Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Monako posmā Alonso "McLaren" komandā aizvietos Batons

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Monako posmā Alonso "McLaren" komandā aizvietos Batons
Džensons Batons
Foto: PA Wire/Scanpix

F1 komandas "McLaren" pilotu Fernando Alonso, kurš maija nogalē plāno startēt "Indy 500" sacensībās, Monako aizvietos bijušais pasaules čempions Džensons Batons.

Saņēmis gan "McLaren" komandas, gan motoru ražotāja "Honda" atbalstu, Fernando Alonso 28. maijā piedalīsies "Indianapolis 500" sacīkstēs Amerikas Savienotajās Valstīs. Tikmēr otrpus okeānam risināsies Monako lielās balvas izcīņa.

Kļuvis zināms, ka Alonso aizvietos bijušais pasaules čempions Džensons Batons. "Priecājos, ka varēšu uz vienām sacensībām atgriezties apritē," teica 37 gadus vecais brits, kurš pēc pagājušās sezonas beidza karjeru. "Nespēju iedomāties labāku vietu, kur atgriezties, kā manas jaunās mājas – Monako."

2009. gada čempions ziemu pavadīja Kalifornijā, trenējoties triatlona sacensībām. Pagājušajā rudenī viņš vienojās ar "McLaren", ka aizstās braucējus, kuri nevarēs piedalīties kādā no posmiem. Līgumā iekļauts punkts, kas ļauj komandai to pagarināt līdz 2018. gadam.

"Esmu šeit uzvarējis, paveicu to 2009. gadā, un Monako ir viena no manām mīļākajām trasēm," teica Batons. "McLaren" komanda vēl nav tikusi pie punktiem.

"Džensons pavadīja 17 gadus F1. Viņš zina, kādas ir fiziskās slodzes, viņš zina, kā ar to tikt galā. Kopīgi vienojāmies, ka viņam labāk būtu pavadīt pāris dienas simulatorā, lai pierastu pie šā gada formulas, nevis braukt pa Bahreinas trasi, kur apstākļi būtu pavisam citi, nekā Monako," teica "McLaren" sacensību direktors Ēriks Buljē. "Viņš ir labā formā un gatavs."

Izmantotie resursi:
BBC - Homepage

     [+] [-]

, 2017-04-14 15:43, pirms 2 gadiem
Surprise surprise

     [+] [-]

, 2017-04-14 16:01, pirms 2 gadiem
No vienas puses prieks, bet no otras - Mclaren šogad ir tāds šrots, tāpat kaut kur pa padsmitajām vietām brauks (kamēr neizbēgami noplīsīs motors)

     [+] [-]

, 2017-04-14 18:06, pirms 2 gadiem
Lieti noderēs vaļasprieks, kas uztur formā, bet nu Monako tie G vairāk vertikāli kā horizontāli

     [+] [-]

, 2017-04-15 13:55, pirms 2 gadiem
Afigena operatīvi treniņu rezultāti parādās....