Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

Freimanis "Real Betis" nespēlēs, taču cer palikt Spānijā

Miķelis Osis
Miķelis Osis @MikelisO

Freimanis "Real Betis" nespēlēs, taču cer palikt Spānijā
Gints Freimanis
Foto: Romans Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Latvijas futbolists Gints Freimanis pēc pusotru nedēļu ilgas pārbaudes Spānijas augstākās līgas komandas "Real Betis" otrajā vienībā tomēr nav spējis pārliecināt kluba trenerus par savu lietderību, taču nav izslēgts, ka mūsu futbolists karjeru turpinās kādā Spānijas 3. līgas vienībā.

Jau ziņojām, ka pēc sākotnēji plānotās nedēļu ilgās pārbaudes "Real Betis" klubā Gintam Freimanim laiks sevi pierādīt tika pagarināts vēl par vairākām dienām. Tomēr tagad kļuvis skaidrs, ka mūsu futbolists "Real Betis" klubā karjeru neturpinās - par visu sīkāk sarunā ar eSports.lv pastāstīja pats Freimanis.

"Šeit nepalieku. Treneris, protams, teica, ka viņam patīk, kā spēlēju utt., bet ne viņš izlemj par manu nākotni. Domāsim reāli - pirmās komandas līmenim es neatbilstu, tas ir pats par sevi saprotams. Savukārt otrajā komandā esot jādod iespēja jaunajiem, lai gan tur ir vairāki vēl vecāki spēlētāji par mani. Laikam vienkārši nostrādāja cita politika - uzskatu, ka pēc spēka otrajā komandā man vajadzēja palikt, bet, ko darīt - laikam nebija lemts. Klubs uzrakstīja labu rekomendāciju, jau šodien biju gatavs doties uz 3. līgas klubu "Ecija", jo treneris mani pasauca malā un paprasīja, vai nevēlos uz turieni doties. Viss jau bija norunāts, bet pēdējā brīdī piezvanīja aģents un pateica, ka "Ecija" vajag uzbrucējus, ne mani. Tā ka ko tagad līdz tā rekomencācija? Ar to jau paēdis nebūsi [smejas]. Pagaidām visur iegāž vecums - esmu gadu par vecu. Segunda B sešiem spēlētājiem obligāti jābūt zem 23 gadu vecuma. Tā nu klubiem jādabū seši jaunie spēlētāji obligāti. Bet, reāli domājot, pērn vēl nebiju gatavs braukāt apkārt.

Rītdien viss noskaidrosies - lidošu atpakaļ uz Maljorku. Gaidu atbildi no diviem Segunda B (pēc spēka 3. līgas) klubiem, kuros ceru tikt bez pārbaudes laika un uzreiz parakstīt kontraktu. Kad devos uz "Betis", šiem klubiem atteicu, tā ka redzēs, kas būs. Viņi mani gribēja redzēt jau pirms laba laika, taču tā arī neaizbraucu... Ja nesanāks, tad pirmdien lidošu uz Īriju, "Cork City" komandu (tur Freimanis pabija 2008. gada otrajā pusē, taču spēlēt nedrīkstēja, jo laicīgi nesaņēma transfēru no Latvijas). Lai gan tur arī ir jauns treneris, vajadzēs sevi pierādīt. Neko darīt, transfēru logs jau veras ciet," situāciju izklāstīja Freimanis.

"Tik un tā nenožēloju, ka atbraucu uz "Real Betis". Redzēju, ka viss ir iespējams - nav nekā tāda, ko nevar izdarīt. Pusotru nedēļu trenējos kluba bāzē, uz mani apskatījās arī pirmās komandas treneris - droši vien viss arī bija atkarīgs no viņa. Tātad neesmu vēl gatavs. Tāds ir sports. Tomēr daudz netrūka... Vakar biju uz spēli starp "Real Betis" un "Mallorca" (šajā Spānijas kausa izcīņas mačā maljorkieši uzvarēja ar 1:0). Stadionā, protams, laba atmosfēra. Redzot savām acīm šīs spēles, tur nav nekā tāda - viss ir iespējams. Tagad redzu, pie kā jāstrādā, un jāiet uz priekšu! Galvenais ir atrast klubu. Aģents piedāvā palikt uz pusgadu 4. divīzijā, bet to kaut kā negribas... Tik daudziem atteicu, ka nezinu, kā būs - visu liku uz "Betis". Tādas iespējas negadās bieži. Varbūt aģentam uzradīsies vēl kāds variants tepat. Gribētos palikt Spānijā, jo tieši tehniskajā ziņā te var ļoti progresēt."

  +3 [+] [-]

, 2009-01-29 16:50, pirms 10 gadiem
prieks, ka džeki raujas prom no Latvijas korumpētā futbola, tikai žēl, ka nedaudz pietrūkst veiksmes stariņa, bet ja nopietni tad Latvijā jauniešu attīstības struktūra ir galīgi garām un atliek tikai cerēt, ka tā ar laiku uzlabosies.

     [+] [-]

, 2009-01-29 17:12, pirms 10 gadiem
nu lai veicās, galvenais nepadoties un , ceru, ka atradīs labu klubu kur progresēt un uzlabot savu spēli un tad kāddien varbūt pārdošu kreklu, kuru viņš man saplēsa spēlējot futeni

  +1 [+] [-]

, 2009-01-29 21:01, pirms 10 gadiem
ticu , ka vēl ielēks vilcienā!