Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

VSB: "Manchester United" pēc zaudējuma "Huddersfield" eksāmens pret "Tottenham"

Andrejs Siliņš

VSB: "Manchester United" pēc zaudējuma "Huddersfield" eksāmens pret "Tottenham"
Žuzē Morinju
Foto: Sportimage/PA Images/Scanpix

Šonedēļ kanāls Viasat Sport Baltic (VSB) un video satura platforma Viaplay piedāvā Anglijas Premjerlīgas desmitās kārtas spēles: Manchester United - Tottenham Hotspur, Liverpool - Huddersfield Town, Bournemouth - Chelsea, Brighton & Hove Albion - Southampton, Leicester City - Everton un Burnley - Newcastle United.

Anglijas Premjerlīgas desmitās kārtas centrālajā spēlē Manchester United tiksies ar Tottenham Hotspur. Līdz šim attiecīgi otrās un trešās vietas īpašnieki piedzīvojuši pa vienam zaudējumam. Ja Spurs turnīra otrajā kārtā ar 1:2 piekāpās čempioniem Londonas Chelsea, tad Manchester United pirms nedēļas ar tādu pašu rezultātu paklupa pret pagājušās sezonas Championship līgas 5.vietas īpašniekiem Huddersfield Town. Žuzē Mourinju komandai reabilitēties būs ļoti grūti – atraktīvu futbolu demonstrējošā Hotspur ir izcīnījusi uzvaras četrās spēlēs pēc kārtas, pirms nedēļas ar 4:1 sagraujot Liverpool.

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:
“Premjerlīgas 10.kārtas centrālajā spēlē Manchester United tiekas ar Tottenham Hotspur. Šī ir otrās vietas spēle, jo pēc deviņām kārtām abām komandām ir pa 20 punktiem, taču pateicoties labākai vārtu starpībai United ieņem otro vietu, kamēr Hotspur ir trešie. Tas, kas uzvarēs, zaudētāju atstās trīs punktu attālumā. Protams, pastāv iespēja, ka Žuzē Mourinju "noparkos" sarkanu "autobusu", tad viss var beigties ar neizšķirtu un katrs paliks savā vietā. Hotspur šosezon ir bīstams pretinieks, par ko liecina tas, ka komanda aizvada labāko sezonas sākumu kopš 1963.gada, taču United 21 Premjerlīgas spēli nepazīst zaudējumu savā laukumā. Šī ir kārtas centrālā spēle, un tieši tāpēc tai piemīt arī kārtas lielākā intriga - kura no komandām pēc 10 kārtām ieņems otro vietu?"

Anglijas Premjerlīga Viasat Sport Baltic un Viaplay:

Sestdien, 28.oktobrī, 14:20 Manchester United - Tottenham Hotspur
Sestdien, 28.oktobrī, 16:50 Liverpool - Huddersfield Town
Sestdien, 28.oktobrī, 19:20 Bournemouth - Chelsea
Svētdien, 29.oktobrī, 15:20 Brighton & Hove Albion - Southampton
Svētdien, 29.oktobrī, 17:50 Leicester City - Everton
Pirmdien, 30.oktobrī, 21:50 Burnley - Newcastle United

Informāciju sagatavoja
Kārlis Krēgers
Viasat un Viaplay mārketinga projektu vadītājs