Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Latvijas izlases aizsargs Gabovs pievienojas "Riga"

Rolands Eliņš

Latvijas izlases aizsargs Gabovs pievienojas "Riga"
Vladislavs Gabovs
Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

No Kipras augstākās līgas čempionāta vienības “Paphos” FC uz Latviju pārcēlies Vladislavs Gabovs, kurš uz īres līguma pamata pievienojies "Riga" vienībai.

Karjeru Vladislavs Gabovs uzsāka 2003. gadā “Multibankas” sastāvā 1. līgas čempionātā, pēc tam uzspēlēja arī “Audas” un “Olimpa” sastāvā, bet 2006. un 2007. gadā kopumā 42 nospēlēja Igaunijā, Tallinas TVMK rindās. 2008. gadā Gabovs atgriezās Latvijā un pievienojās Daugavpils “Daugavai”. Pēc tam sekoja sezonā citā Daugavpils vienībā ”Dinaburg”, un 2010. gadā labās malas aizsargs pārcēlās uz “Ventspili”, ar ko 2011. gadā kļuva par Latvijas čempionu.2010./2011. gada sezonā Gabovs ieguva arī Latvijas kausa trofeju. Divu sezonu laikā “Ventspilī” Vladislavs guva arī divus vārtus.

Nākamo sezonu Gabovs uzsāka citā Latvijas futbola Virslīgas vienībā ”Metta/LU”, kur nospēlēja 22 spēles, bet 2013. gadā tika parakstīts līgums ar Rīgas “Skonto”, ar ko izdevās iegūt Latvijas futbola Superkausu un uzspēlēt kausa izcīņas finālā. 2014. gadā Gabovs bija viens no ”Skonto” līderiem, tādējādi diezgan loģiska bija pārcelšanās uz citas valsts čempionātu.

2015. gadā Vladislavs vienojās ar Krievijas Nacionālās līgas (FNL) vienību Saratovas “Sokol”, kur gan paspēja nospēlēt tikai piecas spēles. Pēc tam Gabovs pārcēlās uz Polijas Ekstraklases klubu Kjelces “Korona”, kur diezgan ātri kļuva par stabilu vienības pamatsastāva futbolistu. 2015./2016. gada sezonā Vladislavam 33 spēles Ekstraklasē. 2016./2017. gada sezonā Gabovs nospēlēja 17 spēles, sezonas otrajā pusē gan zaudējot vietu pamatsastāvā.

Leģionāra karjeru Vladislavs turpināja un pēdējo sezonu pavadīja Kipras augstākās līgas klubā “Paphos” FC. Pafas pilsētas sastāvā aizsargs bija stabila vērtība un piedalījās 25 spēlēs. Komanda vēl sezonu iepriekš spēlēja otrajā līgā, bet šosezon pārliecinoši saglabāja vietu starp Kipras čempionāta spēcīgākajām komandām. Vēl 13. maijā Gabovam bija noslēdzošā spēle Kiprā, bet šobrīd latvietis jau ir parakstījis līgumu uz īres tiesībām ar ”Riga” FC. Vladislavs klātienē apmeklēja 16. maija spēli Skonto stadionā pret ”Liepāja/Mogo”.

Jāpiemin, ka Gabovs ir arī Latvijas valstsvienības futbolists, un izlases kreklā labās malas aizsargs aizvadījis 34 spēles. Pēc Kipras sezonas noslēguma Vladislavs aptuveni nedēļu atpūtīsies, bet pēc tam ir pilnībā gatavs palīdzēt izlasei Baltijas kausa izcīņā, kas startēs jūnija sākumā.

Izmantotie resursi:
Latvijas izlases aizsargs Gabovs pastiprina...

  +1 [+] [-]

, 2018-05-17 22:51, pirms 3 gadiem
2003. gadā “Multibankas” sastāvā 1. līgas čempionātā

Tas ir, spēlēja kopā ar Ģ.Mihelsonu, J.Idionovu, O.Malašenoku, A.Gaidelu un V.Ļašenko.

     [+] [-]

, 2018-05-18 00:26, pirms 3 gadiem
LAbs papildinājums ne tikai "Riga" , bet visai virslīgai kopumā

     [+] [-]

, 2018-05-18 03:19, pirms 3 gadiem
Ļoti labs papildinājums Rīgai, abi ar Kurakinu varēs cementēt aizsardzības malas. Riga FC un Pafos FC sadarbība norit abos virzienos. Litvinskim tagad būs nopietni jācīnās par vietu pamatsastāvā. Arī no izlases viedokļa domājot, daudz labāk, jo, ja būs labā formā, Vladislavs iegūs pietiekamu spēļu praksi.

     [+] [-]

, 2018-05-18 14:12, pirms 3 gadiem
reikons rakstīja: Ļoti labs papildinājums Rīgai, abi ar Kurakinu varēs cementēt aizsardzības malas. Riga FC un Pafos FC sadarbība norit abos virzienos. Litvinskim tagad būs nopietni jācīnās par vietu pamatsastāvā. Arī no izlases viedokļa domājot, daudz labāk, jo, ja būs labā formā, Vladislavs iegūs pietiekamu spēļu praksi.
Pa labo malu Litvinski ir izkonkurējis Kārkliņš, kurš nule pievienojās no Liepājas.

Runājot par Vladislavu, labs papildinājums, bet cik viņš izvilks, ja tikko nospēlējis pilnu sezonu Kiprā.

     [+] [-]

, 2018-05-19 01:01, pirms 3 gadiem
Messi10 rakstīja: Pa labo malu Litvinski ir izkonkurējis Kārkliņš, kurš nule pievienojās no Liepājas.

Runājot par Vladislavu, labs papildinājums, bet cik viņš izvilks, ja tikko nospēlējis pilnu sezonu Kiprā.
Taisnība par Kārkliņu. Par Gabovu runājot, viņš pēdējās spēlēs atguva vietu pamatsastāvā, bet sezonas vidusdaļā vairāk atradās uz soliņa. Gan jau spēki atradīsies.