Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Hušhovds nākamgad pie "Garmin-Transitions"

Hušhovds nākamgad pie "Garmin-Transitions"
Tors Hušhovds
Foto: AFP/ Scanpix

Norvēģu riteņbraucējs Tors Hušhovds paziņojis, ka nākamgad pārstāvēs "Garmin-Transitions" vienību, kam par partneri kļūs "Cervelo TestTeam", kurā Hušhovds startē šosezon.

Norvēģijas čempions šosejas riteņbraukšanā ar kopējo startu atklājis, ka 2011. gadā plāno koncentrēties uz vienas dienas klasikām pavasarī, un tieši "Garmin" konkurētspēja šajās sacīkstēs mudinājis noslēgt līgumu.

"Jā, es esmu vienojies ar "Garmin", tā ka tieši šī būs mana nākamā komanda," 32 gadus vecais sportists sacīja intervijā pēc "Vuelta a Espana" 3. etapa. "Ļoti priecājos, ka kopā ar mani vienībai pievienosies vairāki "Cervelo" riteņbraucēji. Uzskatu, ka startēšana "Garmin" ir labākais karjeras turpināšanas variants."

Hušhovds līdz šim pārstāvējis tikai "Credit Agricole" un "Cervelo" komandas, šajā laikā divreiz triumfējot "Tour de France" punktu klasifikācijā (2005. un 2009. gadā), kā arī atzīmējoties ar tādu pašu panākumu 2006. gada "Vuelta".

Jāpiebilst, ka "Cervelo TestTeam" nākamgad pārtrauks savu darbību kā profesionāla riteņbraukšanas komanda, kļūstot par "Garmin-Transitions" partneri. "Cervelo" kļūs par vienības velosipēdu sponsoru.

Izmantotie resursi:
Cycling News & Race Results | Cyclingnews.com