Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:845, Did:0, useCase: 0

MHL 19/20

Otrdiena, 3. septembris — piektdiena, 3. aprīlis, 2020

Sacensību jaunumi
 4:1Loko — Almaz 
 2:3 PMAvto — Stalnye Lisy 
 3:4 PMLoko — Almaz 
 3:0Sibirskie Snaipery — Reaktor 
 4:5 PMKuznetskie Medvedi — Sputnik 
 3:4 PTolpar — Belye Medvedi 
 2:1Ladya — Snezhnye Barsy 
 2:1Sarmaty — Altai 
 6:0Mamonty Yugry — Tyumensky Legion 
 1:2Russkie Vityazi — HK Rīga 
 1:3Sibirskie Snaipery — Reaktor 
 4:0JHC Dynamo SPb — Sakhalinski Akuly 
 0:2Kuznetskie Medvedi — Sputnik 
 5:1Tolpar — Belye Medvedi 
 7:4Ladya — Snezhnye Barsy 
 3:0Avto — Stalnye Lisy 
 1:2Krasnaya Armiya — Amurskie Tigry 
 2:4Sarmaty — Altai 
 2:3 PJHC Spartak — SKA-1946 
 3:1Mamonty Yugry — Tyumensky Legion 
 0:2Chaika — Irbis 
 3:1JHC Atlant — Krylya Sovetov 
 11:4HC Kapitan — ORG Junior 
 5:4SKA-Varyagi — Taifun 
 2:3Russkie Vityazi — HK Rīga 
 5:1JHC Dynamo SPb — Sakhalinski Akuly 
 0:9JHC Spartak — SKA-1946 
 4:0Krasnaya Armiya — Amurskie Tigry 
 2:4Chaika — Irbis 
 1:4SKA-Varyagi — Taifun 
 7:1HC Kapitan — ORG Junior 
 1:2JHC Atlant — Krylya Sovetov 
 1:5Kuznetskie Medvedi — Reaktor 
 4:3 PLadya — Altai 
 3:1Sibirskie Snaipery — Sputnik 
 3:1Tolpar — Stalnye Lisy 
 3:0Avto — Belye Medvedi 
 2:3Mamonty Yugry — Omskie Yastreby 
 2:1 PKrasnaya Armiya — Krylya Sovetov 
 5:6 PSarmaty — Snezhnye Barsy 
 5:2HC Kapitan — HK Rīga 
 2:1 PMAvto — Belye Medvedi 
 5:0Russkie Vityazi — ORG Junior 
 6:3Kuznetskie Medvedi — Reaktor 
 5:3Sibirskie Snaipery — Sputnik 
 3:4 PMTolpar — Stalnye Lisy 
 6:3Ladya — Altai 
 2:0JHC Spartak — JHC Dynamo M 
 2:3Mamonty Yugry — Omskie Yastreby 
 4:3 PSarmaty — Snezhnye Barsy 
 4:1JHC Dynamo SPb — Taifun 
 3:4 PSKA-Varyagi — Sakhalinski Akuly 
 6:1JHC Atlant — Amurskie Tigry 
 2:3HC Kapitan — HK Rīga 
 2:0JHC Spartak — JHC Dynamo M 
 6:0Krasnaya Armiya — Krylya Sovetov 
 8:0Russkie Vityazi — ORG Junior 
 4:1JHC Dynamo SPb — Taifun 
 2:1SKA-Varyagi — Sakhalinski Akuly 
 5:3JHC Atlant — Amurskie Tigry 
 4:6Taifun — Russkie Vityazi 
 2:3Sakhalinski Akuly — HC Kapitan 
 4:2Sibirskie Snaipery — Ladya 
 2:3JHC Dynamo M — Krasnaya Armiya 
 3:2Irbis — Mamonty Yugry 
 3:1Taifun — Russkie Vityazi 
 2:1Sakhalinski Akuly — HC Kapitan 
 5:6 PMKuznetskie Medvedi — Sarmaty 
 5:1Sibirskie Snaipery — Ladya 
 4:2Omskie Yastreby — Sputnik 
 2:8Tyumensky Legion — Reaktor 
 0:3JHC Dynamo SPb — Almaz 
 0:5JHC Atlant — SKA-1946 
 1:5SKA-Varyagi — Loko 
 2:0Irbis — Mamonty Yugry 
 0:3Snezhnye Barsy — Avto 
 3:1HK Rīga — Amurskie Tigry 
 2:6SKA-Varyagi — Loko 
 2:1 POmskie Yastreby — Sputnik 
 4:5Kuznetskie Medvedi — Sarmaty 
 5:6 PStalnye Lisy — Belye Medvedi 
 3:1Altai — Tolpar 
 2:3Snezhnye Barsy — Avto 
 2:3Tyumensky Legion — Reaktor 
 2:3 PJHC Dynamo SPb — Almaz 
 2:6ORG Junior — Krylya Sovetov 
 2:3JHC Atlant — SKA-1946 
 2:4JHC Dynamo M — Krasnaya Armiya 
 3:1HK Rīga — Amurskie Tigry 
 2:1 PStalnye Lisy — Belye Medvedi 
 5:4 PMAltai — Tolpar 
 3:5ORG Junior — Krylya Sovetov 
 3:1Sibirskie Snaipery — Sarmaty 
 4:2Taifun — HC Kapitan 
 2:1Sakhalinski Akuly — Russkie Vityazi 
 4:2Kuznetskie Medvedi — Ladya 
 1:5Tyumensky Legion — Sputnik 
 3:1Chaika — Mamonty Yugry 
 4:3 PMSKA-Varyagi — Almaz 
 1:3Taifun — HC Kapitan 
 1:2Sakhalinski Akuly — Russkie Vityazi 
 4:2JHC Dynamo SPb — Loko 
 4:2JHC Dynamo M — JHC Atlant 
 1:4Chaika — Mamonty Yugry 
 2:1Omskie Yastreby — Reaktor 
 4:6Kuznetskie Medvedi — Ladya 
 6:3Sibirskie Snaipery — Sarmaty 
 2:3 PAltai — Avto 
 2:4Snezhnye Barsy — Tolpar 
 2:3 PKrasnaya Armiya — SKA-1946 
 20. sep, 18:30HK Rīga — Krylya Sovetov 
 20. sep, 14:00Omskie Yastreby — Reaktor 
 20. sep, 15:30Altai — Avto 
 20. sep, 16:00Snezhnye Barsy — Tolpar 
 20. sep, 17:00Tyumensky Legion — Sputnik 
 20. sep, 17:00Krasnaya Armiya — SKA-1946 
 20. sep, 18:30JHC Dynamo SPb — Loko 
 20. sep, 19:00ORG Junior — Amurskie Tigry 
 20. sep, 19:00SKA-Varyagi — Almaz 
 20. sep, 19:00JHC Dynamo M — JHC Atlant 
 21. sep, 18:30HK Rīga — Krylya Sovetov 
 21. sep, 13:00ORG Junior — Amurskie Tigry 
 24. sep, 15:00Stalnye Lisy — Snezhnye Barsy 
 24. sep, 16:00Belye Medvedi — Altai 
 24. sep, 16:00Ladya — Tyumensky Legion 
 24. sep, 17:00Sputnik — Irbis 
 24. sep, 17:00Sarmaty — Omskie Yastreby 
 24. sep, 18:00Reaktor — Chaika 
 25. sep, 15:00Tolpar — Kuznetskie Medvedi 
 25. sep, 16:30Avto — Sibirskie Snaipery 
 25. sep, 17:00JHC Spartak — SKA-Varyagi 
 25. sep, 17:00Sputnik — Irbis 
 25. sep, 17:00Sarmaty — Omskie Yastreby 
 25. sep, 18:00Reaktor — Chaika 
 25. sep, 18:30Almaz — Krasnaya Armiya 
 25. sep, 19:00JHC Dynamo M — HC Kapitan 
 25. sep, 19:00SKA-1946 — Russkie Vityazi 
 25. sep, 19:00JHC Atlant — Loko 
restorāni Rīgā - saņem atlaides