Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

"Baku" briest pārmaiņas, Verpakovskis un Ivanovs janvārī var zaudēt darbu

Jānis Pārums

"Baku" briest pārmaiņas, Verpakovskis un Ivanovs janvārī var zaudēt darbu
Māris Verpakovskis cīņā ar pretinieku
Foto: azerisport.com

Azerbaidžānas futbola kluba "Baku" vadība ir ļoti neapmierināta ar komandas demonstrēto sniegumu nacionālajā čempionātā, tāpēc jau tuvākajā laikā varētu sekot nopietnas pārmaiņas, vēsta azerisport.com. Tās vistiešākajā veidā var skart arī "Baku" spēlējošos Latvijas futbolistus Māri Verpakovski un Denisu Ivanovu.

Pēc 12 spēļu kārtām Božidara Bandoviča vadītā komanda ar 10 punktiem ieņem tikai 11.vietu 12 komandu konkurencē, tiesa, atšķirībā no daļas pārējo komandu, aizvadījusi tikai desmit mačus, taču kopējo situāciju tas būtiski nemaina. Pēc neizšķirta ar pastarīti "Kjapaz" sagaidāma trenera viesošanās pie kluba direktora Hafiza Mamedova, kurā Bandovičs izteiks neapmierinātību ar vairāku spēlētāju neapmierinošo sportisko formu un piedāvās savu variantu, kā uzlabot komandas sniegumu.

10 spēlēs "Baku" spējusi uzvarēt tikai vienreiz, piedzīvojusi divus zaudējumus, savukārt lielākā daļa spēļu – septiņas – noslēgušās neizšķirti. Komanda guvusi tikai astoņus vārtus, kas ir dalīts sliktākais rādītājs čempionātā, taču tikai astoņus arī ielaidusi (trešais labākais rādītājs).

Bandovičs saprot, ka kluba prezidents nav apmierināts ar viņa darbu, taču, ja viņam izdosies noturēties amatā līdz ziemai, tad Bandovičs atteiksies uzreiz no deviņu spēlētāju pakalpojumiem, starp kuriem ir gan vietējie, gan leģionāri. Spēlētāju sarakstu serbu speciālists ir jau sagatavojis un, iespējams, tajā ietilpst arī Latvijas futbolisti Māris Verpakovskis un Deniss Ivanovs. Klubā pieaug neapmierinātība ar leģionāriem un vienā no sanāksmēm ticis izteikts priekšlikums no vairākuma ārzemju spēlētājiem atteikties, iesaistīt vairāk jauno spēlētāju un mainīt kluba stratēģiju.

Klubs spēlētājiem arī aizliedzis sarunāties ar plašsaziņas līdzekļiem. Turklāt pēc azerisport.com rīcībā esošās informācijas klubs kavējas ar algu izmaksu, taču tas nav saistīts ar kluba finansiālo stāvokli, bet gan komandas sniegumu – šādā veidā "Baku" vadība cenšas "pārmācīt" komandu par slikto sniegumu. Spēlētāji saprot algu kavēšanās iemeslu, tāpēc cenšas situāciju labot ar sportiskajiem rezultātiem.

Bandovičs lūgs kluba vadībai laiku kļūdu novēršanai, taču tā negrasās gaidīt ilgi. Paturēt treneri vai atlaist – to "Baku" vadība nolems decembra sākumā.

Izmantotie resursi:
Azerisport.com - Все об Азербайджанском спорте

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2012-11-05 13:22, pirms 7 gadiem
Oldšeterhends rakstīja: Verpim vajadzētu iet spēlēt uz Poliju un tad kā Rudņevam izsisties!
nav vairs tie gadi..
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2012-11-05 13:23, pirms 7 gadiem
sen jau bija laiks, kas tad tas par uzbrucēju, kurš visu laiku tikai izgāž savas iespējas?!

Mārim jāmeklē darbs būs tepat vien, ja palaimēsies, bet stipri šaubos, tad Krievijas 1. līgā, vai Ukrainas 1.līgā.

Vilciens uz Poliju jau senām ir upē noslīcis.

  +1 [+] [-]

, 2012-11-05 13:24, pirms 7 gadiem
pēdējais izcirstais cigans is back rakstīja: Ko tu gribi teikt ka Polija ir kkāds starpnieks caur kuru latvietim obligāti ir jāiet lai izsistos augstākā līmenī ???
vecis aiztaisa degunu un sapņo
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2012-11-05 13:35, pirms 7 gadiem
Verpakovskim derētu spēlēt Skonto - ja jau Šabalu pa 3,5 ļimoniem dod uz CSKA, tad Verpim naudiņa pietiks.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2012-11-05 13:42, pirms 7 gadiem
Vienmēr vajag paskatīties kāds aģents ir spēlētājam. Mārim ir ProSports Management, kas ir krievu un ukraiņu kantoris. Līdz ar to, viņiem ir savs klubu loks ar kuriem tusē. Viņu klienti spēlē Krievijā, Ukrainā un Azerbaidžānā. Tā kā, ja Māri atlaiž, tad viņš vai nu atgriežas LV, vai arī visticamāk Krievijā (1.līgā) vai Ukrainā... un nekur citur
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2012-11-05 13:59, pirms 7 gadiem
pēdējais izcirstais cigans is back rakstīja: Kuri ir tie citi kas tur tik smagi kapā??? Tev pašam par sevi smiekli nenāk???
tas garais, blondais, aizmirsu kā sauc, bet 1x Mr.Negative rakstīja, ka bildē pēc pajoļa izskatās
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2012-11-05 14:23, pirms 7 gadiem
Verpim jānobeidz karjera Liepājā un punkts. Pietiks vandīties pa pasauli. Ir uzspēlējis pret grandiem, ir Latvijas izlases varonis bijis.

     [+] [-]

, 2012-11-05 14:31, pirms 7 gadiem
rezgalis007 rakstīja: Verpim jānobeidz karjera Liepājā un punkts. Pietiks vandīties pa pasauli. Ir uzspēlējis pret grandiem, ir Latvijas izlases varonis bijis.
Kāda vella pēc šo vēl Liepājā vajag?Pārdevās savulaik skontam,tad lai tinās!Liepājā vajag tādu, kas māk vārtus gūt!

  +1 [+] [-]

, 2012-11-05 14:50, pirms 7 gadiem
Pirms kāda laika jau vienā intervijā Māris izteicās, ka iespējams pāreja uz s... klubu bija viņa kļūda. Bet, lai izpirktu visus grēkus, tad vajadzēs daudz bumbu sasist s... vārtos! Ja atlaidīs, tad jau visticamāk Ivanovs arī atgriezīsies mājās - Liepājā!

  -2 [+] [-]

, 2012-11-05 16:09, pirms 7 gadiem
Nu Andri5 , vai Starkovs bija vainīgs pie Baku neveiksmēm?

  +2 [+] [-]

, 2012-11-05 16:19, pirms 7 gadiem
Zelta sietiņš rakstīja: Nu Andri5 , vai Starkovs bija vainīgs pie Baku neveiksmēm?
Kāpēc man to prasi?
Protams!
Labus špīlerus(līderus) savulaik stariks patrieca no Baku kluba!Tādus kuri pēc tam taisīja rezultātu pret pašu starkovu,spēlējot pretinieku komandā!
Un tas ka klubs nav spējīgs samekēt pieklājīgus trenerus ,tās ir Baku kluba problēmas,bet tavā prātā jau līdz ar to starkova akcijas ceļās?

  -2 [+] [-]

, 2012-11-05 16:51, pirms 7 gadiem
Domaju,ka Verpis vareetu speeleet Tadzikistanaa..vispaar taalaak no aciim!

  -2 [+] [-]

, 2012-11-05 17:32, pirms 7 gadiem
rikki rakstīja: Domaju,ka Verpis vareetu speeleet Tadzikistanaa..vispaar taalaak no aciim!
Tadžikistānā? Čali, kaut ko sajaucis esi varbūt vēl Mongolijā. Viens un tas pats līmenis praktiski

  -1 [+] [-]

, 2012-11-05 18:28, pirms 7 gadiem
O!!! LM sagaidīs ar atplēstām rokām un ne jau Andrim5 par to lemt!Liepāja pārgaidījusies Mārīti un
Vaņu piedevām.

     [+] [-]

, 2012-11-05 22:30, pirms 7 gadiem
Nu Ivanovs gan kluudijaas ejot uz Azeriem.. Ideali vinam bija tai pasaa DAR, vai Turcijaa. Kur bija ok liimenis un liidera loma. Verpis veel mieriigi var atrast normaalu klubu, Ivanovs arii.. Vispaar ta Azerbaidzaana kaut kaada bedre musejiem, neviens tur stabili nav sastaavaa. Pereplotkins veel saakumaa bombardeeja ar Rubinu, tagad nekaa. Vienigais tur algas ok. Reali Verpis visus sos gadus aremees ir kapaajis pa lielu naudu, un skaistaas zmees. Kaut kaados pabiru klubos, kur nav smukas ainavas Verpis nespeelees. Reali Latvijas klubiem vinu atlauties buutu loti sarezgiiti. Bet var jau buut. Es domaju vins ies uz Griekijas cempi, tur vins sevi ir ar + apliecinaajis, vai Kipru.