Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:474, Did:0, useCase: 0

Rēķis: "Esmu pielicis punktu"

Ingmārs Jurisons

1. Loch Felix 3:13.085  
betSafe
11. Mārtiņš Rubenis +2.583  
18. Inārs Kivlenieks +3.119  
26. Guntis Rēķis +4.362  

"Nevienu mirkli nenožēloju, ka šos 24 gadus esmu pavadījis kamaniņu braukšanā," aizvadījis savas pēdējās sacensības starptautiskajā arēnā, šodien atzina kamaniņu braucējs Guntis Rēķis, kurš jau drīzumā kravās somas, lai pārceltos uz dzīvi Jaunzēlandē.

"Esmu pielicis ļoti lielu galējo punktu," uzreiz pēc finiša Vankūveras spēļu ceturtajā un pēdējā braucienā atzina Rēķis. "Labi vismaz, ka noslēdzošais brauciens izdevās salīdzinoši labs. Kā nu ir, tā ir - ņemiet par labu. Ja mači būtu no veču starta, varētu tēmēt gandrīz vai uz piecpadsmitnieku - labi nobraucot, noteikti. Bet šādā izskatā - šķiet, vēl kādu nedēļu vajadzētu pabraukt, lai šo trasi līdz galam saprastu. No zemā starta pavisam citādāk. Laikam man tik ātri nepielec, kā citiem... Tik filigrāni, kā vajadzēja braukt tagad, es laikam tomēr nemāku."

Rēķis, kam šīs bija jau ceturtās olimpiskās spēles karjerā, neslēpa - līdz pat pēdējam šaubījies, vai maz vērts mērot ceļu uz Kanādu. Lēmums beigt karjeru jau bija pieņemts, un 16. martā gaidīs lidmašīna uz Jaunzēlandi - biļetes jau kabatā. "Treneri pārliecināja, ka tomēr esmu gatavs (startēt Vankūverā). Un varbūt arī varēja būt citādāk. Taču diemžēl, iznākums - esmu vienā līmenī ar indieti un ko tur vēl... Laikam nav baigi forši." Šobrīd kamaniņu braukšanai tiek likts punkts, kaut gan Guntis atzīst - būtu varianti arī palikt un strādāt par treneri. "Nevienu mirkli nenožēloju, ka šos 24 gadus esmu pavadījis kamaniņu braukšanā. Un varu pateikt milzīgos paldies vispirms manai ģimenei - mammai, tētim, kurš tagad jau ir tur augšā, visiem saviem ļoti daudzajiem treneriem, policijas vadībai un konkrēti Voina kungam. Visiem liels paldies."

Bez nožēlas, taču ar nelielu vilšanos Vankūveras spēļu sacensību arēnu pamet arī Inārs Kivlenieks. "Visi četri braucieni diezgan labi, bet rezultāts, diemžēl, nav tāds, kādu es vēlējos. Acīmredzot, kamanas neslīd pietiekami ātri. Pats jutos labi, it kā visas līnijas izbraucu. Ar mazām kļūdiņām, taču - kļūdās visi. Nebiju gaidījis, ka var tik daudz braucienā zaudēt līderiem. Treniņbraucienos rezultāti bija cerīgi, taču iespējams, ka līderi vēl slēpās. Tobrīd likās, ka viss ir ļoti patīkami, un desmitnieks šķita reāls. Taču esmu tur, kur esmu," pretrunīgas emocijas jaunajam braucējam. "Manas pirmās spēles. Ir gandarījums, ka tiku uz šejieni, un arī ar veiktajiem braucieniem esmu apmierināts. Prieka nav vienīgi par rezultātu. Taču nav jau arī tik ļoti slikti. Motivācija Sočiem? Par Sočiem mēs vēl padomāsim... Sportā man ir tikai viena doma - cīnīties par uzvaru. Šogad nesanāca tikt pat tuvu, pērn - bija atsevišķas trases, kur tādām vietām biju ļoti tuvu. Taču tagad tikai lielāka motivācija pacīnīties, lai tiktu augstāk. Kaut kas jādomā, vasarā jādara. Mārtiņš sācis organizēt jauna veida slidas. Redzēs, izdosies kaut kas, vai ne."

Slēpts komentārs: helkama

 +13 [+] [-]

, 2010-02-15 06:23, pirms 9 gadiem
Reāli domājošs cilvēks.. Paldies Gunti! Veiksmi turpmākajā dzīvē!

 +10 [+] [-]

, 2010-02-15 06:46, pirms 9 gadiem
Malacis!!! Prieks par viņu šajos 24 gados!!!!

     [+] [-]

, 2010-02-15 09:34, pirms 9 gadiem
Žēl ka šajos 24 gados Guntim tā arī neizdevās nostiprināties starp TOP10 braucejiem...
Jaunzēlandē mācīs braukt ar Kamanām?

  -1 [+] [-]

, 2010-02-15 09:43, pirms 9 gadiem
Njaa,Guntis blakus Indietim,taa ir ka air,Bet Inaars malacis,ceram ka viss ies tik uz augshu!

     [+] [-]

, 2010-02-15 12:26, pirms 9 gadiem
pats atzina, ka ir neprofesionāls
tas viņa smiekliņš uz visiem laikiem ir ierakstāms Latvijas sporta melnajās lapās
šādi brīnumi no viņa jau agrāk bija dzirdami
nedaudz necienīgi izteikumi

lai vai kā paldies par Rubeņa aizstāšanu dažās labās stafetēs

  -1 [+] [-]

, 2010-02-15 13:45, pirms 9 gadiem
vismaz Rēķis atzīstas, ka - jā, pats neesmu pietiekami labs braucējs. Nav nekādi ledus neslīdēja, slieces nav īstās paņemtas līdzi, citādāk jau būtu pieciniekā. Tas neattiecas uz nevienu kamaniņu braucēju, bet nu vispār piemērs dots. Dažreiz patīk latviešu sportistiem šādi runāt pēc sliktiem startiem.

     [+] [-]

, 2010-02-16 00:57, pirms 9 gadiem
cilvekam,kas parstav savu valsti olimpiade,pec olimpiades ir japamet valsts ,jo sini valsti vins vairs nevar izdzivot.luk sitas jau ir super raditajs par so brinumzemi....................