Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Video: Overtime TV. Ilmārs Bricis: "Kaķis man vienmēr līdzi"

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls
Latvijas biatlona leģenda, šobrīd viens no izlases treneriem, Ilmārs Bricis uz interviju TV6 iknedēļas raidījumā "Overtime TV" ieradies ar kaķi. Bricis atzīst, ka šis mājdzīvnieks viņam līdzi dodas gandrīz uz ikvienu treniņu un sacensībām, arī tālu prom no Latvijas. Runājot par atšķirībām, kādas biatlons piedzīvojis salīdzinot ar viņa karjeras zelta periodu, Bricis atzīst, ka konkurence aug katru gadu. Tomēr arī šajos apstākļos Latvijas līdzjutējiem ir uz ko likt cerības. Par Latvijas vadošā biatlonista Andreja Rastorgujeva darbu Bricis daudz komentēt nevar, jo Rastorgujevs trenējas atsevišķi no pārējās izlases, savukārt Baibas Bendikas iespētais šajā sezonā, kad izcīnītas augstākās vietas karjerā, Bricim neesot pārsteigums - ieguldītais darbs beidzot atmaksājies, ļaujot ar cerībām gaidīt nākamo sezonu.

Tāpat šīs dienas "Overtime TV" viesojas Mārupes Veikparka entuziasti, kuri stāsta par Latvijā nebijušu veikošanu ziemas apstākļos. Savukārt "Overtime TV" pieredzējusī trijotne šajā reizē apspriež jaunumus Latvijas futbola un hokeja izlasēs, kā arī intrigu Latvijas basketbola līgā un kāda saistība matemātikai ar lielo futbolu.

"Overtime TV" skatieties šovakar 21:00, kanālā TV6 un skaties.lv
Vērtējums: +1

  -1 [+] [-]

, 2016-03-28 19:15, pirms 5 gadiem
kā kāds vai kāda tiek punktos vai 10 niekā, tā ir atmaksājies kopējais ieguldītais darbs. bet kā ir kļūdas un pilnīga izgāšanās, tad ķipa pats vainīgs ka neko nevar.... tāda dir****

  -2 [+] [-]

, 2016-03-28 22:30, pirms 5 gadiem
Tadi paki puce ar valteru!!! Lielie eksperti!! Pucem rumanijas izlase ir pirma vai otra liga, a valterim Messi ir pasaules cempions!! Divi klauni!!!!! Kauns!

  +1 [+] [-]

, 2016-03-29 02:51, pirms 5 gadiem
Raidījums ir labs. Daudz labāks nekă Sporta studija kur jāskatās tos nūğus un sporta ekspertus Tripānu un Ošenieku. Es to Sporta studiju jau kā gadu neskatos. Vnk ciest nevaru skatīties tos žurnaļugas. Es vnk nesaprotu kā tādi jefiņi ir tikuši valsts televīzijā. Vnk skatoties Sporta studiju var aizmigt. Latvijā nav neviena jaunās paaudzes žurnalista kuru ir interesanti klausīties/skatīties.
Savukārt Overtime vairāk ir kā izklaidējošs raidījums. Nevajag jau visu tur nopietni uztvert. Un Puče pēc manām domām ir Lv labākais žurnalists.
Un starpcitu kuri šodien atpūtās? Protams valsts televīzijas sporta raidījums. Tikmēr Overtime varēja skatīties.