Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Par patvaļīgu spēles atstāšanu diskvalificēts "Mettas" aizsargs Seriba

Rolands Eliņš

Par patvaļīgu spēles atstāšanu diskvalificēts "Mettas" aizsargs Seriba
Kabelo Seriba. Foto: Harijs Toms

Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija uz divām spēlēm diskvalificējusi „Mettas” aizsagu Kabelo Seribu, kurš pirmajā pārspēlē pret „Super Novu” pirmajā puslaikā aizgāja no spēles, atstājot laukumu spēles gaitā.

LFF DK vēsta, ka iepazinusies ar spēles protokolu, spēles video epizodēm, Tiesnešu komitejas atzinumu un spēles delegāta paskaidrojumiem. Spēlē starp „Mettu” un „Super Novu” pirmā puslaika vidū laukumu atstāja Kabelo Seriba, DĀR spēlētājs, kurš tikai pēc tam tika oficiāli nomainīts. Kabelo laukumu atstāja negaidīti un pirms tam par to nepainformējot treneri.

DK par šo epizodi sodījusi Seribu ar divu spēļu diskvalifikāciju un 140 eiro naudas sodu. Seriba sodu saņēmis pēc Disciplinārā reglamenta pielikuma 15. punkta, kas dod tiesības DK sodīt par reglamentā neapspriestiem gadījumiem.

Seriba līdz ar to nevarēs piedalīties otrajā pārspēlē pret „Super Novu”, kas izšķirs „Mettas” likteni un vietas nosargāšanu Virslīgā. Pirmā spēle noslēdzās ar neizšķirtu 0:0, bet atbildes mačs būs „Super Novas” laukumā.

Jāpiezīmē, ka Seriba saņēmis tieši tādu sodu, kāds paredzēts par tieši saņemtu sarkano kartīti. Saskaņā ar noteikumiem, teorētiski Seriba šajā mačā bija pelnījis sarkano kartīti – vispirms brīdinājumu par krekla novilkšanu un pēc tam otru brīdinājumu par patvaļīgu laukuma atstāšanu.

22 gadus vecais Seriba "Mettas" sastāvā Virslīgā spēlē jau trešo sezonu un šosezon bija regulārs pamatsastāva futbolists.

DK protokolā arī minēts, ka "Super Nova" veikusi iesniegumu par pirmās pārspēles epizodi 63. minūtē, kad dzelteno kartīti saņēma "Mettas" spēlētājs Krists Gulbis. Acīmredzot "Super Nova" pieprasīja šo epizodi pārkvalificēt par sarkano kartīti, taču DK lēmusi, ka tiesneša lēmums bijis pareizs un papildu sods nav piespriests.

  +5 [+] [-]

, 2019-11-15 17:27, pirms gada
Varbūt interviju ar pašu futbolistu?

  +4 [+] [-]

, 2019-11-15 17:52, pirms gada
Plukainais rakstīja: Varbūt interviju ar pašu futbolistu?
Tas prasa pārāk lielu piepūli no šiem 'žurnālistiem'.

  +6 [+] [-]

, 2019-11-15 17:59, pirms gada
Ja tiesneši būtu pareizi noreaģējuši, tad Super Nova 60 minūtes spēlētu vairākumā.

     [+] [-]

, 2019-11-15 19:23, pirms gada
Man liekas ,ka morītis bija pelnījis sarkano plāksteri.1.par novilkto kreklu, 2. par patvarīgu laukuma atstāšanu. Tiesnesis bija ar mazu kvalifikāciju.

     [+] [-]

, 2019-11-15 19:42, pirms gada
strops rakstīja: Man liekas ,ka morītis bija pelnījis sarkano plāksteri.1.par novilkto kreklu, 2. par patvarīgu laukuma atstāšanu. Tiesnesis bija ar mazu kvalifikāciju.
Samainījās spēles laikā tā kā futzālā, starpskolu mačos 😄

  +2 [+] [-]

, 2019-11-15 21:14, pirms gada
Sanāk, ka tiesnešu nekompetence atņēmusi supernovai vairākumu tik svarīgā spēlē...

  +4 [+] [-]

, 2019-11-15 21:14, pirms gada
Pat mellie vairs neciena mettas vadību

     [+] [-]

, 2019-11-16 10:37, pirms gada
Andris varētu izvest pašu mierīgāko cilvēku pasaulē.