03.apr. Video: "RSU/Babīte" atspēlē trīs vārtu deficītu un papildlaikā izcīna 1. līgas čempionu titulu
    2. aprīlī Lielvārdes sporta namā norisinājās Latvijas florbola 1. līgas čempionāta finālspēle starp "RSU/Babīte" un FK "JeNo" komandām. Šajā mačā komandas pirmajos divos periodos spēlēja ļoti līdzīgi, un nevienai vienībai neizdevās iegūt noteicošu pārsvaru. Trešo trešdaļu labāk iesāka jelgavnieki, iegūstot trīs vārtu vadību, un šķietami jau izšķirot mača likteni, tomēr "RSU/Babīte" spēja atspēlēties, izlīdzinot rezultātu pēdējo piecu minūšu laikā. Līdz ar to komandas spēlēja papildlaiku, un uz viļņa esošie nominālie mājinieki arī izrāva uzvaru, pateicoties precīzam Riharda Daiņa metienam, 7:6 (2:1; 1:3; 3:2; 1:0), un šī uzvara arī atnesa "RSU/Babīte" vienībai Latvijas 1. līgas čempionu titulu.
    02.apr. Video: "Ogres Vilki" izcīna 1. līgas bronzas godalgas
    2. aprīlī Lielvārdes sporta namā norisinājās Latvijas 1. florbola līgas spēle par bronzas medaļām starp "Lielvārde/Fans" un FK "Ogres Vilki" komandām. Šajā mačā pirmie vadību pārņēma viesi no Ogres, un tā arī neļāva mājiniekiem iegūt vadību. Izšķirošais brīdis bija Kristapa Tontegodes vārtu guvums mazākumā trešajā periodā, kas galu galā atnesa uzvaru "Vilkiem" ar rezultātu 5:4 (2:1; 2:1; 1:2).
    02.apr. Video: Latvijas florbola 1. līga. Spēle par 1. vietu. RSU/Babīte - FK Jeno. Spēles ieraksts
    02.apr. Video: Latvijas florbola 1. līga. Spēle par 3. vietu. Lielvārde/Fans - Ogres Vilki. Spēles ieraksts
  • FK "JeNo" jau finālā, "Ogres Vilki" rāda zobus
    26.mar. FK "JeNo" jau finālā, "Ogres Vilki" rāda zobus
    Par Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas pirmo finālisti kļuvusi komanda FK "JeNo" kas pusfināla sērijā ar 3:0 pārspēja līdzšinējo vicečempioni "Lielvārde/Fans". Otrajā pārī cīņa vēl turpinās, jo FK "Ogres Vilki" pēc diviem pretinieku laukumā piedzīvotiem zaudējumu Ogres 1. vidusskolas sporta hallē uzvarēja "RSU/Babīti" ar 6:3, sērijā panākot 1:2.
  • "JeNo" un "RSU/Babīte" soļa attālumā no fināla
    23.mar. "JeNo" un "RSU/Babīte" soļa attālumā no fināla
    Latvijas florbola čempionātā vīriešu 1.līgā vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas turnīra finālā nonākuši "JeNo" un "RSU/Babīte" florbolisti, kuri pirmajās spēlēs tikuši pie panākumiem pār oponentiem.
  • Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Gulbe un Ērcītis
    21.mar. Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Gulbe un Ērcītis
    Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus februārī. Par tādiem atzīti vārtsardze Dana Gulbe no komandas "Irlava/Tukums" un uzbrucējs Niklāvs Ērcītis no "Kuldīgas". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".
  • Vīriešu 1. līgas pusfinālā arī "RSU/Babīte" un FK "JeNo"
    17.mar. Vīriešu 1. līgas pusfinālā arī "RSU/Babīte" un FK "JeNo"
    Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas turnīrā noskaidrotas visas četras pusfinālistes. Komandas FK "Ogres Vilki" un "Lielvārde/Fans", kas savās ceturtdaļfināla sērijās uzvarēja jau pagājušās nedēļas nogalē, ieguvušas nākamās pretinieces, attiecīgi - "RSU/Babīti" un FK "JeNo".
  • Arī 1.līgā divos pāros priekšā izšķirošās cīņas
    14.mar. Arī 1.līgā divos pāros priekšā izšķirošās cīņas
    Latvijas florbola čempionāta vīriešu pirmajā līgā noskaidrotas divas pusfinālistes un par tām kļuvuši "Lielvārde/Fans" un "Ogres vilku" florbolisti. Atlikušās divas veiksminieces tiks noskaidrotas izšķirošajā piektajā mačā.
    13.mar. Video: "Ogres vilki" sasniedz pusfinālu
    Latvijas florbola čempionātā vīriešu 1.līgas pusfinālā pirmo reizi iekļuvuši "Ogres vilku" florbolisti, kas ceturtdaļfināla sērijā ar 3:0 pieveica "Kuldīgu", trešo panākumu izcīnot pretinieku mājvietā.
  • "Ogres vilki" un FK "JeNo" soļa attālumā no pusfināla
    10.mar. "Ogres vilki" un FK "JeNo" soļa attālumā no pusfināla
    Latvijas florbola čempionātā vīriešu 1. līgā šajā nedēļas nogalē ieplānotas trešās un, nepieciešamības gadījumā, arī ceturtās spēles. Pašlaik labākajās pozīcijās atrodas "Ogres vilki" un FK "JeNo".
  • Vīriešu 1. līgā aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles
    05.mar. Vīriešu 1. līgā aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles(2)
    Vakar, 4.martā, Spuņciemā, Ogrē un Lielvārdē sākās Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas izslēgšanas spēles. Ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā uzvaru svinēja FK "JeNo", FK "Ogres Vilki", "Lielvārde/Fans" un "RSU/Babīte".
  • Vīriešu 1. līgas regulārajā turnīrā uzvar "Lielvārde/Fans"
    27.feb. Vīriešu 1. līgas regulārajā turnīrā uzvar "Lielvārde/Fans"(1)
    26. februārī finišēja Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas regulārais turnīrs. Par tā uzvarētāju kļuva pašreizējā līgas vicečempione "Lielvārde/Fans" (60 punktu). Tikai par punktu mazāk un otrā vieta "RSU/Babītei", bet trešajā vietā ar 51 punktu ierindojās FK "Ogres Vilki".
  • Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Muravska un Blumfelds
    17.feb. Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Muravska un Blumfelds
    Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus janvārī. Par tādiem atzīti divi uzbrucēji - Juta Muravska no Kocēnu "Rubene 1" un Niks Blumfelds no "Lielvārdes/Fans". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".
  • Pirmajā līgā vēl četras vietas ceturtdaļfinālā
    09.feb. Pirmajā līgā vēl četras vietas ceturtdaļfinālā
    Noslēgumam tuvojas Latvijas florbola čempionāts vīriešu 1. līgā, kur komandām atlicis aizvadīt trīs līdz piecas spēles. Pašlaik jau četras komandas garantējušās vietu izslēgšanas turnīrā, bet uz atlikušajām vietām pretendē seši klubi.
  • "Ogres Vilki" rāda raksturu un sakauj "LU/FS Masters"
    25.jan. "Ogres Vilki" rāda raksturu un sakauj "LU/FS Masters"(3)
    Par Latvija čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas līderiem kļuvuši FK "Ogres Vilki" florbolisti, kuri, savā laukumā tiekoties ar komandu "LU/FS Masters" (Rīga), ne vien spēja lauzt spēles gaitu, bet arī sagrāva savus pretiniekus ar 10:4.
  • Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Egle un Paulovičs
    20.jan. Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Egle un Paulovičs
    Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus decembrī. Šo titulu nopelnījuši divi uzbrucēji - Paula Egle no Cēsu "Lekringa" un Krists Paulovičs no Rīgas "LU/FS Masters". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".
    19.jan. Video: "Madona" izrauj uzvaru pār "Rubene-1"
    Spēles lielāko daļu atrodoties iedzinējos, pie panākuma Latvijas florbola čempionāta 1.līgas turnīrā tikuši "Madonas" florbolisti, kas ar rezultātu 5:4 pieveica "Rubene-1", turnīra tabulā pakāpjoties uz sesto vietu. Uzvaras vārtus cīņas pēdējā minūtē guva Andis Aizpurietis
  • "Vilki" pārņem līderpozīcijas, cīņa par astotnieku kļūst spraigāka
    19.jan. "Vilki" pārņem līderpozīcijas, cīņa par astotnieku kļūst spraigāka
    Latvijas florbola čempionāta 1.līgā vīriešiem līderpozīcijās izvirzījušies "Ogres vilki", kuri izcīnīja uzvaru spraigā cīņā Irlavā. Savukārt spēkošanās par vietām astotnieka otrajā pusē ar katru nedēļu kļūst arvien spraigāka.
  • 1.īgā minimālas izmaiņas, atbrīvojas viena vieta astotniekā
    12.jan. 1.īgā minimālas izmaiņas, atbrīvojas viena vieta astotniekā(1)
    Aizvadītajā nedēļā Latvijas florbola čempionāta 1.līgā fiksēti daži negaidīti rezultāti, kas gan nav radījuši būtiskas izmaiņas čempionāta kopvērtējumā.