Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

"Manor" komanda visticamāk nebūs uz starta 2017. gada F1 sezonā

Juris Grīns
Juris Grīns

"Manor" komanda visticamāk nebūs uz starta 2017. gada F1 sezonā
Foto: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Kompānija, kas pārvalda "Manor", uzsākusi maksātnespējas procesu, raisot bažas par šīs F1 komandas nākotni.

Spekulācijas par komandas nedienām krietni pieņēmās spēkā šorīt, kad tās rūpnīcā Banberijā, Lielbritānijā uz kopīgu tikšanos tika sasaukti visi darbinieki. Tie tika informēti, ka šobrīd ir problēmas ar jauna investora piesaisti, līdz ar to komanda var neizdzīvot.

Kā zināms, "Manor" jau ilgāku laiku ir nopietnas finansiālas grūtības, un tika ziņots, ka tiek veiktas pārrunas ar vairākiem potenciālajiem pircējiem, tostarp "McLaren" bijušo vadītāju Ronu Denisu. Tagad kļuvis zināms, ka ne ar vienu no viņiem sarunas nav nonākušas tik tālu, lai būtu reālas cerības komandu pārdot.

Šodien arī kļuva zināms, ka maksātnespējas process sākts kompānijā "Just Racing Services", kas pārvalda "Manor" F1 komandu.

Šobrīd zināms, ka 212 komandā strādājošie cilvēki pagaidām netiks atlaisti, tomēr ir pavisam maz laika, lai atrastu risinājumu ieilgušajām problēmām. Līdz ar to ir ļoti liela varbūtība, ka "Manor" komanda neizies uz starta martā gaidāmajā Austrālijas "Grand Prix".

Līdz šim "Manor" komanda piederēja enerģētikas biznesa pārstāvim Stefenam Ficpatrikam, tomēr viņš vairs nevēlas investēt tik lielus līdzekļus vienības turpmākajā pastāvēšanā.

"Manor" komanda arī ir vienīgā, kas līdz šim nebija paziņojusi nevienu no pilotiem 2017. gada sezonai.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

     [+] [-]

, 2017-01-06 16:50, pirms 2 gadiem
No one gives a shit