Ikauniece-Admidiņa un Sirmais atzīti par Latvijas gada vieglatlētiem

Ikauniece-Admidiņa un Sirmais atzīti par Latvijas gada vieglatlētiem

Zigismunds Sirmais
Foto: AFP/Scanpix

Vieglatlētikas sezona 2016

Vieglatlētikas sezona 2017

Laura Ikauniece-Admidiņa un Zigismunds Sirmais atzīti par 2016. gada Latvijas labākajiem vieglatlētiem, tika pavēstīts svinīgajā pasākumā “Gada balva vieglatlētikā 2016”, kas norisinājās kinoteātrī Multikino.

Laura Ikauniece-Admidiņa Riodežaneiro Olimpiskajās spēlēs izcīnīja ceturto vietu un maijā uzstādīja jaunu Latvijas rekordu daudzcīņā. Savukārt Zigismunds Sirmais Eiropas čempionātā ar personisko rekordu 86,66 m kļuva par čempionu, kas ir viņa līdz šim augstākais sasniegums pieaugušo konkurencē.

Lauras Ikaunieces-Admidiņas treneris Andis Austrups tika atzīts par 2016. gada labāko treneri. Sprintere Sindija Bukša un šķēpmetējs Kristaps Jaunpujens saņēma labāko jauno vieglatlētu balvas. Šo nomināciju uzvarētāji tika noteikti piecu auditoriju vērtējumā. Balsošanā piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības juridiskie biedri, valde, Treneru padome, sporta žurnālisti un līdzjutēji Latvijas sabiedrisko mediju platformā lsm.lv.

Vieglatlētikas statistiķis, bijušais Latvijas vieglatlētikas izlases dalībnieks, vairākkārtējs Latvijas čempions, vairāku grāmatu autors Andris Staģis saņēma balvu par mūža ieguldījumu, kā arī īpašu apbalvojumu no Eiropas Vieglatlētikas asociācijas par ieguldīto darbu vieglatlētikas attīstībā.

Lattelecom Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords tika atzīts par gada sacensību rīkotāju, bet par gada tiesnesi atzina Marinu Dambi no Saldus sporta skolas.

Dāvids Ernštreits par šķēpmetējas Ineses Jaunzemes filmu “Inese pirmā” saņēma apbalvojumu kā gada žurnālists vieglatlētikā, bet Mareku Gaļinovski apbalvoja kā pērnā gada labāko fotogrāfu vieglatlētikā. Tika sveiktas arī trīs labākās sporta skolas, kuru audzēkņi izcīnījuši visvairāk medaļas Latvijas čempionātos visās vecuma grupās – Sporta skola “Arkādija” (Rīga), Liepājas Sporta spēļu skola un Valmieras Bērnu sporta skola.

Balvu par cīņas gribu saņēma skrējēja Anita Kažemāka, kura izpildīja olimpisko spēļu normatīvu maratona skrējienā, taču kā ceturtā labākā rezultāta īpašniece tomēr sacensībām nekvalificējās.

Izmantotie resursi:
LVS | 2016. gada vieglatlēti - Laura...

     [+] [-]

, 2017-01-27 00:26, pirms gada
MIsāns jau stabilāks vai Ārents.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-27 08:42, pirms gada
sasperjods-k rakstīja: MIsāns jau stabilāks vai Ārents.
Vai viņi arī ir EČ?

     [+] [-]

, 2017-01-27 09:47, pirms gada
Laura neesot varējusi no treniņiem Igaunijā atbraukt saņemt balvu.

     [+] [-]

, 2017-01-27 12:32, pirms gada
Alpaville rakstīja: Laura neesot varējusi no treniņiem Igaunijā atbraukt saņemt balvu.
Toties intuīcija man saka priekšā, ka Austrups gan jau ka varēja ierasties, ja būtu gribējis. Bet nebija...

     [+] [-]

, 2017-01-27 19:33, pirms gada
Sveiki! Paldies par to, ka balsojāt un atbalstiet mani! Es noteikti būtu vakar bijis pasākumā, un pateiktu Jums paldies, ja zinātu, ka L.I.A. tur nebūs. Es ar visiem spēkiem cīnīšos pret sportistu visatļautību, idiotisko funkcionāru stulbumu, žurnaļugu nerprofesionālismu! Mēs visi esam pelnījuši mīlestību, nevis spērienu pa dirs..u pēc labi padarīta darba!

     [+] [-]

, 2017-01-27 19:57, pirms gada
andis_austrups_2984805941 rakstīja: ...Es noteikti būtu vakar bijis pasākumā, un pateiktu Jums paldies, ja zinātu, ka L.I.A. tur nebūs...
Šāds teikums vairāk piedienētu skolas puikam, nevis pieaugušam vīrietim.

Tev jābūt autorizētam,