Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:130, Did:0, useCase: 0

PČ "Maxibasketbolā" dāmām minimāls zaudējums lietuvietēm, būs jāspēlē par trešo vietu

Tuvojas beigām Brazīlijas pilsētā Natalā notiekošais pasaules čempionāts maxibasketbolā - basketbolā veterāniem. Vakar pusfinālā sāpīgu zaudējumu piedzīvoja mūsu dāmu izlase, kas ar 42:43 piekāpās Lietuvas basketbolistēm.

Latvijas izlases dāmām pusfinālā nācās spēlēt ar spēcīgajām un neērtajām lietuvietēm, ar kurām pēdējā laikā spēlēts gana daudz. Lai arī visa spēle ritēja punkts punktā, beigās minimālu uzvaru (43:42) izcīnīja lietuvietes, kas arī iekļuva finālā. Rezultatīvākā mūsu komandā bija Lorita Sauša, kura guva deviņus punktus. Astoņi punkti Guntas Pētersones kontā. Lietuvas pretinieces finālā būs Brazīlijas A izlase, kas ar 67:48 pārspēja Čehijas A komandu. Līdz ar to mūsu dāmu izlasei par trešo vietu būs jāspēlē ar Čehijas A izlasi.

Arī kungiem ''play-off'' spēlēs nācās samierināties ar zaudējumiem. Vīriešu izlase vecumu grupā 55+ ar 50:80 piekāpās Lietuvas B izlasei, bet kungi vecuma grupā 40+ ar 59:66 piekāpās Čīles basketbolistiem. Šodien, tiekoties ar Urugvajas basketbolistiem, laukumā dosies mūsu vīru izlase vecumu grupā 65+, bet kungi 55+ vecumu grupā tiksies ar Ukrainas basketbolistiem.

Saistīts raksts: PČ "Maxibasketbolā" pie pirmajām uzvarām tiek Latvijas komandas un PČ "Maxibasketbolā" dāmas soļo tālāk, kungi vēl cīnās un PČ "Maxibasketbolā" dāmas iekļūst pusfinālā, kungiem sākas "play-off"