• "LU/FS Masters" pārbaudes spēlē pārspēj Singapūras izlasi
  29.nov. "LU/FS Masters" pārbaudes spēlē pārspēj Singapūras izlasi
  Šovakar Elektrum Olimpiskajā centrā, Rīgā, notika starptautiska pārbaudes spēlē florbolā, kurā Latvijas čempionāta vīriešu 1. līgas komanda "LU/FS Masters" mērojās spēkiem ar Singapūras valstsvienību, kas gatavojas startam pasaules čempionātā. Sīvā cīņā uzvaru ar 5:4 izcīnīja latvieši, kuru rindās ar "hat-trick" izcēlās Krists Paulovičs.
 • LU florbola komanda aizvadīs spēli pret Singapūras izlasi
  29.nov. LU florbola komanda aizvadīs spēli pret Singapūras izlasi
  Otrdien, 29.novembrī Elektrum Olimpiskajā centrā pēdējo pārbaudes spēli pirms decembra ievadā Rīgā gaidāmā Pasaules čempionāta florbolā vīriešiem aizvadīs Singapūras izlase, kas mērosies spēkiem ar Latvijas čempionāta 1.līgas komandu Latvijas Univeristāte/FS Masters. Spēle sāksies pl.20:30 un ieeja apmeklētājiem būs bez maksas.
 • "RSU/Babīte" neizmanto iespēju kļūt par vienīgajiem līderiem
  24.nov. "RSU/Babīte" neizmanto iespēju kļūt par vienīgajiem līderiem
  Divas ar pusi minūtes izbraukuma cīņā pret "JeNo" pietrūka "RSU/Babīte" komandai, lai tā pārņemtu līderpozīcijas Latvijas florbola čempionāta vīriešu 1.līgas turnīrā.
 • Potenciāla līderu maiņa 1.līgā
  15.nov. Potenciāla līderu maiņa 1.līgā
  Par Latvijas florbola čempionāta vīriešu 1.līgas līderkomandu, ņemot vērā zaudētos punktus, kļuvusi "RSU/Babīte", kas uzvarēja vienus no galvenajiem konkurentiem "LU/FS Masters", vienlaikus sagaidot līdzšinējo līderu otro klupienu sezonā.
 • Foto: "Ogres Vilki" pārspēj līderi "Lielvārde/Fans"
  13.nov. Foto: "Ogres Vilki" pārspēj līderi "Lielvārde/Fans"
  Piedāvājam fotoapskatu no Latvijas čempionāta florbolā spēles starp vīriešu 1. līgas komandām FK "Ogres Vilki" un "Lielvārde/Fans", kurā ar 6:4 uzvarēja ogrēnieši.
  Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
 • "Sporta Punkts" mēneša spēlētāji – Mārtiņjēkaba un Jankovskis
  11.nov. "Sporta Punkts" mēneša spēlētāji – Mārtiņjēkaba un Jankovskis
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas oktobra mēneša labākos spēlētājus. Šo titulu izpelnījušies divi uzbrucēji - Klinta Mārtiņjēkaba no Cēsu "Lekringa" un Elvijs Jankovskis no FK "Ogres Vilki". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu Sporta Punkts.
 • "RSU/Babīte" uzvar čempionus, turot sasprindzinājumā līderus
  07.nov. "RSU/Babīte" uzvar čempionus, turot sasprindzinājumā līderus
  Latvijas vīriešu florbola čempionātā uz otro vietu turnīra tabulā pakāpušies "RSU/Babīte" florbolisti, kas kārtējā spēlē viesos ar rezultātu 5:1 apspēlēja pērnās sezonas čempionus "Rubene-1", kuri tādējādi atkrituši jau uz astoto pozīciju.
 • Video: "Roja Rauda "Print" pēcspēles metienu sērijā tiek galā ar "Rockets-1"
  04.nov. Video: "Roja Rauda "Print" pēcspēles metienu sērijā tiek galā ar "Rockets-1"
  Latvijas florbola čempionātā vīriešu 1. līgā "Rockets-1" komandai neizdevās nosargāt divu vārtu pārsvaru pret "Roja Rauda Print", spēles uzvarētāja noteikšanu atliekot uz pēcspēles metienu sēriju. Tajā uzvaras vārtus guva Roberts Fārenhorsts, atnesot panākumu kurzemniekiem - 5:4.
 • Video: "Rockets-1" uzvar Madonā
  02.nov. Video: "Rockets-1" uzvar Madonā
  Latvijas florbola čempionāta vīriešu 1. līgā 29.oktobra cīņā pie uzvaras papildlaikā tikuši "Rockets-1" florbolisti, kas viesos nenosargāja divu vārtu pārsvaru, taču papildlaikā ar 7:6 apspēlēja "Madonu". Uzvaras vārtus rīdzinieku labā guva Tomass Rutkovskis.
 • Lielvārdes florbolisti nepārspēti, "RSU/Babīte" kāpj uz augšu
  02.nov. Lielvārdes florbolisti nepārspēti, "RSU/Babīte" kāpj uz augšu
  Latvijas florbola čempionāta vīriešu 1.līgā pārliecinoši turpina spēlēt "Lielvārde/Fans", kas izcīnījuši ceturto uzvaru, turnīra tabulā saglabājot pārliecinošas līderpozīcijas.
 • Vairāki disciplinārie sodi florbola komandām
  02.nov. Vairāki disciplinārie sodi florbola komandām(2)
  Latvijas Florbola savienības Sacensību komiteja publicējusi kārtējos disciplināros sodus komandām. Vienas spēles diskvalifikācijā iedzīvojušies divi veterānu līgas dalībnieki.
 • Vadībā "Lielvārde/Fans", "LU/FS Masters" zaudē otro punktu
  25.okt. Vadībā "Lielvārde/Fans", "LU/FS Masters" zaudē otro punktu
  Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas turnīra tabulas vadībā turpina atrasties komanda "Lielvārde/Fans", kas savā laukumā ar 14:2 sakāva Cēsu "Lekringu". Lielvārdiešiem uz papēžiem min Rīgas "LU/FS Masters" - studentiem viena spēle ir rezervē, bet viņi jau otro maču pēc kārtas pazaudējuši vienu punktu, šoreiz "Ogres Vilkiem".
 • Foto: "Lielvārde/Fans" sakauj "Lekringu"
  23.okt. Foto: "Lielvārde/Fans" sakauj "Lekringu"
  Piedāvājam fotoapskatu no Latvijas čempionāta florbolā spēles starp vīriešu 1. līgas komandām "Lielvārde/Fans" un "Lekrings" (Cēsis), kurā ar 14:2 uzvarēja lielvārdieši.
  Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
 • Laugam vienas spēles diskvalifikācija
  20.okt. Laugam vienas spēles diskvalifikācija
  Stalbes "Pārgauja" komandai nākamajā spēlē palīdzēt nevarēs tās līderis Gvido Lauga, kuram Latvijas florbola savienības (LFS) Sacensību komiteja piešķīrusi vienas spēles diskvalifikāciju.
 • 1. līgas vadībā "Lielvārde/Fans", bez zaudējumiem - "LU/FS Masters"
  17.okt. 1. līgas vadībā "Lielvārde/Fans", bez zaudējumiem - "LU/FS Masters"(1)
  Latvijas florbola čempionāta vīriešu 1. līgā lielākā daļa komandu aizvadījušas piecas vai sešas spēles. Tikai uzvaras visos piecos mačos izcīnījusi Rīgas "LU/FS Masters", bet turnīra tabulas 1. vietā ar 15 punktiem atrodas "Lielvārdes/Fans" florbolisti.
 • Jelgavnieki turpina pārliecinoši
  10.okt. Jelgavnieki turpina pārliecinoši
  Latvijas vīriešu florbola čempionāta 1.līgā pārliecinoši turpina spēlēt "JeNo" komanda, kas izcīnījusi jau ceturto uzvaru pēc kārtas, esot līgas līderpozīcijās.
 • Foto: "LU/FS Masters" savā laukumā pārspēj "Saulkalni"
  07.okt. Foto: "LU/FS Masters" savā laukumā pārspēj "Saulkalni"
  Piedāvājam fotoapskatu no Latvijas čempionāta florbolā spēles starp vīriešu 1. līgas komandām "LU/FS Masters" (Rīga) un FK "Saulkane", kurā ar 8:7 uzvarēja rīdzinieki.
  Foto: Māris Greidāns
 • Zicmanis pievienojas "Madonai", Gailums apsteidz Ābolu
  06.okt. Zicmanis pievienojas "Madonai", Gailums apsteidz Ābolu
  Bijušais Latvijas izlases florbolists Māris Zicmanis pēc ilgāka laika atgriezies florbola apritē, pievienojoties "Madonas" komandai, kuras līderis Edgars Gailums pakāpies uz 2.vietu visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā vīriešu 1.līgā.
 • Foto: FK "Ogres Vilki" sakauj irlavniekus
  02.okt. Foto: FK "Ogres Vilki" sakauj irlavniekus
  Piedāvājam fotoapskatu no Latvijas čempionāta florbolā spēles starp vīriešu 1. līgas komandām FK "Ogres Vilki" un FK "Irlava/Avant", kurā ar 14:1 uzvarēja ogrēnieši.
  Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
 • "FBK Valmiera" un "Kurši" tiek pie 50 eiro soda
  29.sep. "FBK Valmiera" un "Kurši" tiek pie 50 eiro soda(3)
  Latvijas florbola savienības sacensību komiteja ar 50 eiro soda naudu sodījusi divas Elvi florbola līgas komandas – "FBK Valmiera" un Liepājas "Kuršus" par sacensību nolikuma nepildīšanu.
 • lasīt vairāk