Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

Trīs jaunie talsinieki dosies pieredzes gūšanā uz Somiju

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Trīs jaunie talsinieki dosies pieredzes gūšanā uz Somiju
Valters Kalnietis
Foto: Floorball.lv

Jau ne pirmo vasaru Somijas Elites florbola līgas klubs "Nokian KrP" uz dažām nedēļām pie sevis aicina latviešu florbolistus. Šoreiz uz Somiju posīsies trīs "Talsu NSS/Krauzers" kluba spēlētāji.

Kā zināms, jau daudzus gadus "Nokian KrP" klubu pārstāv Cēsu florbola audzēknis Morics Krūmiņš. Vasarā notiek jauniešu grupas turnīrs, kurā vairākas somu junioru komandas cīnās par augstvērtīgiem rezultātiem, lai sezonas gaitā varētu spēlēt spēcīgāko komandu pulkā. Uz šiem turnīriem klubiem iespējams piesaistīt papildus spēlētājus. Pagājušajā vasarā tādējādi komandas formas tērpu pielaikoja cēsnieks Jorens Malkavs, bet šoreiz uz Somiju dosies trīs talsinieki – Andrejs Šķerbergs, Valters Kalnietis un Mariss Bergmanis.

"Pāreja uz "Nokian KrP" klubu ir uz aptuveni divām nedēļām," portālu Sportacentrs.com informēja Šķerbergs. "To laikā mums būs iespēja trenēties un arī spēlēt kopā ar "Nokian KrP" B-divīzijas jauniešu komandu, lai palīdzētu viņiem iekļūt A-divīzijā." Florbolista minētās sacensības ieplānotas augusta otrajā pusē.

"Šādu piedāvājumu mums izteica treneris Artis Raitums, kurš to, savukārt, bija saņēmis tieši no Morica Krūmiņa," iespēju izbaudīt leģiona gaitas gatavs izmantot Valters Kalnietis. "Sagaidu, ka mums šajās divās nedēļās būs iespēja padzīvot kā profesionāliem sportistiem, kas var dot lielu pieredzi mums kā spēlētājiem. Gribas arī pārbaudīt savu varēšanu uz mūsu vecuma grupas somu līmeņa."

Arī Šķerbergs ir priecīgs par radušos iespēju: "Man pašam šī šķita ļoti laba iespēja, lai parādītu savu varēšanu Somijā, kā arī gūtu ļoti labu pieredzi."

Aizvadītajā sezonā Elvi florbola līgā Andrejs Šķerbergs 26 spēlēs atzīmējās ar 34 (18+16) rezultativitātes punktiem, Valters Kalnietis 24 spēlēs iekrāja 12 (3+9) punktus, bet Marisam Bergmanim 23 cīņās izdevās tikt pie 9 (5+4) punktiem.