Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

"Lech" un Rudņevam Eirokausu sezona beidzas Bragā

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

"Lech" un Rudņevam Eirokausu sezona beidzas Bragā
Artjoms Rudņevs
Foto: AFP/Scanpix

Šodien UEFA Eiropas līgas 1/16 fināla atbildes spēlē Artjoma Rudņeva pārstāvētais Poznaņas "Lech" Portugālē ar 0:2 zaudēja vietējam "Braga", izstājoties no turnīra. "Braga" 1/8 finālā tiksies ar "Liverpool".

Pirmajā spēlē mājās "Lech" svarīgi bija neielaist – izdevās ne tikai tas, bet arī pašai iesist un uzvarēt ar 1:0. Vienīgie vārti mūsu Artjoma Rudņeva kontā. 1:0 nozīmēja to, ka vieni gūti vārti šovakar Bragā vēl straujāk pietuvinās „Lech” nākamajai kārtai, jo tad portugāļiem vajadzēs iesist jau trīs vārtus. Protams, lielākais portugāļu bieds bija tieši Rudņevs, kaut, apstākļu spiesta, "Braga" lielākoties bija spiesta domāta par uzbrukšanu.

Tehniskie portugāļi jau no sākuma pārņēma iniciatīvu, taču 5. minūtē "Lech" noorganizēja ļoti bīstamu pretuzbrukumu - ar piespēli vēl savā laukuma pusē to iesāka Rudņevs, pēcāk reidu veica Sergejs Krivecs, bet Semiram Stiličam no lieliskas pozīcijas neizdevās trāpīt. Savukārt jau 8. minūtē priekšā tika "Braga" - poļu vārtsargs Kšištofs Kotorovskis pēc ne tā bīstamākā raidījuma atsita bumbu savā priekšā, un Alans no pāris metriem trieca bumbu vārtos, izvirzot vadībā Bragu šajā mačā un izlīdzinot rezultātu divu spēļu summā. Portugāles vicečempionei turpināja piederēt pārsvars un 36. minūtē izdevās dubultot rezultāta pārsvaru - ātrā uzbrukumā no vārtu priekšas netraucēti sita Lima. 2:0 (summā 2:1 "Braga" labā), tiesa, "Lech" pietiktu gūt vienus vārtus, lai summā atgūtu vadību. Līdz pārtraukumam nekas nemainījās.

Īsi pēc pārtraukuma no ne pārāk cerīgas situācijas sita Rudņevs, taču stūra sitiens (pēc kura nekas nesekoja) tika nopelnīts. Kopumā 2. puslaiks poznaņiešu izpildījumā bija daudz cerīgāks, tomēr līdz uzbrukuma smailei viesi netika - tādējādi arī Rudņevam ilgu laiku nebija iespēju apdraudēt vārtus. 71. minūtē Artjoms gandrīz iestūma bumbu vārtos ar visu vārtsargu, taču tikai gandrīz, savukārt vēl pēc piecām minūtēm Jaceks Kieļbs izniekoja bīstamu soda sitienu. Pavisam tuvu, lai izrautu derīgo 1:2, "Lech" bija pašā izskaņā jau mazākumā pēc Martina Kikuta noradījuma - vispirms pēc tālas piespēles izpeldēja Rudņevs, taču bumba pēc viņa sitiena lidoja centimetrus garām stabam, bet mirkli vēlāk pēc Jakuba Viļka spēcīga raidījuma bumba atsitās pret vārtu pārliktni... "Braga" ar pūlēm nosargāja labvēlīgo 2:0, uzvarēja summā ar 2:1 un 1/8 finālā tiksies ar "Liverpool", kamēr "Lech" un šodien pilnu maču aizvadījušajam Rudņevam Eirokausu sezona ir beigusies.

1 2 3 81 komentārs
Slēpts komentārs: South Jabulani
Slēpts komentārs: jankups
Slēpts komentārs: arrived
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: GetLost
Slēpts komentārs: anjo
Slēpts komentārs: pagrieziens
Slēpts komentārs: sergis89
Slēpts komentārs: mrPO
Slēpts komentārs: Iws91
Slēpts komentārs: kips22
Slēpts komentārs: amusement
Slēpts komentārs: angelos33
Slēpts komentārs: mosdef
Slēpts komentārs: rronijs
Slēpts komentārs: Žurka
Slēpts komentārs: oshels
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: duum
Slēpts komentārs: South Jabulani
Slēpts komentārs: mosdef
Slēpts komentārs: ChristianDK
Slēpts komentārs: pagrieziens
Slēpts komentārs: Zarinsh
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: mister_negative_2
Slēpts komentārs: the drEamEr!
Slēpts komentārs: tomass93
Slēpts komentārs: aNnounced
Slēpts komentārs: Number 0
Slēpts komentārs: ChristianDK
Slēpts komentārs: anjo
Slēpts komentārs: tomass93
Slēpts komentārs: South Jabulani
Slēpts komentārs: oshels
1 2 3 81 komentārs