Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

FK "Ventspils" paziņojums: Akinjemi, visticamāk, ir nozagts, un klubu šantažē

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

FK "Ventspils" paziņojums: Akinjemi, visticamāk, ir nozagts, un klubu šantažē
Adeleke Akinjemi
Foto: Ģirts Ķesteris/f64

FK "Ventspils" savā oficiālajā mājas lapā šorīt publicējis jaunāko informāciju attiecībā uz komandas uzbrukuma līdera Adeleki Akinjemi pazušanu. Klubs paudis, ka ar lielu varbūtības pakāpi nigērieša pazušanā iesaistīti zināmi cilvēki, kuri mēģina klubam uzspiest neizdevīgu Akinjemi pārdošanas darījumu.

FK "Ventspils" paziņojums:

Mēs oficiāli paziņojam, ka futbolists Adeleki Akinola Akinjemi joprojām nav atgriezies kluba rīcībā, lai turpinātu izpildīt savas saistības atbilstoši darba līgumam (futbolistam ir spēkā līgums uz četriem gadiem), un līdz šim brīdim mums nav zināma viņa atrašanās vieta.

Mēs paziņojam, ka futbolists nelikumīgi ir pametis klubu un Ventspils pilsētu. Pēc mūsu informācijas un, ņemot vērā faktu, ka pie FK "Ventspils" pēdējo 10 dienu laikā aktīvi vērsušies un klubam rakstījuši dažāda satura vēstules tādi cilvēki kā Adigun Adebayo Junior, Ziv Sternberg un citi, mēs ar augstu ticamības pakāpi pieņemam, ka tieši šī organizētā cilvēku grupa ir saistīta ar minēto noziegumu.

Uz kluba vairākkārtējiem lūgumiem atgriezt futbolistu, lai viņš varētu izpildīt līguma saistības, dažādas personas izdara spiedienu un šantažē mūsu klubu. Ja konkrētāk, mūsu klubu mēģina piespiest piekrist uz mums nepieņemamiem un futbolista līgumā neierakstītiem noteikumiem attiecībā uz līguma termiņu un transfēra cenu, paziņojot, ka pretējā gadījumā futbolists neatgriezīsies klubā. Ņemot vērā, ka Adeleki, pateicoties viņa sniegumam FK "Ventspils" rindās, šobrīd piesaista paaugstinātu uzmanību no citiem futbola klubiem, esam pārliecināti, ka klubs ir saskāries ar futbolista zādzības faktu ar mērķi gūt finansiālu labumu no viņa pārdošanas.

Saistībā ar to esam spiesti vērsties Latvijas tiesībsargājošajās iestādēs, vēloties sodīt un saukt pie kriminālatbildības vainīgos, un šai sakarā sniegsim visus mūsu rīcībā esošos telefona zvanu ierakstus, sarakstes, dokumentus un citus faktus, kuri palīdzēs izmeklēt šo lietu.

Tāpat vēlamies visai futbola sabiedrībai paziņot un, jo īpaši, brīdināt futbola klubus, kuri startē UEFA un FIFA rīkotajās sacensībās, ka mūsu klubam pieder 100% tiesības uz futbolistu Adeleki Akinolu Akinjemi. Attiecīgi visi mēģinājumi veikt pārrunas ar futbolistu un viņa nelikumīgajiem pārstāvjiem par viņa pāreju uz citu klubu ir pretlikumīgas. Piesaistot UEFA un FIFA, pieliksim visas pūles, lai atgrieztu mūsu futbolistu kluba rīcībā un tiktu vērstas sankcijas pret visiem, kuri veiks pārrunas par transfēru.

Rītdien pulksten 14:00 Sportacentrs.com "Facebook" lapā būs vērojama tiešraide no "Ventspils" kluba sasauktās preses konferences.

Izmantotie resursi:
FK Ventspils

1 2 40 komentāri

  +3 [+] [-]

, 2018-08-08 08:52, pirms 2 gadiem
nauda, nauda un vēlreiz nauda.

  +3 [+] [-]

, 2018-08-08 08:56, pirms 2 gadiem
Šādas problēmas Latvijas futbolā ir iepriekš bijušas, vai tas saistīts ar pašreizējā kluba īpašnieka tumšo pagātni?

  +7 [+] [-]

, 2018-08-08 09:01, pirms 2 gadiem
Kautkāda māžošanās tāpat cilvēks nevarēs spēlēt ja netiks panākta vienošanās par pāreju no Ventspils uz citu klubu.Sačakarēja savu cv un karjeru...
Slēpts komentārs: alliks

  -1 [+] [-]

, 2018-08-08 09:04, pirms 2 gadiem
Ventspils saimnieki sasapņojās, ka uzķērusies zelta zivtiņa, bet tagad nezin, vai makšķeraukla vēl izturēs, lai izceltu banknotes

  +3 [+] [-]

, 2018-08-08 09:13, pirms 2 gadiem
Mazā futbola lielās kaislības.

 +15 [+] [-]

, 2018-08-08 09:13, pirms 2 gadiem
Dinamo'1988 rakstīja: Ventspils saimnieki sasapņojās, ka uzķērusies zelta zivtiņa, bet tagad nezin, vai makšķeraukla vēl izturēs, lai izceltu banknotes
Bet kas tur slikts? Tādam jābūt mazo klubu modelim visos sporta veidos - jāriskē, jāmeklē jaunie, jāslēdz ilgtermiņa līgumi, un ja paveicās izvilkt pilno lozi, tad var labi nopelnīt! Nigērietim ir līgums ar FKV, un ja kāds grib viņu izpirkt, tad jāmaksā noteiktā summa.

  +1 [+] [-]

, 2018-08-08 09:17, pirms 2 gadiem
Iemeta maisā,un izveda no valsts

  +5 [+] [-]

, 2018-08-08 09:19, pirms 2 gadiem
Valsts policija, sadarbībā ar Apple, izmantojot ICloud, ir ieguvusi Akinjemi pēdējo uzņemto foto no telefona pirms viņa pazušanas. Ir aizdmas, ka Akinjemi ir bijis viens pats mājās bez vecākiem, lūdzam atpazīt šos divus cilvēkus, zvanīt 112. Foto skatīt pielikumā: ';
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +6 [+] [-]

, 2018-08-08 09:21, pirms 2 gadiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Mazā futbola lielās kaislības.
Te tak vispār nevar neko komentēt, jo īsti nav skaidrs kas vispār noticis. FK Ventspils ar nekādu uzticību nevieš kas ap to klubu darās, kā jau visi klubi Latvijā, kur piķis nāk no austrumiem!

  -3 [+] [-]

, 2018-08-08 09:54, pirms 2 gadiem
Vot šis ir interesanti Forši no malas uz to paskatīties, katru dienu jaunas ziņas!

  -2 [+] [-]

, 2018-08-08 09:56, pirms 2 gadiem
Kas tie par dīvainiem izteikumiem? Nozagt var maku ar naudu vai automašīnu, ne dzīvu cilvēku.

  -1 [+] [-]

, 2018-08-08 10:01, pirms 2 gadiem
maris777 rakstīja: Šādas problēmas Latvijas futbolā ir iepriekš bijušas, vai tas saistīts ar pašreizējā kluba īpašnieka tumšo pagātni?
Futbols ir teātris ar melnām aizkulisēm.

Par tēmu - ir kaut kāda virzība izmeklēšanā Albānijas kluba un Ventspils mača sakarā? Vai arī viss ir noklusināts, jo tas viss bija saskaņots ar UEFA un citām atbildīgajām organizācijām nolūkā, lai bukmeikeri kārtējo reizi labi nopelnītu?

  -2 [+] [-]

, 2018-08-08 10:02, pirms 2 gadiem
Ziepju operas 2. sērija

  +3 [+] [-]

, 2018-08-08 10:02, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: Te tak vispār nevar neko komentēt, jo īsti nav skaidrs kas vispār noticis. FK Ventspils ar nekādu uzticību nevieš kas ap to klubu darās, kā jau visi klubi Latvijā, kur piķis nāk no austrumiem!
Tā gadās, ja kluba īpašnieki ir ar apšaubāmu reputāciju.
Skaidrs ir tikai tas, ka Akinjemi pats labprāt dotos uz naudīgāku klubu, bet viņa aģents, vai cilvēki kas stāv viņam apkārt, negrib maksāt atkāpšanās naudu ventspilniekiem. Neticu, ka viņš ir nozagts ar maisu uz galvas.

     [+] [-]

, 2018-08-08 10:03, pirms 2 gadiem
lPS rakstīja: Ne viš nozagts ne ko, pats tagad taisa drāmu un mēģina uzsist sev vērtību
Šajā ziņā tu mums te esi vislielākais meistars Tavs vakardienas "mēģinājums satikt" Artjomu Brūveri noteikti iegulsies Sportacentra folkloras krātuvē.

     [+] [-]

, 2018-08-08 10:15, pirms 2 gadiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Tā gadās, ja kluba īpašnieki ir ar apšaubāmu reputāciju.
Skaidrs ir tikai tas, ka Akinjemi pats labprāt dotos uz naudīgāku klubu, bet viņa aģents, vai cilvēki kas stāv viņam apkārt, negrib maksāt atkāpšanās naudu ventspilniekiem. Neticu, ka viņš ir nozagts ar maisu uz galvas.
futbols ar toto un netīro naudu ir satirsts pilnīgi. tāpat federācijās strādā vieni korumpanti un naudas ierāvēji.
nez vai futbols attīrīsies.
tādu toto vispār vajadzētu aizliegt. futbols jau ir pārvēties par vergu tirgu.
futbols jau saaudzis ar to. riebjas citreiz skatīties, kas darās laukumā.

  +5 [+] [-]

, 2018-08-08 10:16, pirms 2 gadiem
Ziepu opera virslīgas lauciņā sākusies.Te nu katram jāieslēdz sava domāšana un loģika,lai varētu saprast,kas notiek.Par zādzību to nosaukt var tikai virspusēji,jo nav nekādas ziņas,ka Adeleke būtu aizvests ar varu.Tātad labprātīgi piekritis šai afērai.Lai to darītu ir jābūt 100% pārliecinātam,ka šis solis attaisnosies.Acīm redzot kontraktā ir "caurumi",kas pieļauj šo rīcību.Citādi nekas tāds nebūtu iespējams gluži vienkārši tāpēc ,ka divus gadus Adeleke spēlēt nekur nevarēs un tad viņa cena būs centu vērtībā.Viens tāds 'baltais plankums" izpeldēja šeit pat sporta centra tvitera ziņās,kur tika rakstīts par kontrakta izpirkšanas iespējām.Ļoti iespējams,ka šī cena ir krietni zemāka,nekā pašreizējā Adelekes tirgus vērtība un tur arī slēpjās visa "sāls".Tā kā turpinājumā darbs juristiem un viss pārējais ir tikai putas.
PS.Tas viss ir mans subjektīvais vērtējums,skatoties uz šo notikumu no malas.

     [+] [-]

, 2018-08-08 10:27, pirms 2 gadiem
Ja vien viņu netur pagrabā pieķēdētu pie radiatora, tad vienu nigērieti Latvijā tomēr tā vienkārši paslēpt nevar. Vismaz tā, lai neviens to neuzzinātu. Puika būs aizbraucis/aizvests tālāk ar auto, kur uz robežām tā īsti pases neprasa. Vai arī Ventspils FK tēlo muļķus.

     [+] [-]

, 2018-08-08 10:29, pirms 2 gadiem
Cīņas vilku barā. Vilkiem vilka dzīve.

  +3 [+] [-]

, 2018-08-08 10:30, pirms 2 gadiem
Un vēl.Par publicētām personām.Adigun Adebayo Junior ,Nigērijas futbolists(dzim 1990.g),kurš 2016.gadā aizvadīja divas spēles virslīgā FK Ventspils sastāvā,kopumā nospēlējot 42 minūtes. Spēlējis Japānā,Albānijā un citās futbola eksotiskās valstīs.Ziv Sternberg"māte google" uzrāda,kā Izraēlas futbola aģentu.Nu ja jau šeit klāt kērušies ēbreju tautas pārstāvji, tad jau juridiski tiešām ir iespējami varianti.

  -2 [+] [-]

, 2018-08-08 10:32, pirms 2 gadiem
alguns rakstīja: Ziepu opera virslīgas lauciņā sākusies.Te nu katram jāieslēdz sava domāšana un loģika,lai varētu saprast,kas notiek.Par zādzību to nosaukt var tikai virspusēji,jo nav nekādas ziņas,ka Adeleke būtu aizvests ar varu.Tātad labprātīgi piekritis šai afērai.Lai to darītu ir jābūt 100% pārliecinātam,ka šis solis attaisnosies.Acīm redzot kontraktā ir "caurumi",kas pieļauj šo rīcību.Citādi nekas tāds nebūtu iespējams gluži vienkārši tāpēc ,ka divus gadus Adeleke spēlēt nekur nevarēs un tad viņa cena būs centu vērtībā.Viens tāds 'baltais plankums" izpeldēja šeit pat sporta centra tvitera ziņās,kur tika rakstīts par kontrakta izpirkšanas iespējām.Ļoti iespējams,ka šī cena ir krietni zemāka,nekā pašreizējā Adelekes tirgus vērtība un tur arī slēpjās visa "sāls".Tā kā turpinājumā darbs juristiem un viss pārējais ir tikai putas.
PS.Tas viss ir mans subjektīvais vērtējums,skatoties uz šo notikumu no malas.
Nu tas ar varētu būt, ierakstīts piemēram 2000 euro, bet grib miljonu nogrābt tā izpirkšanas nauda ir pilnīgs sviests un to vajadzētu atcelt, kas darās futbolā. nekur citur tādads figņas nav.

     [+] [-]

, 2018-08-08 11:07, pirms 2 gadiem
LV klubiem pieredze ar šādiem... dažus gadus atpakaļ no VEF kaut kāds spīdeklis notinās...
tas ko VEF izdarīja... noplātīja rokas un viss... ka beigās te nesanāk tas pats gadījums... bet nu lai veicas kādu $$$ izcelt...

     [+] [-]

, 2018-08-08 11:08, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: futbols ar toto un netīro naudu ir satirsts pilnīgi. tāpat federācijās strādā vieni korumpanti un naudas ierāvēji.
nez vai futbols attīrīsies.
tādu toto vispār vajadzētu aizliegt. futbols jau ir pārvēties par vergu tirgu.
futbols jau saaudzis ar to. riebjas citreiz skatīties, kas darās laukumā.
Prātīgs komentārs.

  +1 [+] [-]

, 2018-08-08 11:17, pirms 2 gadiem
alguns rakstīja: Tātad labprātīgi piekritis šai afērai.Lai to darītu ir jābūt 100% pārliecinātam,ka šis solis attaisnosies.
19 gadu vecumā 100% pārliecība vēl nekādi nenozīmē saistību ar patieso realitāti.

Bet par izpirkuma maksas "caurumu" - jā, tā varētu būt, taču tad jau nebija nekur jātinās prom. Tak izpērk un viss!

  -1 [+] [-]

, 2018-08-08 11:18, pirms 2 gadiem
Nu re, futenē LV ir iestrēgusi vēl 90tajos. Tāpēc arī spēlē tā kā spēlē.

  +1 [+] [-]

, 2018-08-08 11:25, pirms 2 gadiem
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Kas tie par dīvainiem izteikumiem? Nozagt var maku ar naudu vai automašīnu, ne dzīvu cilvēku.
Nezinu, kādā realitātē tu dzīvo. Par human trafficking jeb cilvēku tirdzniecību nekad neko neesi dzirdējis? Viena no nopietnākajām un mūsdienās izplatītākajām organizētās noziedzības formām.

     [+] [-]

, 2018-08-08 11:28, pirms 2 gadiem
Mana doma, ka čalis un acīmredzot viņam apkārtējie ir iedomājušies, ka atbraukuši uz kkādu banāniju pabumboties un tagad var mierīgi tīt makšķeri, kad ir interese no citiem. Gan jau šitie kadri, kuri uz tejieni padsmit gadu vecumā brauc, diži tajā līgumā neiedziļinās - apskatās kāda būs alga un ar to arī interese un saprašana beidzas. Un tad sanāk šitā...

  -1 [+] [-]

, 2018-08-08 11:38, pirms 2 gadiem
reikons rakstīja: Nezinu, kādā realitātē tu dzīvo. Par human trafficking jeb cilvēku tirdzniecību nekad neko neesi dzirdējis? Viena no nopietnākajām un mūsdienās izplatītākajām organizētās noziedzības formām.
Ja gribi paspīdēt ar zināšanām, lūdzu norādi LV likumdošanā šādu terminoloģiju kā "cilvēka nozagšana"

P.S. Protams, par cilvēku tirdzniecību esmu dzirdējis

  +2 [+] [-]

, 2018-08-08 11:58, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: futbols ar toto un netīro naudu ir satirsts pilnīgi. tāpat federācijās strādā vieni korumpanti un naudas ierāvēji.
nez vai futbols attīrīsies.
tādu toto vispār vajadzētu aizliegt. futbols jau ir pārvēties par vergu tirgu.
futbols jau saaudzis ar to. riebjas citreiz skatīties, kas darās laukumā.
Es personiski domāju, ka ne tikai futene ir smagi slima ar totto un netīru naudas atmazgāšanu. Tā sērga lielākā un mazākā mērā ir pārņēmusi visu sportu. Plus dopings.

     [+] [-]

, 2018-08-08 12:02, pirms 2 gadiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Es personiski domāju, ka ne tikai futene ir smagi slima ar totto un netīru naudas atmazgāšanu. Tā sērga lielākā un mazākā mērā ir pārņēmusi visu sportu. Plus dopings.
Dopings manuprāt iet indivuālajos veidos. nezinu vai tur toto tā pelna kā futbolā. nez vai futenei vajag dopingu. drīzāk aktiermākslas stundas.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2018-08-08 12:24, pirms 2 gadiem
Šī jezga presē ir mazliet pārspīlēta. Ja viss ir kārtībā ar līgumiem un atrunātas pārejas maksas, tad jaunais īpašnieks transfēru tāpat samaksās, citādi puisis tāpat tur nespēlēs, jo pretējā gadījumā UEFA (ja grib spēlēt Eiropā) piemēros sankcijas. Kaut kur jau viņš uzradīsies tuvākā laikā, neticas, ka Akinjemi ir nolaupīts burtiskā izpratnē.
Ventspilī gan domājams, ka vairs viņu neredzēsim spēlējam.

  +3 [+] [-]

, 2018-08-08 12:35, pirms 2 gadiem
Viņš tapat nekur nevares spelet cita kluba , jo bus UEFA sankcijas , ligums tacu ir , galu gala viņa vieta tagad ir talantigais Talbergs , kurs butu jaiesaisat izlasei pieaugusai
1 2 40 komentāri