Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

NHL hokejists Dereks Būgārds atrasts miris

Juris Miņins
Juris Miņins

NHL hokejists Dereks Būgārds atrasts miris
Dereks Būgārds
Foto: AP/AFP

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Ņujorkas "Rangers" hokejists Dereks Būgārds, kurš pēdējās sezonās bija arī viens no labākajiem smagā svara "policistiem" visā līgā, ir atrasts miris savā mājoklī, Mineapolisā.

28 gadus veco hokejistu viņa paša apartamentos Mineapoles pilsētā, atrada spēlētāja ģimenes locekļi. Pēc tam tika izsaukta neatliekamā palīdzība, taču Dereku vairs nevarēja glābt. Sīkākas notikušā detaļas netiek izpaustas. Jāpiebilst, ka gan Ņujorkas "Rangers", gan Minesotas "Wild" vienības (komandas, kurās Būgārds pavadīja savu karjeru) jau ir izteikušas līdzjūtību spēlētāja tuviniekiem.

Atgādināsim, ka iepriekšējā vasarā Dereks Būgārds bija parakstījis līgumu ar Ņujorkas komandu, kas paredzēja, ka hokejists vienībā spēlēs četras sezonas un saņems par to 6.5 miljonus ASV dolāru. Pēc šīs vienošanās parakstīšanas spēlētājs kļuva arī par visu laiku visapmaksātāko "policistu". Tāpat NHL vēsturē hokejists ir iegājis ar to, ka vairākas sezonas pēc kārtas bija smagākais līgas spēlētājs.

Savas NHL hokejista karjeras laikā Dereks ir aizvadījis 277 mačus, kuru laikā guva trīs vārtus un atdeva 13 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja 589 soda minūtes. Savukārt šosezon, pleca savainojuma un smadzeņu satricinājuma dēļ, hokejists izlaida 57 mačus.

Kā atzīmē Ziemeļamerikas hokeja apskatnieki, šis ir jau trešais gadījums pēdējo astoņu gadu laikā, kad mirst Ņujorkas "Rangers" hokejisti, jo 2008. gadā, KHL spēles laikā, sirds apstājās Aleksejam Čerepanovam, bet 2003. gadā Turcijā miris tika atrasts Romāns Ļašenko, vēlāk tika atzīts, ka tā ir bijusi pašnāvība.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader In Sports