriju Bučeru. Nauris "Inverness" sastāvā kā centra aizsargs piedalījās vairākās pārbaudes spēlēs - pēdējā no tām ar 1:3 tika atzīts Skotijas Premjerlīgas kluba "Dundee United" pārākums.

Bulvītis šo sezonu uzsāka Ventspils "Tranzītā", visai ātri kļūstot par vienu no komandas galvenajiem balstiem. Pirms tam Bulvītis spēlēja Lietuvā, "Šiauliai" klubā. Jau pirms pāris dienām "Inverness" galvenais treneris Terijs Bučers izteicās, ka ar Bulvīti vēlas parakstīt līgumu, un, kā noprotams, pārrunas norisinājušās veiksmīgi.

Atgādinām, ka "Inverness" komandā pagājušajā sezonā nepilnus piecus mēnešus spēlēja cits Latvijas aizsargs Pāvels Mihadjuks, taču arī viņa labais sniegums neglāba komandu no izkrišanas uz Skotijas 1. divīziju. 8. augustā "Inverness" gaida 2009./2010. gada sezonas pirmā spēle Skotijas 1. divīzijā - izbraukumā pret "Dunfermline".

Izmantotie resursi:
ictfc.premiumtv.co.uk

 +11 [+] [-]

, 2009-07-30 22:14, pirms 10 gadiem
Kriize dod stimulu censties un atkal veerojams Latvijas censonju piepluudums aarzemees.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -3 [+] [-]

, 2009-07-30 22:22, pirms 10 gadiem
Lab.. Skotijas Premjerligā bija vērts Mihadjukam spēlēt, bet neredzu jēgu pirmajā līgā spēlēt.. Bet nu velu veiksmi

  +7 [+] [-]

, 2009-07-30 22:30, pirms 10 gadiem
Interesanti,bet kāpēc tikai līdz gada beigām.Tas būtu tikai uz pirmo riņķi.Nenopietni.
Slēpts komentārs: kaamis007

  +1 [+] [-]

, 2009-07-30 22:37, pirms 10 gadiem
priecē...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2009-07-30 23:14, pirms 10 gadiem
Forši. No Tranzīta tikt komandā, kas nākamsezon pretendē atkal uz vietu augstākajā līgā. Tad beidzot šis transfērs ir noticis un Bulvītis atradis sev komandu ārvalstīs. Lai veicas!

Ceru drīz dzirdēt arī kādus jaunumus par Mihadjuku - vai viņš dosies prom, vai paliks V-pilī!

  +4 [+] [-]

, 2009-07-30 23:15, pirms 10 gadiem
tam ir trīs iemesli.... pirmkārt, nauda.....otrkārt, spēlejot tur viņu var pamanīt kads Skotijas Premjerlīgas klubs.....treškārt, Skotijā spēle nedaudz citadāku futbolu nekā pie mums, un tai ir arī savas stipras pusēs, un tāpēc lai paplašinātu savu meistarību ir jābrauc uz turieni no LV.....bet tas ir tikai manas domas

  +6 [+] [-]

, 2009-07-30 23:43, pirms 10 gadiem
Nevar saildzināt Skotijas 1. līgu ar Latvijas 1. līgu. Tiešam spēles līmenis tur iespējams burtiski neatšķiras (bet vai kāds ir redzējis?). Bet atšķiras kopējas līmenis. Proti, spēles ir labi apmeklētas un pat ar LMT Virslīgu nevar saildzināt un tas jau ir daudz! Katram klubam ir savi fani, sava infrastruktūra un tradīcijas. Klubiem ir profesionāla sagatavošana.

Saprotiet, piemērām ja visiem klubiem būtu tāda sistēma kā piemērām Mettai un Jelgavai, tad 1. līgas līmenis būtu ļoti augsts un arī meistarība augstu. tas ka vairums tur spēlējošu nekad nebūs profesionāļi tas neko nenozīmē. Arī ārzemēs mierīgi var spēlēt students, kas no rītiem mācās un vakarā trenējas. Svarīgi, ka treniņš notiek labos apstākļos, pie labiem speciālistiem, ka klubs nevien maksā kādas prēmijas, bet arī nodrošina atvieglojumus, piemērām spēle tāda komandā un vari mācīties bez maksas, tev iedot nelielu dzīvokļi, vien lūdzu labi trenējies un aizstāvi augstskolas komandu 1. līgā. Plus līdzjutēji, interneta lapas un t.t. tā arī rodas līmenis.

Diemžēl Latvijā līdz tādam līmenim vel tālu. Tāpēc arī lielu klubu farmklubi spēle virslīgā, kas noteikti nav viennozīmīgi vertējāms, jo arī daudzi treneri saka, ka daudzi no šodienas Tranzita, Olimpa nav vel gatavi visu sezonu spēlēt pret meistariem no Ventspils, Skonto un LM. Tas arī var negatīvus iespaidus atstāt, nav tā, ka iemetot mākslīgi spēlētāju virslīgā viņš uzreiz progresēs. Var arī psiholoģiski salauzt. Paskatieties cik mums daudz talantu, kas 19 gados uzspidēja Latvijā un tad pazūd, jo vajag izaugt līdz meistarkomandas līmenim, vajag padeldēt soliņu, vajag cīnīties katru minuti koptreniņā, lai treneris nākošreiz izlaiž nevis teiksim Rimku, bet tevi. Bet mums tiek nodrošināta iespēja spēlēt virslīgā 18 gadīgiem, kaut arī normāli vajadzētu būt tā, ka iespēja spēlēt labākajā turnīrā jānopenā ar sūro darbu.

Tāpēc ļoti ceru, ka kādreiz mums tiešām būs 10 profesionālas komandas virslīgā un tad 1. līgā spēles gan lielo komandu dublieri, gan būs vairākas labas augstskolu komandas kā Metta, kur spēle un mācās, gan vairākas reģionālas komandas kas cīnās par iespēju kādreiz iziet virslīgā.