Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Latvijas handbolisti kvalifikāciju, visticamāk, aizvadīs Gruzijā vai Lietuvā

Jānis Pārums

Latvijas handbolisti kvalifikāciju, visticamāk, aizvadīs Gruzijā vai Lietuvā
Latvijas handbolisti
Foto: Raivo Sarelainens

Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru Latvijas valstsvienība aizvadīs no 2018. gada 12. līdz 14. janvārim Gruzijā, bet, ja gruzīni atteiksies, tad turnīrs notiks Lietuvā.

Kvalifikācijas 2. grupā, kur startē Latvija, Lietuva, Izraēla un Gruzija vairākas valstsvienības bija izteikušas vēlmi kvalifikācijas turnīru rīkot savā valstī, tādējādi rīkotāju nācās noteikt izlozē. Līdzīga situācija bija 4. kvalifikācijas grupā, kur sacentīsies Portugāle, Polija, Kosova un Kipra).

Pirmās rīkošanas tiesības tika ielozētas Gruzijai, kas nozīmē, ka, ja vien gruzīni neatteiksies no iegūtās iespējas, turnīrs notiks Gruzijā. Otrās rīkošanas tiesības tika ielozētas Lietuvai, trešās Latvija, bet ceturtās – Izraēlai. Kā jau iepriekš minēts, ja kāda valsts atsakās no rīkošanas tiesībām, tās tiek nākamajai valstij, balstoties uz izlozes rezultātiem.

Trijās atlikušajās grupās (1., 5. un 6.) kvalifikācija tiks izspēlēta pēc ierastā principa aizvadot pa vienai spēlei ar katru pretinieku gan savā laukumā, gan izbraukumā.

Tikai katras grupas uzvarētājas kvalificēsies izšķirošajai play off kārtai, kas norisināsies 2018.gada jūnijā. Komandas, kas divu spēļu summā uzvarēs play off kārtā, kvalificēsies pasaules čempionātam.

Eiropu pasaules čempionātā pārstāvēs 14 komandas, no kurām trīs jau garantējušas vietu finālturnīrā – pašreizējā pasaules čempione Francija, kā arī čempionāta organizatores Dānija un Vācija. Trīs pasaules čempionāta dalībnieces tiks noskaidrotas arī gaidāmajā Eiropas čempionātā, kas no 2018. gada 12. līdz 28. janvārim notiks Horvātijā.

Izloze par pasaules čempionāta kvalifikācijas grupu turnīra rīkošanas tiesībām


Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

     [+] [-]

, 2017-08-09 12:41, pirms 3 gadiem
Skumji, ka Latvija nevienu spēli neaizvadīs savā laukumā. Paliek tikai RD kauss...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja