Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Bendika: "Vējš šeit ir ļoti mānīgs, šaut ir sarežģīti"

Jānis Freimanis

Bendika: "Vējš šeit ir ļoti mānīgs, šaut ir sarežģīti"
Baiba Bendika
Foto: Romāns Kokšarovs/F64
Phjončhana 2018, Phjončhana - Biatlons (Sievietes) 7,5km sprints
1. Laura Dahlmeier 21:06.2 (0)  
39. Baiba Bendika +2:08.4 (4)  

Latvijas biatloniste Baiba Bendika pēc Phjončhanas olimpisko spēļu sprinta sacensībām, kurās viņa pieļāva četras kļūdas, atzina, ka šādi iesākt olimpiādi nav nekas patīkams, taču šaut šajā trasē esot patiešām sarežģīti.

"Iespaidi, protams, nav tie pozitīvākie. Nebiju gaidījusi, ka tā nepaveiksies ar pirmo šaušanu. Likās, ka ar vēju noreaģēju pareizi, bet izrādījās, ka tas nebija tik stiprs, kā es domāju. Līdz ar to visi šāvieni aizgāja uz vienpadsmitiem. Nav nekas patīkams – tā iesākt olimpiādi," secina biatloniste.

"Nē, satraukuma nebija. Katrā ziņā ne lielāks kā parasti. Biju diezgan pārliecināta, jo iepriekšējās dienās šaušana vējā gāja diezgan labi. Šoreiz nesanāca. Kā ir, tā ir," saka Bendika. "Treniņos vienmēr slēpes slīd sliktāk, jo pirms treniņiem tās speciāli negatavo. Ar slēpēm viss bija kārtībā."

"Vai šaušana ir galvenais šajā trasē? Ne tikai tā, jo trase ir pietiekami sarežģīta. Jāzina, kā sadalīt spēkus, lai jau pirmajā aplī kājas neaizsistu ciet. It sevišķi šodien, kad bija salīdzinoši ātra trase, kad bija jābūt uzmanīgam arī nobraucienos. Šaušana noteikti nav vienīgais."

"Nē, nedomāju, ka uz pirmo šaušanu slēpoju pārāk ātri. Jutos pietiekami pārliecinoši. Man vienmēr ir ļoti ātrs pirmais šāviens. Likās, ka visu daru pareizi. Bija pārliecība," atzīst Baiba. "Vējš bija vājāks nekā piešaudē. Tāpēc man visi šāvieni guļus aizgāja uz vienpadsmitiem. Ir uzmanīgāk jāskatās vēju, jo tas šeit ir ļoti mānīgs. It kā karodziņus pūta no kreisās puses, bet vējš ir arī mazliet virpuļveidīgs. Šaut šeit ir sarežģīti."

"Ar ātrumu distancē viss bija kārtībā, lai gan tik daudz soda apļu, protams, arī atstāj iespaidu. Par pārējiem distances nogriežņiem nevarētu sūdzēties. Analīzi gan vēl neesmu redzējusi, bet, domāju, tur vajadzētu būt labi," piebilst Bendika.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-10 15:28, pirms gada
Laikam tomēr pieredzes par maz, tas šaušanas sakarā!

  +4 [+] [-]

, 2018-02-10 15:33, pirms gada
Noteikti pieredze par maz! Ja jau bija sportistes,kas sašāva pa 0 vai 1 kļūdai! Jākrāj tā pietedze!

  +1 [+] [-]

, 2018-02-10 15:37, pirms gada
vēl jau būs iespēja sevi pierādīt,lai veicas!

  -3 [+] [-]

, 2018-02-10 16:09, pirms gada
Lai izdodas piepildīt mērķi - apskatīt Dienvidkoreju par brīvu! Sports jau tāda sekundāra lieta šoreiz.

     [+] [-]

, 2018-02-10 16:12, pirms gada
busix rakstīja: Noteikti pieredze par maz! Ja jau bija sportistes,kas sašāva pa 0 vai 1 kļūdai! Jākrāj tā pietedze!
27 gadu vecumā ar 15 gadu pieredzi teikt "pieredzes par maz" ir kā čurāt pret vēju un teikt, ka vējš vainīgs.

  +2 [+] [-]

, 2018-02-10 16:33, pirms gada
Nu tad vienkārši nav meistarības!,lai sasniegtu augstākus rezultātus!

     [+] [-]

, 2018-02-10 20:30, pirms gada
Nu tad, jau bail pat iedomāties cik Andrejam būs kvalitatīva šaušana😂😂😂, bet no vienas puses, ja visi pļūtīs, tad varbūt ar ātru slēpojumu kau, kas sanāks😎