Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Kančelara izstājas un aizmūk no komandas

Kančelara izstājas un aizmūk no komandas
Fabians Kančelara
Foto: AFP/Scanpix

Attiecības starp Šveices riteņbraucēju Fabianu Kančelaru un viņa pārstāvēto vienību "Saxo Bank" pamatīgi saspīlējušās, jo vakar velosportists pēc 20 distancē aizvadītiem kilometriem "Vuelta Espana" 19. etapā pēkšņi izstājās no sacensībām, taisnā ceļā dodoties uz lidostu.

Sportists ne tikai iepriekš nav pabrīdinājis par saviem plāniem, bet arī šobrīd neatbild uz telefona zvaniem.

"Pēdējo nedēļu laikā katrs no komandas ir strādājis līdz pēdējo spēku izsīkumam. Rīkoties šādi gluži vienkārši nav pieņemami," uzskata dāņu vienības sporta direktors Bredlijs Makgī. "Taču tāda ir viņa izvēlas - tas gulsies uz Fabiana sirdsapziņas. Man viņu ir ļoti žēl."

"Tomēr es vēlos paskaidrojumus no Fabiana un uzskatu, ka viņš tos ir parādā saviem komandas biedriem, no kuriem pat neatsveicinājās," uzstāj Makgī. "Mēs nespējam saprast, kādēļ viņš tā rīkojās. Katrā ziņā tā nav īsta čempiona rīcība."

No paša Kančelaras komentāri ir skoti. Savā "twitter" kontā viņš rakstīja: "Izstājos no "Vuelta". Vēlos atpūsties un pabūt kopā ar ģimeni. Šobrīd paredzēta divu dienu atpūta, bet tad jāsāk gatavoties pasaules čempionātam."

Jāpiebilst, ka jau iepriekš sportists izteicies, ka labprāt nākamgad pārstāvētu citu vienību (par reālāko kandidātu vairākkārt minēta "BMC Racing Team"), taču ar "Saxo Bank" šveicieti saista vēl viena gada līgums.

Izmantotie resursi:
Cycling News & Race Results | Cyclingnews.com