Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Broka pārvēlēta LBF prezidentes amatā, valdē ienāk Madonas mērs

Rolands Eliņš

Broka pārvēlēta LBF prezidentes amatā, valdē ienāk Madonas mērs
Baiba Broka
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Baiba Broka turpinās vadīt Latvijas Biatlona federāciju (LBF) – par to vienbalsīgi lēmuši federācijas biedri šodien notikušajā kongresā, portālam Sportacentrs.com apstiprināja federācijas ģenerālsekretārs Krišjānis Meirāns.

Baiba Broka par LBF prezidenti kļuva pirms četriem gadiem, kad vēl atradās Tieslietu ministres amatā. Toreiz viņas vienīgais konkurents uz LBF prezidenta amatu bija ilggadējais šo pienākumu veicējs Jānis Bērziņš, kurš gan savu kandidatūru atsauca. Savukārt šajā kongresā neviens cits kandidātus savu dalību nebija pieteicis, un Brokas pārvēlēšana uz četriem gadiem tika atbalstīta vienbalsīgi.

Broka ir juriste un politiķe, kura iepriekš daudzus gadus aktīvi trenējusies slēpošanā un biatlonā. Ilgāku laiku Broka strādājusi Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē. 2012. gada rudenī Nacionālā apvienība viņu izvirzīja kā Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāti, 2013. gadā kļuva par Rīgas domes deputāti. Kopš 2014. gada janvāra ir tieslietu ministre. Broka šogad kandidēja arī Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Reizē ar Brokas pārvēlēšanu tika izvērtēts arī LBF valdes sastāvs. Viceprezidenta amatu saglabāja Gundars Upenieks, tāpat savās pozīcijās palika arī visi četri valdes locekļi – Raimonds Bluķis, Intars Berkulis, Kaspars Sakniņš un Andris Kalniņš.

Valdes sastāvā gan tāpat notikušas izmaiņas, jo nobalsots par statūtu maiņu, paplašinot valdi, un tajā ievēlēts Madonas mērs Agris Lungevičs. Viņš pagājušajā gadā, pārstāvot partiju ZZS, nomainīja ilggadējo Madonas mēru Andreju Ceļapīteru. Arī Broka dzimusi Madonā, un šī pilsēta Latvijas biatlonā izceļas ar sporta bāzi „Smeceres sils”, kas ir attīstītākā slēpošanas bāze Latvijā.

  -2 [+] [-]

, 2018-06-07 18:45, pirms 9 mēnešiem
Neapmierinošs rezultāts Latvijā tiek augstu novērtēts un svētīts!

  +2 [+] [-]

, 2018-06-07 18:51, pirms 9 mēnešiem
šī ir ļoti laba sportiste.....un visu zin par biatlonu

  +4 [+] [-]

, 2018-06-07 18:51, pirms 9 mēnešiem
Sieviete, kura kā prezidente velta maksimums piecas stundas nedēļa no sava dārgā laika, lai kaut kādā veidā kustinātu biatlona lietas. Apsveicami... un mēs vēl brīnāmies, ka biatlonā ir absolūta degradācija!

  +2 [+] [-]

, 2018-06-07 18:54, pirms 9 mēnešiem
Dzirdēju baumas no diezgan ticama avota, ka Rastijs esot teicis, ka ņemšot Austrijas pasi, ja nedošot vairāk finansējuma un Broka šo izdzinusi no kabineta un pateikusi, lai apdomā dzīvi un tad nāk atpakaļ.

  +8 [+] [-]

, 2018-06-07 19:03, pirms 9 mēnešiem
arch122 rakstīja: Dzirdēju baumas no diezgan ticama avota, ka Rastijs esot teicis, ka ņemšot Austrijas pasi, ja nedošot vairāk finansējuma un Broka šo izdzinusi no kabineta un pateikusi, lai apdomā dzīvi un tad nāk atpakaļ.
Ja tā ir patiesība, žēl, bet nu vismaz karogs līdzīgs.

  +3 [+] [-]

, 2018-06-07 19:07, pirms 9 mēnešiem
arch122 rakstīja: Dzirdēju baumas no diezgan ticama avota, ka Rastijs esot teicis, ka ņemšot Austrijas pasi, ja nedošot vairāk finansējuma un Broka šo izdzinusi no kabineta un pateikusi, lai apdomā dzīvi un tad nāk atpakaļ.
Cerams, ka tā nenotiks, jo pretējā gadījumā - būšu ļoti vīlies Rastijā, kuru praktiski vienmēr esmu aizstāvējis.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-07 19:45, pirms 9 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Cerams, ka tā nenotiks, jo pretējā gadījumā - būšu ļoti vīlies Rastijā, kuru praktiski vienmēr esmu aizstāvējis.
Bet ko tu viņam vari patiesībā vari pārmest, ja skaidri zināms ka LV biatlona finansējums ir tāds kāds ir, pārējie sportisti uzturās pagrabā, tiem rezultātu un izaugsmes nav? Un ka viss Latvijas biatlons faktiski ir viens vīrietis un viena sieviete?

  +5 [+] [-]

, 2018-06-07 20:02, pirms 9 mēnešiem
Ja palika tie paši, tad tas laikam nozīmē, ka nekas nemainīsies arī federācijas darbībā? Bet kā nopratu, tad opozīcijas nemaz nav.

  +2 [+] [-]

, 2018-06-07 20:12, pirms 9 mēnešiem
Un arī turpmāk biatlonā nekas nemainīsies, būs viens profs kam viss tiks sagādāts un pārējās piekabes kam nekā nav un nebūs!

  +4 [+] [-]

, 2018-06-07 20:15, pirms 9 mēnešiem
fans81 rakstīja: šī ir ļoti laba sportiste.....un visu zin par biatlonu
Tas ka labs sportists ir arī labs funkcionārs ir mīts!

Broka ar saviem "galiem" varētu biatlonam sagādāt labākus laikus ja tikai viņai būtu vēlme, bet viņai tādas vēlmes nav un nekad nebūs!

Ir kādreiz bijis LBF prezidentes viedoklis par mūsējo startiem PČ vai OS? Neesmu nekad tādu lasījis!

     [+] [-]

, 2018-06-07 20:18, pirms 9 mēnešiem
Nuda plūst pa labi un kreisi feerācijās....Paplašina valdes ,izveido jaunas darba vietas...un tā tie ierēdņi vārās par jūsu nodokļiem....
UZ Skandināviju brauciet ,pie mums,strādāt....

  +1 [+] [-]

, 2018-06-07 20:37, pirms 9 mēnešiem
cesinieks777 rakstīja: Nuda plūst pa labi un kreisi feerācijās....Paplašina valdes ,izveido jaunas darba vietas...un tā tie ierēdņi vārās par jūsu nodokļiem....
UZ Skandināviju brauciet ,pie mums,strādāt....

Nedomāju, ka federāciju valdes locekļi saņem atalgojumu.

  +2 [+] [-]

, 2018-06-07 20:43, pirms 9 mēnešiem
edviins straume rakstīja: Bet ko tu viņam vari patiesībā vari pārmest, ja skaidri zināms ka LV biatlona finansējums ir tāds kāds ir, pārējie sportisti uzturās pagrabā, tiem rezultātu un izaugsmes nav? Un ka viss Latvijas biatlons faktiski ir viens vīrietis un viena sieviete?
Cik saprotu Rastorgujevam no valsts šosezon kopā ir iedots ap 150k. Diez kādam vēl ir tik daudz individuālajos sportaveidos? Varbūt renē. Ko Tad teikt Briedim? Kuram necik ir piešķirts.

  +2 [+] [-]

, 2018-06-07 20:51, pirms 9 mēnešiem
arch122 rakstīja: Dzirdēju baumas no diezgan ticama avota, ka Rastijs esot teicis, ka ņemšot Austrijas pasi, ja nedošot vairāk finansējuma un Broka šo izdzinusi no kabineta un pateikusi, lai apdomā dzīvi un tad nāk atpakaļ.
Kas tagad LV būtu jāfinansē visi sporta veidi tik cik prasa katrs sportists?

  +1 [+] [-]

, 2018-06-07 20:52, pirms 9 mēnešiem
Labais, butaforija Broka turpina "vadīt" biatlona federāciju. Cik viņa vispār faktiskā laika velta biatlona saimniecībai mēnesī - 10h, 20h, 40h? Kādus lielus lēmumus biatlona problēmu novēršanai, vai sakārtošanai viņa pēdējo 4 gadu laikā ir veikusi? Kādi ir bijuši komentāri par mūsu startiem un veikumu? Kāda ir bijusi palīdzība Rastijam, ņemot vērā viņa potenciālu un rezultātus, kā valsts līderim? Mani nepamet sajūta, ka Broka ir federāciajs prezidente tikai pēc pieraksta.

     [+] [-]

, 2018-06-07 20:56, pirms 9 mēnešiem
Vai ta viņa saņem algu paršo amatu?

  +1 [+] [-]

, 2018-06-07 21:11, pirms 9 mēnešiem
arch122 rakstīja: Cik saprotu Rastorgujevam no valsts šosezon kopā ir iedots ap 150k. Diez kādam vēl ir tik daudz individuālajos sportaveidos? Varbūt renē. Ko Tad teikt Briedim? Kuram necik ir piešķirts.
Es nerunāju par Rastorgujevu atsevišķi. Es runāju par visu LV biatlona saimniecību kopumā. Kopbilde nav nemaz tik iepriecinoša.

  +2 [+] [-]

, 2018-06-07 21:14, pirms 9 mēnešiem
edviins straume rakstīja: Es nerunāju par Rastorgujevu atsevišķi. Es runāju par visu LV biatlona saimniecību kopumā. Kopbilde nav nemaz tik iepriecinoša.
Bet viņam jau nu vismazāk vajadzētu čīkstēt. Ar viņu tur kā ar princi auklējas. Ģimene visu sezonu var par valsts naudu vizināties līdzi.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-07 21:16, pirms 9 mēnešiem
valjero rakstīja: Kas tagad LV būtu jāfinansē visi sporta veidi tik cik prasa katrs sportists?
Nē! Es jau domāju, ka Baiba darīja pareizi.

     [+] [-]

, 2018-06-07 21:19, pirms 9 mēnešiem
tad jau jācer ka visa tā nauda tika piedzīta atpakaļ, jo medaļu OS nedabūja

  +2 [+] [-]

, 2018-06-07 21:54, pirms 9 mēnešiem
arch122 rakstīja: Dzirdēju baumas no diezgan ticama avota, ka Rastijs esot teicis, ka ņemšot Austrijas pasi, ja nedošot vairāk finansējuma un Broka šo izdzinusi no kabineta un pateikusi, lai apdomā dzīvi un tad nāk atpakaļ.
ko viņš darīs ar vairāk naudas, kam viņam trūkst? pārstādīs smadzenes, nervu sistēmu? ne jau naudas trūkums viņam neļauj sasniegt labākus rezultātus .. ja vienkārši grib kļūt bagāts, tad cita runa - bet tam nav nekāda sakara ar rezultātiem.

  +2 [+] [-]

, 2018-06-07 22:04, pirms 9 mēnešiem
Gribās uzklausīt visus Brokas nolicēju viedokli,kapēc viņa bija vienigā kas kandidēja???Kur problēma?Broka visus nopirka?Federācija vēl nau no tās bedres izkāpusi,kurā viņu iedzina iepriekšējo trekno gadu vadītāji,kad jaunieši juniori tika pamesti novārtē,bet sieviešu biatlonam izrakts kaps.Aizbraucat 17 jūnija(SEB MTB posms) uz Smeceres silu un apskaties svaigā dabā uz Brokas vadīšanas laikā paveikto.Milzīgs nopelns tur gan ir pašvaldībai,kas liek lielu naudu iekšā atsķirībā no citu pašvaldību ieguldijumiem savās biatlona bāzēs.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-07 22:33, pirms 9 mēnešiem
Daniel rakstīja: ko viņš darīs ar vairāk naudas, kam viņam trūkst? pārstādīs smadzenes, nervu sistēmu? ne jau naudas trūkums viņam neļauj sasniegt labākus rezultātus .. ja vienkārši grib kļūt bagāts, tad cita runa - bet tam nav nekāda sakara ar rezultātiem.
Es jau nesaku, ka viņam jādod vairāk.

     [+] [-]

, 2018-06-08 12:38, pirms 9 mēnešiem
народ, недавно нашел уникальный способ как быстро накачать пресс (и другие мышцы) без физических усилий, диет и прочей лабуды. После двух недель использования миостимулятора убрал пивное пузу и начали проступать кубики, подкачал бицепс и ноги, а жена убрала в талии пару сантиметров и сделала красивый живот. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки. Вот здесь я о нем и вычитал--- Блог Домашнего качка