Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Gorkšs par izlases galveno treneri iecerējis slovēni Stojanoviču?

Rolands Eliņš

Gorkšs par izlases galveno treneri iecerējis slovēni Stojanoviču?
Slaviša Stojanovičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs šodien pēc valdes sēdes atklāja, ka izlases nākamais galvenais treneris ir izraudzīts, taču viņa vārds tiks nosaukts nedaudz vēlāk, kad treneris būs sakārtojis savas darba attiecības ar pašreizējo klubu. Portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka Gorkšs izvēlējies pašreizējo Sofijas "Levski" treneri Slavišu Stojanoviču, kurš bija viens no diviem galvenajiem kandidātiem uz izlases galvenā trenera amatu pavasarī, taču kuru "Levski" šobrīd vēloties paturēt amatā un viņa situācija ir neskaidra.

Portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka Virslīgas čempiones "Riga" galvenais treneris Viktors Skripņiks patiešām tika izskatīts izlases galvenā trenera amatam, taču abām pusēm vienoties neizdevās, un Skripņiks nav treneris, kuru Gorkšs izraudzījies Latvijas izlases vadīšanai. Tas ir cits treneris, kurš tiešā veidā saistīts ar "Riga", proti, bijušais šīs komandas vadītājs Slaviša Stojanovičs.

Stojanovičs bija viens no diviem galvenajiem kandidātiem uz izlases galvenā trenera amata vietu arī pavasarī pēc Aleksandra Starkova atlaišanas, to portālam Sportacentrs.com pēc Miksu Pātelainena nolīgšanas apstiprināja Jānis Mežeckis, nu jau bijušais LFF ģenerālsekretārs. Toreiz aizkulisēs tika runāts, ka Stojanovičs ir jaunā LFF prezidenta Kaspara Gorkša favorīts uz šo amatu (Gorkšs savas futbolista karjeras pēdējo sezonu pavadīja "Riga" tieši Stojanoviča vadībā), taču amats uz pārbaudes laiku tika somam Miksu Pātelainenam.

Stojanovičam tagad tieši izveidojusies kritiska situācija Bulgārijā, kur viņa vadītā Sofijas "Levski" pēdējā spēlē cieta zaudējumu un no līderes "Ludogorets" atpaliek jau par desmit punktiem. Stojanovičs bulgāru medijiem pēc šī zaudējuma bija norādījis, ka ir gatavs uzņemties atbildību par vājo sniegumu un pieprasīs ārkārtas tikšanos ar kluba vadību, taču pirms divām dienām "Levski" kluba izpilddirektors Bulgārijas TV paziņoja, ka šāda tikšanās nenotiks. Bulgāru mediji vēsta, ka Stojanovičs paliks amatā un būs kopā ar komandu janvārī, turklāt tiek piesaukts, ka klubam šobrīd neesot daudz iespēju, kā viņu ātri un veiksmīgi aizvietot.

Stojanoviča situācija teorētiski atbilstu Gorkša šodien aprakstītajai. "Vēl nav pabeigts jautājums par Latvijas izlases galveno treneri. Potenciālais izlases treneris ir skaidrs, taču šobrīd joprojām ir aktuālas viņa darba attiecības ar iepriekšējo darba devēju. Pagaidām tās vēl nav atrisinātas, tāpēc vēl būs jāpaciešas mazu mirklīti, pirms tas tiek izdarīts," sarunā ar žurnālistiem pēc valdes sēdes sacīja Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Kaspars Gorkšs. Tāpat Gorkšs minēja, ka viņa iecerētais izlases treneris savas saistības ar klubu nokārtos pats un LFF nekāda kompensācija nebūs jāmaksā, kā arī tika minēts, ka jaunā galvenā trenera alga būs apmēram tikpat liela kā Miksu Pātelainenam.

Šim aprakstam ļoti labi gan atbilst arī Romāns Grigorčuks, Latvijā labi pazīstamais treneris, kurš vairākus gadus vadīja "Ventspili" un pastāvīgi tiek piesaukts pie Latvijas izlases treneru kandidātiem, kad vien šis jautājums kļūst aktuāls. Grigorčuks ir "Astana" galvenais treneris, taču viņš praksē komandu vairs nevada, un tiek vēstīts, ka līguma laušana ir laika jautājums.

  +8 [+] [-]

, 2018-12-19 00:47, pirms 4 mēnešiem
Gan jau valde apstiprinās Kazakēviču. Bet Dainis arī visvairāk būtu pelnījis būt par izlases vadoni. Ļoti liela pieredze U-21 izlases vadīšanā. Pēc hierarhijas nākamais. Tātad, zin drēbi! Es arī par Daini!

  +1 [+] [-]

, 2018-12-19 01:05, pirms 4 mēnešiem
Keimais Žurmis rakstīja: Gan jau valde apstiprinās Kazakēviču. Bet Dainis arī visvairāk būtu pelnījis būt par izlases vadoni. Ļoti liela pieredze U-21 izlases vadīšanā. Pēc hierarhijas nākamais. Tātad, zin drēbi! Es arī par Daini!
Tas būtu tikai loģisks solis, jo ļoti labi orientējas LV futbolā. Ir arī panākumi, piemēram, nesen iegūtais LV kauss ar Jelgavu, uzvara ar U-21 izlasi Beļģijā.

  -3 [+] [-]

, 2018-12-19 01:09, pirms 4 mēnešiem
Delfi šodien ziņoja ka Ukrainis Viktors Skripņiks.kurš trenēja FC Riga gatavojas kļūt par izlases treneri. https://www.delfi.lv/sports/news/fu...

  +4 [+] [-]

, 2018-12-19 05:31, pirms 4 mēnešiem
Būs, būs, slovēnis, tikai cits. A. Starkovičs.

     [+] [-]

, 2018-12-19 05:43, pirms 4 mēnešiem
Lai spēlē bez trenera

  -1 [+] [-]

, 2018-12-19 06:43, pirms 4 mēnešiem
Draugu būšana ir labs veids, kā izvēlēties treneri. Patiešām.

  -4 [+] [-]

, 2018-12-19 07:10, pirms 4 mēnešiem
11 invalīdi!!! Šeit vairs treners nepalīdzes!!!

  +2 [+] [-]

, 2018-12-19 07:22, pirms 4 mēnešiem
Morinju tagad esot bez darba

  +1 [+] [-]

, 2018-12-19 09:28, pirms 4 mēnešiem
Katrā ziņā, labāk nekā Starkovs. Pārmaiņu pēc.
Arī Skripņika netikšana ir savā ziņā labi - varēs FC Riga savu visu uzmanību veltīt.

     [+] [-]

, 2018-12-19 09:49, pirms 4 mēnešiem
Kāda starpība, tur pat Morinju ar Zidane tandēmā nepalīdzētu!! Nesaprotu kāpēc lielu naudu jāiegulda priekš šī cirka 🙄

  -4 [+] [-]

, 2018-12-19 10:20, pirms 4 mēnešiem
Grigorčuks būtu tas,kas vajadzīgs..pārējie minētie uzvardi pa lielam nekas īpašs...

  -2 [+] [-]

, 2018-12-19 10:48, pirms 4 mēnešiem
RealT rakstīja: Grigorčuks būtu tas,kas vajadzīgs..pārējie minētie uzvardi pa lielam nekas īpašs...
Būs, jau būs. Nekur kasis neliksies bez romas.

     [+] [-]

, 2018-12-19 11:44, pirms 4 mēnešiem
Ļoti gribētu redzēt Grigorčuku, jo treneris, kuram mūsu futbols nav svešs, ar tādām darbaspējām viņš ir vienīgais. Tikai pieņemu, ka šobrīd viņš nemaz nevēlētos riskēt ar savu labo reputāciju Latvijā. Lai gan šajā ciklā mēs jau paši esam nolikuši sevi pēdējā vietā priekšlaicīgi, varbūt šādā brīdī, kad īsti neviens neko negaida arī Roma varētu pieņemt izaicinājumu.

     [+] [-]

, 2018-12-19 11:49, pirms 4 mēnešiem
Dainis1998 rakstīja: Ļoti gribētu redzēt Grigorčuku, jo treneris, kuram mūsu futbols nav svešs, ar tādām darbaspējām viņš ir vienīgais. Tikai pieņemu, ka šobrīd viņš nemaz nevēlētos riskēt ar savu labo reputāciju Latvijā. Lai gan šajā ciklā mēs jau paši esam nolikuši sevi pēdējā vietā priekšlaicīgi, varbūt šādā brīdī, kad īsti neviens neko negaida arī Roma varētu pieņemt izaicinājumu.
Vispaŗ jau Grogorčuks intervijā pateica, ka tagad Latvijas futbols viņam ir samērā svešs, sen nav bijis mūsu virtuvē no iekšas.

     [+] [-]

, 2018-12-19 12:52, pirms 4 mēnešiem
Banss rakstīja: Vispaŗ jau Grogorčuks intervijā pateica, ka tagad Latvijas futbols viņam ir samērā svešs, sen nav bijis mūsu virtuvē no iekšas.
Grigorčukam bonuss nav tas, ka viņš zina virtuvi. Viņš bija un ir nereāls mužiks, kurš puiku uztaisa par veci....

  +2 [+] [-]

, 2018-12-19 12:58, pirms 4 mēnešiem
Situācija principā atbilst arī Mourinjo....

  -1 [+] [-]

, 2018-12-19 13:10, pirms 4 mēnešiem
Neredzu Grigorčuku kā izlases treneri, jo viņa plusi labāk parādās kluba kontekstā, kur ar spēlētājiem strādā nepārtraukti. Bet ja Grigorčuku ieceltu, būtu interesanti. Izlases kontekstā vairāk cerības saistītu ar Skripņiku, kā iedvesmotāju, bet viņam varbūt nebūtu gudri pašam šobrīd piekrist. Par Stojanoviču priecātos vismazāk, jo neko par viņu nezinu, vikipēdijas info neskaitot.

Patiesībā neredzu iemeslu, kāpēc Skripņiks nevarētu būt gan Riga, gan izlases treneris.

     [+] [-]

, 2018-12-19 15:22, pirms 4 mēnešiem
RealT rakstīja: Grigorčuks būtu tas,kas vajadzīgs..pārējie minētie uzvardi pa lielam nekas īpašs...
Werder Bremen Skripnika sakarā var likties tikai nesvarīgs Muldoņam, Stojanovičs bija arī Gorkša favorīts cīņā pret Miksu, labais Grigorčuks jau kādus apm. 8 gadus nav sekojis LV fulbolam. Tā kā bez 2 ukraiņiem paliek vēl arī citi dienvidslāvi kā, piem., Petrovičs un Kazakevičs. Uijā, uijā nikni vilki !

     [+] [-]

, 2018-12-19 15:50, pirms 4 mēnešiem
The one and the only rakstīja: Grigorčukam bonuss nav tas, ka viņš zina virtuvi. Viņš bija un ir nereāls mužiks, kurš puiku uztaisa par veci....
Aha, tāds "futbola znaroks". Klubā šis var no puikiem "drāzt" vīrus, bet izlasē tam nepietiks laika.