Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Ar Ļebedeva 12 punktiem par maz

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Ar Ļebedeva 12 punktiem par maz
Andžejs Ļebedevs

Latvijas spīdveja meistara Andžeja Ļebedeva pārstāvētajai "Rospiggarna Hallstavik" komandai neizdevās iekļūt Zviedrijas čempionāta jeb Bauhaus-Ligan pusfinālā - atbildes mačā savā mototrekā 37:53 zaudējums 'Vastervik Speedway" komandai. Ļebedevs mājiniekiem atveda visvairāk punktu - 12.

Pēc zaudējuma pirmajā mačā viesos tikai ar 44:46 izredzes uz revanšu savā mototrekā vismaz ar 3 punktu pārsvaru likās reālas. Mājinieku rindās nebija soma Timo Lahti un viņa vietā katrā no braucienu sērijām kāds cits izbrauca otru reizi. Līdz pat 11. braucienam mačs ritēja "punkts punktā" un likās, ka arī šoreiz viss izšķirsies pēdējos braucienos. Izšķīrās arī, bet... Pēdējos piecus braucienus mājinieki zaudēja ar 7:23...

Viesu rindās bija trīs izteikti līderi - 2017. gada pasaules čempions austrālietis Džeisons Doils, daugavpils "Lokomotīves" leģionāts Linuss Sundstrēms un austrālietis Sems Masterss (attiecīgi 13, 11 un 11 punkti), plus vēl 8 punktus atveda krievs Artjoms Laguta (abi ar Doilu ir starp līderiem šā gada GP seriālā). Mājiniekiem vismaz desmit punktus atveda tikai Ļebedevs.

Cits "Loko" leģionāts Pontuss Aspgrens atveda 9 punktus "Kumla Indianerna" labā viesos pret Molillas "Dackarna", viņa pārstāvētā komanda uzvarēja arī atbildes mačā - 51:39 - un iekļuva pusfinālā. Tā ka Bauhaus-Ligaen pusfinālā būs abi "Loko" zviedru leģionāri - Aspgrens un Sundstrēms - un viens no viņiem būs finālā, jo pusfinālā viņu komandas savā starpā netiksiies.