Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

E.Višņakovs pagarinājis līgumu ar "Widzew" līdz 2016. gadam

Andrejs Siliņš

E.Višņakovs pagarinājis līgumu ar "Widzew" līdz 2016. gadam
Eduards Višņakovs
Foto: widzew.pl

Latvijas futbolists Eduards Višņakovs noslēdzis jaunu līgumu ar Polijas Ekstraklases klubu Lodzas "Widzew", un tas būs spēkā līdz 2016. gada jūnija beigām.

23 gadus vecais Višņakovs "Widzew" pievienojās šī gada jūlijā un pēc pārbaudes laika izturēšanas noslēdza līgumu ar klubu uz vienu sezonu ar iespēju to pagarināt. Jau pirmajos darba mēnešos Višņakovs apliecinājis savu piederību šim līmenim un potenciālu sasniegt augstāku līmeni, tāpēc klubs nav vilcinājies jau laikus pagarināt līgumsaistības ar Latvijas uzbrucēju.

17 spēlēs Polijas Ekstraklasē šajā sezonā Eduards Višņakovs guvis astoņus vārtus un labāko līgas bombardieru sarakstā pagaidām ieņem sesto vietu. Līdz ar bijušā Rīgas "Daugavas" un "Ventspils" uzbrucēja rezultatīvo sniegumu Polijā parādījušās runas par iespējamo pāreju uz citu klubu ar augstākiem mērķiem. Kluba vadība gan jebkādu transfēra iespēju noliedz.

Lodzas komandai gan pagaidām neveicas - četras uzvaras un divi neizšķirti 18 spēlēs ļāvuši sakrāt 14 punktus, ar ko pietiek vien pēdējai 16. vietai. Pēdējās piecās spēlēs izcīnīta tikai viena uzvara. Ja "Widzew" sezonas izskaņā paliks pēdējā vietā, komandai nāksies izkrist uz Polijas pēc spēka otro līgu.

"Widzew" spēlē arī Eduarda brālis Aleksejs.

  +4 [+] [-]

, 2013-12-02 02:42, pirms 5 gadiem
pagarināja līgumu , lai pēc tam varētu kārtīgi nopelnīt, ja pārdod

     [+] [-]

, 2013-12-02 08:57, pirms 5 gadiem
Tieši tā, viss ļoti loģiski. Kamēr Widzew cīnīsies Ekstraklasē, bombardieri nepārdos, bet, ja nu nāksies izkrist, protams, ka būs interese un varēs pārdot. Manuprāt, pareizs solis, šo sezonu līdz galam jāaizvada Polijā, nav kur skriet. Ja turpinās sist iekšā golus, agri vai vēlu pārcelšanās uz lielāku klubu neizpaliks.

     [+] [-]

, 2013-12-02 10:44, pirms 5 gadiem
Kāpēc, rakstot par Latvijas spēlētājiem un viņu jaunajiem līgumiem, nekad neraksta, kāda būs alga?

     [+] [-]

, 2013-12-02 14:04, pirms 5 gadiem
shkura, uzrakstīsi, cik saņem tu?

     [+] [-]

, 2013-12-02 17:44, pirms 5 gadiem
shkura rakstīja: Kāpēc, rakstot par Latvijas spēlētājiem un viņu jaunajiem līgumiem, nekad neraksta, kāda būs alga?
algas publisko tikai nopietni speletaji,tik cik maksa zemakas liigas reti kas atklaj

     [+] [-]

, 2013-12-02 19:29, pirms 5 gadiem
shkura rakstīja: Kāpēc, rakstot par Latvijas spēlētājiem un viņu jaunajiem līgumiem, nekad neraksta, kāda būs alga?
Widzew vispār tā algu apmaksa tagad pēc sodiem tāda interesanta. Ja pareizi atminos, tad pusi Višņakova algas apmaksā privātais sponsors, kāds kluba fans.