Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Riga" sola uzbūvēt lielāko bāzi Baltijā un rekonstruēt "Skonto" stadionu

Agris Suveizda

"Riga" sola uzbūvēt lielāko bāzi Baltijā un rekonstruēt "Skonto" stadionu
"Riga" sporta direktors Aleksandrs Romašins un ģenerāldirektors Aleksandrs Proņins. Foto: ZIgismunds Zālmanis, "Riga" FC

Iepriekš par jaunās leģionāru kvotas pieņemšanu priecājās "Ventspils", RFS un Jūrmalas "Spartaks", bet nu savu paziņojumu par šo tēmu publicējusi arī Latvijas čempionvienība un pašreizējā līdere "Riga". Kluba mājaslapā pārdomās dalījies sporta direktors Aleksandrs Romašins.

"Daudzi šajā situācijā sniedz savus komentārus un skaidrs, ka arī mēs nevaram palikt malā. Pirmkārt, šīs izmaiņas nāks par labu visam Latvijas futbolam – izlašu, jaunatnes un klubu. Šis ir labs grūdiens, lai paaugstinātu Latvijas čempionāta līmeni. Konkurence starp futbolistiem pieaugs. Gribam, lai mūsu čempionāts kļūst interesantāks visiem – līdzjutējiem, sponsoriem un pašiem futbolistiem, kuri trenēsies un spēlēs pret spēcīgiem futbolistiem. Lai tiktu sastāvā, Latvijas futbolistiem būs jāiegulda daudz vairāk enerģijas. Diemžēl līdz šim bija piemēri, kad futbolisti laukumā devās Latvijas pases dēļ. Tā profesionālajā sportā nedrīkst būt. Esmu drošs, ka pēc šīm izmaiņām ilgtermiņā augs Latvijas futbolistu līmenis, kā rezultātā tas nāks par labu arī Latvijas nacionālajai izlasei.

Šobrīd Latvijas izlase FIFA rangā ieņem 139. vietu. Tuvākajā laikā vērosim valstsvienību spēlēs pret pundurvalstīm. Latvijas futbola līdzjutēji ir pelnījuši ko vairāk. Esam nonākuši grupā, kur mēs pēc iedzīvotāju skaita valstī būsim vieni no lielākajiem. Nesaprotu, kāpēc šajā situācijā mēs vispār runājām tikai par limitu. Esam aizmirsuši, kur šobrīd atrodamies? Varbūt uzdosim sev jautājumu, kā tur esam nonākuši? Kāpēc federācijai, kuras budžets ir ap deviņiem miljoniem eiro un kuras uzdevums ir attīstīt Latvijas futbolu, nav pat sava treniņlaukuma? Nav vispār nekādas infrastruktūras, nerunājot par galveno stadionu. Nav nekā, kam vajadzētu būt normāla valstī.

Vai pie tā ir vainīgi klubi, kas iegulda milzu līdzekļus Latvijas futbolā? Vai vēl kāds cits? Nezinu. Ir divi jautājumi. Kurš ir vainīgs pie tā un kā situāciju labosim? Tagad labāk pabīdīsim malā pirmo jautājumu, bet uzreiz ķersimies pie otrā un domāsim, ko darīt! No šī punkta ir jākustas kaut kur citur. Latvijā ir bijušas futbola tradīcijas. Spēlējām 2004. gada finālturnīrā…Kā mēs vispār varējām nonākt tur, kur tagad esam. Tas liecina par to, ka gadu laikā ir pieņemti kādi nepareizi lēmumi. Mūsu uzdevums tagad nav meklēt vainīgos. Varētu tagad runāt, ka vainīga ir iepriekšējās federācijas vadība vai šīs. Bet labāk strādāsim, lai šo situāciju labotu. Paldies tiem valdes locekļiem, kuri ir progresīvi domājoši un vēlas izmaiņas. Ja neko nedarīsim, drīz vien arī Sanmarīno aizies mums garām. Federācijai ir vismaz jāļauj attīstīt Latvijas futbols, nevis jāliek kaut kādi ierobežojumi naudas ieguldīšanai mūsu futbolā.

Bieži ir runāts par Islandes piemēru, bet par to ir jāturpina runāt. Valstī ir ap 300 tūkstošiem iedzīvotāju. Laikapstākļi ir vēl sliktāki nekā Latvijā. Futbols valstī nav populārākais sporta veids, bet ir veikts gigantisks izrāviens. Pareizi tika salikti akcenti, uz ko ir jāstrādā. Infrastruktūra un treneru apmācība. Kur bija Islande 2004. gadā un kur mēs? Ja pareizi paši būtu salikuši akcentus, arī mēs būtu citur. Islandē ir 18 futbola manēžas, katram bērnam ir iespēja visu gadu kvalitatīvi trenēties. Varbūt tur ir panākumu noslēpums? Par to ir jārunā, nevis visu laiku par limitu. Mēs no savas puses pievērsīsim uzmanību tieši tam. Strādāsim pie treneru apmācības un infrastruktūras.

“Riga” FC mērķis ir pierādīt, ka arī Latvijas klubi var būt nopietns drauds Eiropas līmenī. Atbildot cilvēkiem, kas bija pret limita izmaiņām, atgādināšu, ka Eiropas līgā, kur vispār nav nekāda limita un laukumā varējām sūtīt kaut vai 11 leģionārus, spēli Kopenhāgenā noslēdzām ar deviņiem Latvijas futbolistiem laukumā. Kāpēc? Viņi konkrētajā brīdī bija spēcīgāki, labāk gatavi spēlei, neskatoties uz to, ka mums sastāvā bija 12 ārzemnieki. Pēc tam, kad uzzinājām par izmaiņām leģionāru sakarā, esam ar prieku pagarinājuši līgumus ar vairākiem Latvijas futbolistiem. Tie ir konkrēti piemēri. Iepriekšējā sezonā par labāko Virslīgas futbolistu tika atzīts latvietis Roberts Ozols, nevis kāds leģionārs. Mūsu puisis, kurš līdz tam nekad netika saukts uz Latvijas izlasi. Armands Pētersons šovasar bija futbolists, kurš Eirokausos aizvadīja visvairāk minūtes mūsu komandā. Mēs esam klubs, kurš cenšas sagatavot futbolistus Latvijas izlasei. Četri – Ozols, Antonijs Černomordijs, Pētersons un Elvis Stuglis – no mūsu komandas pirmo reizi tika izsaukti uz valstsvienību. Tas liecina par to, ka daudz uzmanības tam pievēršam, pie tam tikai divi ir gados jauni, bet divi pietiekami pieredzējuši. Ceram, ka Latvijas futbolisti konkurences apstākļos progresēs un spēlēs galvenās lomas komandā.

Pēc vakardienas lēmuma vairāki mūsu sponsori pazvanīja un parakstīja lielākos sponsorēšanas līgumus “Riga” FC vēsturē [nedz sponsorus, nedz spēlētājus, ar kuriem pagarināti līgumi, klubs portālam Sportacentrs.com neatklāja - A.S.]. Nauda, ko “Riga” FC iegulda Latvijas futbolā, arī paliek šajā zemē. Nekas netiek nests prom. Stadiona rekonstrukcija, bāzes būvniecība – tās ir investīcijas ne tikai futbolā, bet arī Latvijas ekonomikā, kas nav mazsvarīgi. Bāzes izveide ļaus uzaicināt uz Latviju labākos Eiropas jaunatnes trenerus, ar kuriem kopā strādās mūsu pašu speciālisti. Par bāzes izveidi nav nekādu noslēpumu. Tā būs lielākā futbola bāze Baltijā. Ļoti moderna, pēc visām jaunākajām Eiropas tendencēm. 12 hektāru zeme, projekts jau ir gatavs. Rūpēsimies par to, lai aug ne tikai futbolisti, bet arī treneri. Tā ir viena no problēmām. Gluži vienkārši pietrūkst kvalitātes darbā ar jauniešiem. Iepriekš vienkārši nav bijusi nauda, lai varētu jaunos trenerus apmācīt, kaut gan federācijai arī tam vajadzētu atrast kādu papildus naudu. Ar bāzes izveidošanu mēs strauji attīstīsim savu akadēmiju. Tie ir lieli ilgtermiņa plāni, lai palīdzētu visam Latvijas futbolam, nevis tikai sev kā klubam. Jau nākamgad būs daži gatavi laukumi.

Redzam nākotni. Bāze paliks Latvijā. Tur trenēsies mūsu pašu bērni. Runājot par nākamo sezonu, jau tagad esam vienojušies ar vairāk nekā desmit Latvijas futbolistiem. Tajā pašā laikā tagad ir atvērti ceļi, lai kaut ko nopelnītu, pareizi ieguldot naudu. Investoriem būs lielāka interese par Latvijas čempionātu. Lai uzbūvētu bāzi, ir vajadzīga nauda. Lai nopelnītu naudu, ir jātiek Eiropas līgas grupu turnīrā. Jā, mēs paši ieguldīsim lielu naudu, taču kaut kas ir jādabū arī atpakaļ. Pārdot futbolistus ir iespējams, ja komanda spēlē augsta līmeņa Eiropas turnīros.

Gribam kļūt par pirmo klubu Baltijā, kas par savu naudu stadionā ieviesīs VAR sistēmu. Esam gatavi veikt visas nepieciešamās investīcijas, lai "Skonto" stadions tiktu licencēts Eirokausu grupu turnīru spēļu aizvadīšanai, kas attiecīgi dotu iespēju atgriezties "Skonto" stadionā Latvijas valstsvienībai. Jau ilgāku laiku esam pārrunās ar federāciju par to. Citādi var, protams, turpināt "Daugavas" stadionā bez jumta un skatītājiem. Negribam apvainot šo stadionu, bet tas tomēr ir vairāk domāts vieglatlētikai, nevis futbolam. "Skonto" stadionā, pateicoties futbola atmosfērai, iespējams, arī izlasei izdotos sasniegt labākus rezultātus. Tās atkal visas ir investīcijas Latvijas futbolā.

Pats galvenais tagad ir pēc iespējas ātrāk federācijai un klubiem spēt apsēsties pie viena sarunu galda, lai risinātu svarīgos jautājumus, jo pagaidām visi dzīvojam atsevišķi. Ja strādāsim visi kopā, tad arī šie jautājumi risināsies ātrāk."

Izmantotie resursi:
https://rigafc.lv/riga-fc-komentars...

1 2 46 komentāri
Slēpts komentārs: Klavulapa-1

     [+] [-]

, 2019-10-02 13:56, pirms 11 mēnešiem
Ja atjaunos Skoņķiku, tad lieli malači būs. Nākamgad Eirokausos jau cits spiediens būs uz komandu...

  -4 [+] [-]

, 2019-10-02 13:59, pirms 11 mēnešiem
pieņemu, ka gorkšelis, namgejs un citi garīgi atpalikušie, turpinās vien savu veco padumjo padomju dziesmu dziedāt arī tagad...

  +1 [+] [-]

, 2019-10-02 14:13, pirms 11 mēnešiem
Atbalstu šoreiz leģionāru palielināšanu,kā tas ir visos spēcīgākajos čempjos!tas ir klubs nevis valstsvienība!klubi ir privāti un privāta darīšana!jaunie dabūs augt meistarībā!😉

  +1 [+] [-]

, 2019-10-02 14:18, pirms 11 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: Namejs&citi leģu limita aktīvisti, man nemitīgi stāsta, ka RFC par sīkajiem un jaunatni nedomājot. Vo jums!
Nu pag, pagaidām ir tikai lozungi. Es nesaku ka neizdarīs, varbūt izdarīs, tad arī dejosi uzvaras deju. Pagaidām ir tā kā ir.

  +2 [+] [-]

, 2019-10-02 14:24, pirms 11 mēnešiem
Lai izdodas!

     [+] [-]

, 2019-10-02 14:28, pirms 11 mēnešiem
Jau jūt kā spēs uzvārīties uz 3. šķiras spēlētāju rēķina, tāpēc redz tikai dollāru un eiro zīmes. Būs te konveijers un pat vienāda līmeņa ārzemnieks izkonkurēs tādu pašu vietējo, jo būs jānopārdod sapirktais

  +2 [+] [-]

, 2019-10-02 14:34, pirms 11 mēnešiem
Cerams, ka piepildisies solītais. Būs pāris komandām vismaz k-kādas bāzes/treniņlaukumi. Tikai Jelgavai gan leģu limits netraucēja ieguldīt savu nopelnīto naudu no eirokausiem bāzes izveidei.

  +3 [+] [-]

, 2019-10-02 14:34, pirms 11 mēnešiem
Banss rakstīja: Nu pag, pagaidām ir tikai lozungi. Es nesaku ka neizdarīs, varbūt izdarīs, tad arī dejosi uzvaras deju. Pagaidām ir tā kā ir.
Tieši tā, runas ir ļoti iepriecinošas, tagad lai tik izpilda.

     [+] [-]

, 2019-10-02 14:35, pirms 11 mēnešiem
sabikas rakstīja: Jau jūt kā spēs uzvārīties uz 3. šķiras spēlētāju rēķina, tāpēc redz tikai dollāru un eiro zīmes. Būs te konveijers un pat vienāda līmeņa ārzemnieks izkonkurēs tādu pašu vietējo, jo būs jānopārdod sapirktais
Kur problēma pārdot savējo ?

  +5 [+] [-]

, 2019-10-02 14:39, pirms 11 mēnešiem
Ne FKV, ne RIGA FC, ne RFS, ne jo vairāk Spartak fk neinterese Latvijas futbola nākotne! Gatavs saderēt , ka šišhanovs pazudīs no LV ja ne nākamgad, tad 2021 noteikti. Spartak fk veiksmīgi pašlikvidēsies, ja netiks eirokausos.

  +5 [+] [-]

, 2019-10-02 14:44, pirms 11 mēnešiem
sabikas rakstīja: Jau jūt kā spēs uzvārīties uz 3. šķiras spēlētāju rēķina, tāpēc redz tikai dollāru un eiro zīmes. Būs te konveijers un pat vienāda līmeņa ārzemnieks izkonkurēs tādu pašu vietējo, jo būs jānopārdod sapirktais
tie saucamie vietejie zaudeja pastniekiem un apsargiem no Ventspils lieluma valstim .. tad lai iet par pastniekiem strada , vai kur citur un ari spele amatieru limeni .. sis ir meginajums radit konkuretspejigu klubu , tadu kads savulaik bija Skonto .. Amatieru limeni var spelet 1. un 2. liga .. kamdel maksligi bremzet esosa briza iespejas ? kas mil futbolu , tie tapat ies gan uz treninem un centisies neatkarigi no konkurences.. Man liekas ,ka uz doto bridi ar musu pasi ir viens augstaka limena futbolists un tas pats uzaudzis Minhene ..

  +2 [+] [-]

, 2019-10-02 15:35, pirms 11 mēnešiem
Kā var nesolīt ? Latvijas sportā tā ir pieņemts.....

  -3 [+] [-]

, 2019-10-02 15:47, pirms 11 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: Namejs&citi leģu limita aktīvisti, man nemitīgi stāsta, ka RFC par sīkajiem un jaunatni nedomājot. Vo jums!
Kad FCR realizēs kaut 75% no šeit stāstītā, tad varēsi sprēgāt, bet patreiz mēs visi esam vienādās pozīcijās. Gan tie kuri ir par, gan tie kas pret.
Smieklīgi ir tas, ka +/- 3 leģionāri ir bijis milzīgs šķērslis investoru piesaistei.
P.S. Mēģināšu minēt-pēdējās Saeimas vēlēšanās Tu, visticamāk, balsoji, ja vispār balsoji, par KVP.LV vai JKP. Viņi arī populistiski gari un plaši stāstīja, ka nu tik būs kad viņi tiks pie varas, bet beigās ar to darīšanu, maigi sakot, ir ļoti švaki.

  +2 [+] [-]

, 2019-10-02 15:57, pirms 11 mēnešiem
"Lai uzbūvētu bāzi, ir vajadzīga nauda. Lai nopelnītu naudu, ir jātiek Eiropas līgas grupu turnīrā. Jā, mēs paši ieguldīsim lielu naudu, taču kaut kas ir jādabū arī atpakaļ. Pārdot futbolistus ir iespējams, ja komanda spēlē augsta līmeņa Eiropas turnīros"

Beeet loģīīīīski 😊

Tieši tas, ko es visu laiku saku.

  +1 [+] [-]

, 2019-10-02 16:01, pirms 11 mēnešiem
Banss rakstīja: Nu pag, pagaidām ir tikai lozungi. Es nesaku ka neizdarīs, varbūt izdarīs, tad arī dejosi uzvaras deju. Pagaidām ir tā kā ir.
Jā, pagaidām ir plika vīzija un solījums.

Bet... no kluba ar segumu... no taustāma kluba, kuru tiešām zinām. Un kura ambīcijas jau sen nav bijis noslēpums.
Piesardzībai ir pamats. Kā vienmēr.

Beet... tajā pat laikā... runā pēdējo 2 gadu vadošais Latvijas klubs. Reāls, praktisks.
Tie Jums nav Kuldīgas Ventas tipa solījumi. Runā tomēr klubs, kurš jau tagad Skonto stadionu pastutēja, kā zināms. Jau investēja.

Tā ka... ar piesardzīgu labpatiku... lai izdodas.

  -2 [+] [-]

, 2019-10-02 16:02, pirms 11 mēnešiem
DaMarcus rakstīja: "Lai uzbūvētu bāzi, ir vajadzīga nauda. Lai nopelnītu naudu, ir jātiek Eiropas līgas grupu turnīrā. Jā, mēs paši ieguldīsim lielu naudu, taču kaut kas ir jādabū arī atpakaļ. Pārdot futbolistus ir iespējams, ja komanda spēlē augsta līmeņa Eiropas turnīros"

Beeet loģīīīīski 😊

Tieši tas, ko es visu laiku saku.
Jā, tikai..........................Eiropas kausos taču nebija, nav un nebūs aizliegts laukumā likt kaut vai 11 leģionārus.
Pieļauju, ka nākošais solis būs LV futbolā ieviest sezonu no rudens līdz pavasarim, jo redz patreizējais formāts traucēs Eiropas kausos tālu tikt.

     [+] [-]

, 2019-10-02 16:18, pirms 11 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Jā, tikai..........................Eiropas kausos taču nebija, nav un nebūs aizliegts laukumā likt kaut vai 11 leģionārus.
Pieļauju, ka nākošais solis būs LV futbolā ieviest sezonu no rudens līdz pavasarim, jo redz patreizējais formāts traucēs Eiropas kausos tālu tikt.
Joprojām Tev tā plate turpat griežas 😁

Jā, spēlēs meistarīgākie, nevis tie, kam pareizā pase. Cik var nedalekt ilgi tas???
Vnk pati esence... nu nedalec un viss 😁
Cik jau maļam uz riņķi, bet Tu atkal... atgriezies pie jautājuma par pasi 😁😁😁

Un pafantazējot...
1) iesitīs savu hat-trick pret kādu spēcīgu klubu eirokausos kāds jauniegūtais Lemajiča līmeņa spēlētājs
2) aizšausies transfērā uz savu Legia līmeņa klubu ka nemetas
3) ienāks nauda
4) nauda = investīciju segums
5) investīcijas ir jauni transfēri, investīcijas paliekošās vietējās vērtībās - instrastruktūrā un jaunatnē
6) paies gadi un to hat-trick pēkšnī iesitīs arī savējais... ķēdītei sākoties no gala.

Kā mazāka mēroga Ajax, Porto, Benfica operācijas...

Mums jau kā es teicu... vnk bizness ir lamuvārds. Jābūt vaimanājošai plikadīdai, kurai nav nedz naudas, neds uzņēmības, nedz talejošas vīzijas. Un tā arī jāmuļļājas... uz vietas dekādēm. Vot tas ir cool. Un tas ir saskaņā ar vietējā futbola atbalstīšanu 😁😁😁

  -2 [+] [-]

, 2019-10-02 16:28, pirms 11 mēnešiem
Vel tikai jāpieņem likums,ka legionāram ir jābūt no jebkura čempionāta augstākās līgas un naudas maisi,ja ir spējīgi, lai maksā.Citā gadījumā,kad tiek ieplūdināti spēlētāji no Krievijas vai kādas citas valsts otrajām vai trešajām līgām,nav nekādas jēgas.

  -2 [+] [-]

, 2019-10-02 16:35, pirms 11 mēnešiem
DaMarcus rakstīja: Joprojām Tev tā plate turpat griežas 😁

Jā, spēlēs meistarīgākie, nevis tie, kam pareizā pase. Cik var nedalekt ilgi tas???
Vnk pati esence... nu nedalec un viss 😁
Cik jau maļam uz riņķi, bet Tu atkal... atgriezies pie jautājuma par pasi 😁😁😁

Un pafantazējot...
1) iesitīs savu hat-trick pret kādu spēcīgu klubu eirokausos kāds jauniegūtais Lemajiča līmeņa spēlētājs
2) aizšausies transfērā uz savu Legia līmeņa klubu ka nemetas
3) ienāks nauda
4) nauda = investīciju segums
5) investīcijas ir jauni transfēri, investīcijas paliekošās vietējās vērtībās - instrastruktūrā un jaunatnē
6) paies gadi un to hat-trick pēkšnī iesitīs arī savējais... ķēdītei sākoties no gala.

Kā mazāka mēroga Ajax, Porto, Benfica operācijas...

Mums jau kā es teicu... vnk bizness ir lamuvārds. Jābūt vaimanājošai plikadīdai, kurai nav nedz naudas, neds uzņēmības, nedz talejošas vīzijas. Un tā arī jāmuļļājas... uz vietas dekādēm. Vot tas ir cool. Un tas ir saskaņā ar vietējā futbola atbalstīšanu 😁😁😁
Šo pasaciņu vari kādam citam drillēt. Kad kaut kas no tā visa realizēsies, tad varēsi to plati atkal uzlikt. Es neesmu banka, kurai ir vajadzīgs Tavs biznesa plāns kredīta atmaksai.
Mums jau viens liels hokeja klubs šo stāstu pat vairs nedrillē, jo tur visi ir sapratuši, ka nekādu lielo sponsoru nav un nebūs, un būs jādzīvo no tā ko krievi atmetīs.
Pats visiespējamākais variants-kāds no LFV klubiem tiks pie liela sponsora, un uz kādu laiku iespējams arī uzspīdēs UEFA kausu kontekstā.
Lai arī kādam negribētos, bet tomēr būs jāatzīst, ka mēs tās pašas mazās futbola valstis vien esam.
Un nevajag salīdzināt LV futbolu ar 2004. gadu, jo tad katrs otrais jaunietis negāja pa ielu ieurbies mobilajā telefonā, un bija pavisam citas lietu vērtības.

  +1 [+] [-]

, 2019-10-02 16:36, pirms 11 mēnešiem
Kad RFS ko tādu līdzīgu paziņos? Mēs pārbūvēsim arkādijas stadionu un tas būs modernākais(piem3000skat.) Latvijā!

  +4 [+] [-]

, 2019-10-02 16:37, pirms 11 mēnešiem
Strādāsim pie treneru apmācības un infrastruktūras.

Šis teikums protams priecē.Paskatīsimies kā pāries no vārdiem uz darbiem.Savulaik Kuldīgas Venta arī solīja brīnumus un superpuper stadionu Kuldīgā.Es saprotu,ka nav solīdi salīdzināt Riga FC ar FK Ventu,jo vieni ir jau kaut ko sasnieguši,bet otrie pārsprāga ka burbulis jau savu gaitu sākumā virslīgā.Tomēr šie skaļie solījumi griež ausīs.Labāk gribētos redzēt vairāk darbus un ja būs kā sola,tad OK.
Ventspilī gan pagaidām neko nesola.Varētu taču "lielais cīnītājs" palīdzēt tai nabaga Ventspils pašvaldībai savest kārtībā tās īpašumu,jeb konkrēti OC Ventspils stadiona mākslīgo apgaismojumu.Nezinu ,vai man būs lemts šo brīnumu sagaidīt,vai nē.

     [+] [-]

, 2019-10-02 17:08, pirms 11 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Šo pasaciņu vari kādam citam drillēt. Kad kaut kas no tā visa realizēsies, tad varēsi to plati atkal uzlikt. Es neesmu banka, kurai ir vajadzīgs Tavs biznesa plāns kredīta atmaksai.
Mums jau viens liels hokeja klubs šo stāstu pat vairs nedrillē, jo tur visi ir sapratuši, ka nekādu lielo sponsoru nav un nebūs, un būs jādzīvo no tā ko krievi atmetīs.
Pats visiespējamākais variants-kāds no LFV klubiem tiks pie liela sponsora, un uz kādu laiku iespējams arī uzspīdēs UEFA kausu kontekstā.
Lai arī kādam negribētos, bet tomēr būs jāatzīst, ka mēs tās pašas mazās futbola valstis vien esam.
Un nevajag salīdzināt LV futbolu ar 2004. gadu, jo tad katrs otrais jaunietis negāja pa ielu ieurbies mobilajā telefonā, un bija pavisam citas lietu vērtības.
Jā. Saliekam plaukstiņas, noliecamies pie zemes un paraudam, cik mēs visi slikti un kā pasaule iet uz galu 😁
Tu savu mūžu uzņēmumu neizveidotu. Vienmēr kkas maisītu un vienmēr kkur būtu sarkanā gaisma, lai neko necenstos realizēt

  -2 [+] [-]

, 2019-10-02 17:11, pirms 11 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Šo pasaciņu vari kādam citam drillēt. Kad kaut kas no tā visa realizēsies, tad varēsi to plati atkal uzlikt. Es neesmu banka, kurai ir vajadzīgs Tavs biznesa plāns kredīta atmaksai.
Mums jau viens liels hokeja klubs šo stāstu pat vairs nedrillē, jo tur visi ir sapratuši, ka nekādu lielo sponsoru nav un nebūs, un būs jādzīvo no tā ko krievi atmetīs.
Pats visiespējamākais variants-kāds no LFV klubiem tiks pie liela sponsora, un uz kādu laiku iespējams arī uzspīdēs UEFA kausu kontekstā.
Lai arī kādam negribētos, bet tomēr būs jāatzīst, ka mēs tās pašas mazās futbola valstis vien esam.
Un nevajag salīdzināt LV futbolu ar 2004. gadu, jo tad katrs otrais jaunietis negāja pa ielu ieurbies mobilajā telefonā, un bija pavisam citas lietu vērtības.
Jā un pirms 50 gadiem katrs otrais nebrauca visur ar auto
Un pirms 500 gadiem nebija elektrības un televizoru neskatījās neviens vakaros.
Un pirms 5000 gadiem mamutiem visiem nācās skriet pakaļ.

Tāpēc tagad viss ir slikts, sports ir pagrimis un vispār viss ir pagrimis.
Vnk nogalina tā Tava tumsonība 😁

  +3 [+] [-]

, 2019-10-02 17:12, pirms 11 mēnešiem
Labāk lai runā darbi, nevis plātās priekšnieki ar ''plāniem''.

  -2 [+] [-]

, 2019-10-02 17:25, pirms 11 mēnešiem
DaMarcus rakstīja: Jā. Saliekam plaukstiņas, noliecamies pie zemes un paraudam, cik mēs visi slikti un kā pasaule iet uz galu 😁
Tu savu mūžu uzņēmumu neizveidotu. Vienmēr kkas maisītu un vienmēr kkur būtu sarkanā gaisma, lai neko necenstos realizēt
Neesmu domājis par uzņēmuma taisīšanu, un pieļauju, ka Tev ir taisnība, bet savā dzīvē esmu sapratis vienu lietu u.t.i. ka sapņot un cerēt ir viena lieta, bet reālā dzīve ir pavisam kas cits.
Mums nav jāraud un zemu jānoliecas, bet pavisam vienkārši jāapzinās sava vieta globālajā pasaulē. Arī globālajā futbola pasaulē. Mums nekad nav bijusi,nav un nebūs liela vieta šajā globālajā futbola pasaulē. Mums ir tik cik ir liels finanšu tirgus un cilvēku resurs. Mēs varam īslaicīgi uzzibsnīt, kā krītoša zvaigzne pie debesu juma, bet šie uzplaiksnījumi būs tikpat īslaicīgs, kā krītošo zvaigžņu krišanas mirklis.
Katrs to var pieņemt pa savam. Cits visu mūžu, kā Dons Kihots , cīnīties ar reālo dzīvi, bet kāds bez stresa laimīgi visu mūžu nodzīvot.

  -2 [+] [-]

, 2019-10-02 17:27, pirms 11 mēnešiem
Loğiski ,ka leğionāru palielināšana klubos bùtu tikai uz urā.. savādāk nekad airs netiksim eirokausu grupu turnīros.

  -2 [+] [-]

, 2019-10-02 17:36, pirms 11 mēnešiem
DaMarcus rakstīja: Jā un pirms 50 gadiem katrs otrais nebrauca visur ar auto
Un pirms 500 gadiem nebija elektrības un televizoru neskatījās neviens vakaros.
Un pirms 5000 gadiem mamutiem visiem nācās skriet pakaļ.

Tāpēc tagad viss ir slikts, sports ir pagrimis un vispār viss ir pagrimis.
Vnk nogalina tā Tava tumsonība 😁
Ja godīgi, tad neredzu nekāda pamata šiem Taviem salīdzinājumiem ar to par ko mēs diskutējam. Tie visi ir saistīti ar pasaules globālās tehnikas un elektronikas attīstību. Un arī tajā visā LV ieguldījums,maigi sakot, ir gauži niecīgs. Tik cik mēs esam šo tehnisko un elektro preču pavisam maziņš noieta tirgus. Pie tam auto pasaulē ar stipri lietotu auto lietotāju lomu.
Ja pirms gadiem 20 tādi klubi, kā Madrides Reāl, MU, Barsa utt. nebūtu sadirsuši globālo futbola pasauli ar nenormāli pārmaksātiem futbolistu transfēriem, tad es vel varētu noticēt, ka šai leģionāru kvotas palielināšanai ir tiešām liels bonuss priekš LV futbola kopumā, bet ne tagad. Mēs ar saviem sīknaudas darījumiem futbolistu transfēros nevienam nesam interesanti.

  -1 [+] [-]

, 2019-10-02 17:38, pirms 11 mēnešiem
RAGNARS rakstīja: Loğiski ,ka leğionāru palielināšana klubos bùtu tikai uz urā.. savādāk nekad airs netiksim eirokausu grupu turnīros.
Vai Tu zini cik šosezon FCR ,RFS, FKL un FKV bija/ir leģionāri?

  +3 [+] [-]

, 2019-10-02 17:59, pirms 11 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Jā, tikai..........................Eiropas kausos taču nebija, nav un nebūs aizliegts laukumā likt kaut vai 11 leģionārus.
Tikai........ saspēlējušies tie 11 leģi nebūs, jo nebūs pavadījuši laiku uz laukuma kopā, jo 5 lettiņi redz tur obligāti jāliek ir. Tagad, varēs visu pavasari iespēlēties un bliezt eirokausos

  +2 [+] [-]

, 2019-10-02 17:59, pirms 11 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Ja godīgi, tad neredzu nekāda pamata šiem Taviem salīdzinājumiem ar to par ko mēs diskutējam. Tie visi ir saistīti ar pasaules globālās tehnikas un elektronikas attīstību. Un arī tajā visā LV ieguldījums,maigi sakot, ir gauži niecīgs. Tik cik mēs esam šo tehnisko un elektro preču pavisam maziņš noieta tirgus. Pie tam auto pasaulē ar stipri lietotu auto lietotāju lomu.
Ja pirms gadiem 20 tādi klubi, kā Madrides Reāl, MU, Barsa utt. nebūtu sadirsuši globālo futbola pasauli ar nenormāli pārmaksātiem futbolistu transfēriem, tad es vel varētu noticēt, ka šai leģionāru kvotas palielināšanai ir tiešām liels bonuss priekš LV futbola kopumā, bet ne tagad. Mēs ar saviem sīknaudas darījumiem futbolistu transfēros nevienam nesam interesanti.
Par pirmo Tava šī komentāra daļu - tas bija veltījums Tevis teiktajam par jauniešiem un telefoniem
Par otru daļu... nu jā...
Ja pasaulē eksistē IKEA, savu mēbeļu ražošanas uzņēmumu, vai veikalu nav jēgas taisīt
Ja pasaulē eksistē Hilton, savs viesu nams arī ir neracionāls
Ja pasaulē eksistē IBM... nav jēgas tak savu IT uzņēmumu radīt
Utt 😁😁😁

  -1 [+] [-]

, 2019-10-02 18:09, pirms 11 mēnešiem
Esam jau pārbaroti ar krievu okupantu dāsnumu...

     [+] [-]

, 2019-10-02 18:15, pirms 11 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: Tikai........ saspēlējušies tie 11 leģi nebūs, jo nebūs pavadījuši laiku uz laukuma kopā, jo 5 lettiņi redz tur obligāti jāliek ir. Tagad, varēs visu pavasari iespēlēties un bliezt eirokausos
Es nejūtos vainīgs, ja Tu tici, ka visi šie n-tie leģi mūsu komandās ir labāki par vietējiem.

  -1 [+] [-]

, 2019-10-02 18:21, pirms 11 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Es nejūtos vainīgs, ja Tu tici, ka visi šie n-tie leģi mūsu komandās ir labāki par vietējiem.
Atkarīgs no tā, kādus leģus Rīga iegādāsies uz nākamo sezonu. Katrā ziņā piķis viņiem ir, un no UEFA būs sulīga prēmija par eirokausiem.
Šosezon komandu vilka leģi, kopā ar vienu vietējo - Ozolu.
Interesanti būs redzēt, kā vietējiem: Rakels-Pētersons-Laizāns klāsies ar konkurenci nākamajā sezonā.
Skatoties kādu sniegumu starptautiskajos mačos rāda tie paši izlasnieki, nedomāju gan, ka būs grūti atrast leģus, kuri ir labāki par vietējiem.
Ja reiz lokālo futbolzvaigzni Karašausku pasūtīja pašā tālākajā rezervē, tas par kaut ko liecina.

     [+] [-]

, 2019-10-02 18:22, pirms 11 mēnešiem
DaMarcus rakstīja: Par pirmo Tava šī komentāra daļu - tas bija veltījums Tevis teiktajam par jauniešiem un telefoniem
Par otru daļu... nu jā...
Ja pasaulē eksistē IKEA, savu mēbeļu ražošanas uzņēmumu, vai veikalu nav jēgas taisīt
Ja pasaulē eksistē Hilton, savs viesu nams arī ir neracionāls
Ja pasaulē eksistē IBM... nav jēgas tak savu IT uzņēmumu radīt
Utt 😁😁😁
Ok! Es esmu tāds kāds es esmu, bet kur ir visi tie latvju bāleliņi, kuri ir aktīvi, uzņēmīgi utt., kuri ir spējuši šai valstī, kuru sauc par Latviju, izkonkurēt visus tevis nosauktos globālos spēlētāju+plus tevis nenosauktos globālos spēlētājus Latvijā. Vienīgais ko es zinu LV biznesa kontekstā-bizness nopērc lētāk, pārdod dārgāk, apvienojies kartelī, un apčakarē valsti un pašvaldības utt.
Jā, protams, ir arī Madara, un daži citi latviešiem piederoši uzņēmumi, bet viņu uzpūstās cenas nedod tiem iespēju konkurēt ar lieltirgotavām.
1 2 46 komentāri