Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Izvarošanā vainotajam "Liepājas" futbolistam dzimtenē apstiprināts 6,5 gadu cietumsods

Izvarošanā vainotajam "Liepājas" futbolistam dzimtenē apstiprināts 6,5 gadu cietumsods
Cietusī Giliana Peralta tiesas sēdē
Foto: clarin.com

Izvarošanā vainotajam "Liepāja"/"Mogo" futbolistam Aleksim Saratem dzimtenē apstiprināts 6,5 gadu cietumsods par izvarošanu un spēlētājs devies atpakaļ uz Argentīnu, kur viņam uzlikts aizliegums izbraukt no valsts.

Otrdien 24 gadu dzimšanas dienu atzīmējušais Sarate ir spēlējis Argentīnas U17 izlasē, bet "Independiente" un "Temperley" rindās aizvadījis 52 mačus Argentīnas Superlīgā.

Tomēr pagājušā gada septembrī Sarate pirmajā instancē uz sešarpus gadiem cietumā tika notiesāts par komandas biedra draudzenes izvarošanu. Sarates puse gan turpina cīņu un ir pārliecināti par viņa nevainības pierādīšanu un attaisnošanu, tiesa. Pagājušās nedēļas otrajā pusē saņemts arī otrās instances lēmums, jo joprojām var pārsūdzēt vēl divās instancēs.

Sarate pašlaik ir atgriezies dzimtenē, jo tiesa bija noteikusi, ka tas viņam jāizdara līdz 10. maijam. Pats futbolists bija aicinājis šo termiņu pagarināt, tomēr tiesa to noraidīja.

"Viņš aizbrauca pirms aptuveni divām nedēļām. Juristi teica, ka jāierodas parakstīt papīrus, lai apliecinātu, ka viņš neizvairās no procesiem, bet, kad atgriezās Argentīnā, viņam nomainīja drošības līdzekli pret neizbraukšanu no valsts," portālam Sportacentrs.com pastāstīja Liepājas kluba valdes loceklis Olafs Saulriets. "Juristi par to ir pārsteigti un lēmumu apstrīdējuši. Cilvēks nav arestēts, bet šobrīd nedrīkst atstāt Argentīnu."

"Protams, ka gaidām viņu atpakaļ, jo likās, ka šis brauciens ir tikai formalitāte, lai pierādītu neizvairīšanos no tiesas. Palaidām viņu, jo saprotam situācijas nopietnību, kaut spēlēs viņš mums bija vajadzīgs. Slēdzot līgumu, zinājām, ka viņam, iespējams, būs periodiski jābrauc. Paši pirkām biļeti," stāsta Saulriets, slavējot Sarates raksturu. "Protams, ka kāds laiks vajadzīgs adaptācijai, jo viņš uz Latviju atbrauca vēl dziļā ziemā, bet komandā iekļāvās lieliski, visa komanda par viņu ir sajūsmā, ļoti cilvēcīgs un sirsnīgs, neņemot vērā valodas barjeras. Viņš ir komandas dvēselīte. Nezinu, vainīgs vai nevainīgs, bet kā cilvēks lielisks, ar ļoti profesionālu attieksmi."

Saulriets uzsvēra, ka, slēdzot līgumu, komanda apzinājusies, gaidāmo pastiprināto sabiedrības interesi par šo lietu. "Esam kontaktējušies ar viņa ģimenes locekļiem un sapratām, ka situācija nav tik viennozīmīga, devām cilvēkam vēl vienu iespēju, lai viņam netiktu sagrauta visa dzīve. Cilvēkam ir spēkā esošs līgums, viņš ir darba attiecības. Mēs netaisāmies lauzt līgumu un pagaidām esam nogaidošā pozīcijā, skatoties, ko lems juristi."

"Es joprojām ciešu, bet viņš ir brīvībā un ceļo pa pasauli," portālam "clarin.com" teikusi cietusī Giliana Peralta. "Es joprojām esmu ieslodzīta, bet viņš ir brīvībā."

"Es zinu, ka Dievs ir īsts un viss agrāk vai vēlāk nāks gaismā," tikmēr portālā "bigbangnews.com" citēts spēlētājs.

Tiek vēstīts, ka Sarata Peraltu esot izvarojis, kad viņas draugs bija spēlētāja komandas biedrs Martins Benitess. Pāris palicis pa nakti dzīvoklī pie Sarates un viņš izvarojis meiteni, kamēr Benitess blakus gulējis.

Sarate izgāja "Liepāja"/"Mogo" sākumsastāvā trijās no jaunās sezonas pirmajām četrām virslīgas spēlēm, bet pēdējos divos dueļos nav bijis pieteikumā.

1 2 3 85 komentāri

     [+] [-]

, 2018-05-09 09:48, pirms 5 mēnešiem
Verpakovska draugs tač teica, ka pilnīgi noteikti attaisnos, ka viņš ne pie kā nav vainīgs utt.

  +2 [+] [-]

, 2018-05-09 09:55, pirms 5 mēnešiem
Tie gan antiņi - paši pirka viņam biļeti! Nu, apsveicu, ka tā izdarījāt!

 +22 [+] [-]

, 2018-05-09 09:58, pirms 5 mēnešiem
Bet izklausās arī ļoti "interesanti" - izvaroja, kamēr draugs gulēja blakus. Kādā veidā? Draugs gulēja komā vai arī viņa mierīgi gulēja un neizdvesa ne skaņas?

  -1 [+] [-]

, 2018-05-09 10:02, pirms 5 mēnešiem
VietējaisMurisDzīvelīgs rakstīja: Verpakovska draugs tač teica, ka pilnīgi noteikti attaisnos, ka viņš ne pie kā nav vainīgs utt.
Tiesas lēmumu var pārsūdzēt vēl divas instancēs un ne jau tu biji tā kas gulēja blakus lai apgalvotu ka viņš ir vainīgs.

 +14 [+] [-]

, 2018-05-09 10:06, pirms 5 mēnešiem
neeeee rakstīja: Bet izklausās arī ļoti "interesanti" - izvaroja, kamēr draugs gulēja blakus. Kādā veidā? Draugs gulēja komā vai arī viņa mierīgi gulēja un neizdvesa ne skaņas?
Draugs komā tapat kā viņa ganjau
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2018-05-09 10:09, pirms 5 mēnešiem
gan jau, ka draugs pamodās... pieķēra abus.. un lai druška izlocītos... apsūdzēja izvarošanā...

  +8 [+] [-]

, 2018-05-09 10:10, pirms 5 mēnešiem
nu bet iisteniibaa interesanti,speeleetaajus ar taadu veel neatrisinaatu veesturi klubi izvairaas parakstiit,ja vien agjents nepiesola kaadus labumus, lai speeleetaajs nepaliek vispaar bez nekaadas prakses un var klusinjaam mazaa chempionaataa paarseedeet,kameer veetra norimsies.Nu nestaastiet ka Argentiinas jaunieshu izlases speeleetaajs,nebuutu atradis sev nevienu labaaku klubu,ja vien vareetu.

  +7 [+] [-]

, 2018-05-09 10:11, pirms 5 mēnešiem
Rēcīgākais, ka Verpakovskis točna zinot, ka šis nav vainīgs un tiks attaisnots Kā? Ja divas tiesas ir piespriedušas tādu cietumsodu tad kaut kas jau ir noticies Varbūt draugu ar izvaroja?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +6 [+] [-]

, 2018-05-09 10:15, pirms 5 mēnešiem
Latvijas futbols ir varens!
Mēs taču esam labdari! Sniedzam dzīvē paklupušajiem otrās iespējas, jo žēl taču cilvēku...
Ko tur daudz, noliekam pie katras Brazīlijas korekcijas iestādes pa aģentam un gaidām tos, kuri nāk ārā. Es pieņemu, ka arī cietumā intensīvi spēlē futbolu. Un, ņemot vērā brīvā laika apjomu, tas noteikti tiek darīts intensīvi un tam pieiet sistemātiski.
Tad beidzot mums būs labi papildinājumi klubiem. Spēlētāji, kuri cīnīsies kā zvēri, jo pēc tāda rūdījuma iet un sisties soda laukumā nu galīgi nebūs bailes!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +5 [+] [-]

, 2018-05-09 10:19, pirms 5 mēnešiem
Tur tak viss skaidrs no gala, visi bija pālī un gulēja kopā, vienīgais, ka šis džeks bija izlases prospekts, lai nu kā šī vecene gribēja gardu kumosu, beigās nekā nedabuja un, lai lose nepaliktu aizgāja līdz tiesai. Iespējams šis čalis pat bija reālā pālī tajā situācijā pat kad nezin, kas notika, varbut tā vecene viņu izvaroja, bet ej nu iestāsti tiesai tādas lietas. 100% domāju, ka čalis nav vainīgs, ja nu vienīgi tas, kad pārdzērās un maz atcerās. Golddigere s*ka.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2018-05-09 10:27, pirms 5 mēnešiem
HMB- PC 2018!!!! rakstīja: nu tas man taads profesionaals viedoklis LAI GAN shini jautajuma detalizeeti spes spriest tikai un vienigi muusu ledija no kirbju laukiem!!!

P.S. beidzot sakariga teema SC, normals raksts,uzavuha Megnaanam, var normali analizet
Gan jau arī Megana ieraudzīja iespēju un pavēra plati jo plati - tādas iespējas vienreiz mūžā!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2018-05-09 10:35, pirms 5 mēnešiem
karlosm rakstīja: Tur tak viss skaidrs no gala, visi bija pālī un gulēja kopā, vienīgais, ka šis džeks bija izlases prospekts, lai nu kā šī vecene gribēja gardu kumosu, beigās nekā nedabuja un, lai lose nepaliktu aizgāja līdz tiesai. Iespējams šis čalis pat bija reālā pālī tajā situācijā pat kad nezin, kas notika, varbut tā vecene viņu izvaroja, bet ej nu iestāsti tiesai tādas lietas. 100% domāju, ka čalis nav vainīgs, ja nu vienīgi tas, kad pārdzērās un maz atcerās. Golddigere s*ka.
Kā tu zini, ka čalis nav vainīgs? Pliki minējumi?

  -1 [+] [-]

, 2018-05-09 10:36, pirms 5 mēnešiem
HMB- PC 2018!!!! rakstīja: a kaa vispar var taas shmaras ko pieradit par izvarishanu??? nuu tu normal iekrampee, ar taxiit aizmauc no katrinbades uz maaj, soska pati ielien kleepi un ko talak??? no riita pec kapijs shii skrien uz menten un blaustas??? es uzreiz pateikt pirmo reiz to shmaru redzu un nesaprot par ko taa kuce blaustas
Diametrs pirms un pēc!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2018-05-09 10:39, pirms 5 mēnešiem
dobrecovs rakstīja: Kā tu zini, ka čalis nav vainīgs? Pliki minējumi?

Precīzi noformulēts jautājums!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
1 2 3 85 komentāri

Tev jābūt autorizētam,