Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Kalnu slēpotāja Ģērmane pieaugušo konkurencē debitē ar trešo vietu slalomā

Andrejs Siliņš

Kalnu slēpotāja Ģērmane pieaugušo konkurencē debitē ar trešo vietu slalomā
Dženifera Ģērmane 2019. gada ''Pokal Loka'' sacensībās Slovēnijā.

16 gadus vecā Latvijas kalnu slēpotāja Dženifera Ģērmane sestdien Austrijā zemākās kategorijas (NJR) sacensībās izcīnīja trešo vietu slalomā.

2003. gadā dzimusī Ģērmane pirmajā braucienā finišēja pēc 49,54 sekundēm, kas bija desmitais labākais rezultāts starp 51 finišējušo sportisti. Jāuzsver, ka latviete startēja ar 70. numuru, kad ierasti slaloma trase ir ļoti izdangāta. Otrajā braucienā Ģērmane sasniedza trešo labāko laiku - 47,32 sekundes, un summā arī pacēlās uz trešo pozīciju.

Otrajā vietā palikušajai austrietei Monikai Vidmozerei latviete zaudēja pussekundi, bet pirmajā vietā esošajai vēl vienai mājiniecei Marijai Nīderndorferei vēl četras sekundes simtdaļas. Savukārt ceturtajā pozīcijā esošo čehieti Elēzu Sommerovu Ģērmane apsteidza par četrām simtdaļām.

Sacensībās piedalījās arī 17 gadus vecā Karlīna Lāce, kura startēja ar 42. numuru, tomēr nespēja sasniegt finišu jau pirmajā braucienā.

Izmantotie resursi:
https://www.fis-ski.com/DB/general/...