Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Šļahtins piedraud: "Lasickenei var atsaukt neitrālo statusu"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Šļahtins piedraud: "Lasickenei var atsaukt neitrālo statusu"
Marija Lasickene. Foto: Andrejs Isakovičs, AFP / rsport.ria.ru

Krievijas Vieglatlētikas federācijas prezidents Dmitrijs Šļahtins, komentējot krievu augstlēkšanas zvaigznes izteikumus, ieminējies, ka Marijai Lasickenei var atsaukt neitrālās sportistes statusu. Augstlēcēja to nosaukusi par elegantu fantāziju.

Kā jau ziņots, Marija Lasickene (bij. Kučina), komentējot Krievijas Vieglatlētikas federācijas kārtējo atstādināšanas pagarināšanu, bija drosmīga, jo vainu saskatīja savas valsts funkcionāros un treneros.

Dmitrijs Šļahtins sarunā ar krievu vieglatlētiem: "Būtu ideāli, ja mēs visi esam labojušies, guvuši mācību un izmainījuši kultūru. Bet tā tas nav. Mēs sākam spiest un "močīt" paši sevi. Un es uzdodu jautājumu: kāpēc mēs to darām? Lūk, Maša [Lasickene] izteicās, ka viss. Mašai var pateikt, ka viņa nevēlas izmainīt Krievijas vieglatlētikas kultūru, un atsaukt neitrālo statusu. Viegli. Bet uz kāda pamata? Jo ir IAAF lēmums, kur skaidri norādīts, ka Krievijas Vieglatlētikas federācijas prezidents cīnās ar veco stāstu, federācija pieliek lielas pūles un virzās uz priekšu. Bet sportisti saka, ka federācija ir pretekļi, kas neko nedara. Aha, tātad sportistiem kultūra nav mainījusies, nu tad atsauksim neitrālo statusu. Mašai ir jāsaprot šīs lietas no psiholoģijas aspekta, jo viņa ir izlases līdere, cilvēks, kurš brauc uz ārzemēm - viņai tas jāsaprot labāk nekā jebkuram citam."

Marija Lasickene atbild prezidentam: "Esmu pārsteigta (īstenībā nē) par Šļahtina mēģinājumiem mani iebiedēt. Eleganta fantāzija par to, ka man var atsaukt neitrālo statusu, jo neatbalstu federācijas vadītāja darbības (acīmredzot, man īpaši jāatbalsta viņa komandas galvenā lieta - "Lisenko lieta"). Izlauzīsimies! Braucam tālāk... Priekšā ir Hožuva-Ostrava-Tībingene." Savai runai instagramā pievienojusi haštagu "#FantazētājsTuManiNosauci".

Šlahtins izteicies, ka Starptautiskā vieglatlētikas federācija (IAAF) apsolījusi, ka septembra pasaules čempionātā Krievijas sportisti varēs startēt ar savu karogu un himnu. Reaģējot uz šādu apgalvojumu, IAAF noliedz minēto apsolījumu.

Lasickene vakar Dimanta līgas posmā Oslo pārlēca 2.01m un atguva sezonas līderes statusu.

Izmantotie resursi:
instagram.com/lasitskene.maria
sport-express.ru
matchtv.ru

     [+] [-]

, 2019-06-14 13:14, pirms 5 mēnešiem
Gan jau kāda valsts šo adoptēs.

     [+] [-]

, 2019-06-14 13:23, pirms 5 mēnešiem
pūce rakstīja: Gan jau kāda valsts šo adoptēs.
vīra zemi..

     [+] [-]

, 2019-06-14 19:49, pirms 5 mēnešiem
Prieks,ka tajā valstī ir viena drosmīga sportiste,kura nebaidās lietas saukt īstajos vārdos..visu cieņu!

     [+] [-]

, 2019-06-15 10:16, pirms 5 mēnešiem
ko taa marija tur dzied?