Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515), Fid:2536, Did:0, useCase: 0

Latvijas izlase pasaules čempionātos

Aivars Bomis
Aivars Bomis

GadsVieta un turnīrsSPUUPNZPZGVZVPKSMVietaK.vietaGalvenais trenerisKapteinis
1933Prāga (Čehoslovākija)410339201010Arvīds JURGENS
1935Davosa (Šveice)51041125201313Leonīds VEDĒJS
1938Prāga (Čehoslovākija)410348201010Leonīds VEDĒJS
1939Cīrihe/Bāzele (Šveice)63031624601010Lerijs MĀRŠSLeonīds VEDĒJS
1993Bleda/Ļubljana (Slovēnija) - C gr.761010191390121Helmuts BALDERISKonstantīns GRIGORJEVS
1994Kopenhāgena (Dānija) - B gr.76016191270214Helmuts BALDERISKonstantīns GRIGORJEVS
1995Bratislava (Slovākija) B gr.7601651612112214Ēvalds GRABOVSKISAleksandrs BEĻAVSKIS
1996Eindhovena (Nīderlande) - B gr.7610411613123113Leonīds BERESŅEVSAndrejs MATICINS
1997Turku/Tampere (Somija)84223723109877Leonīds BERESŅEVSOļegs ZNAROKS
1998Bāzele/Cīrihe (Šveice)6312211879699Leonīds BERESŅEVSOļegs ZNAROKS
1999Oslo/Hamara/Lillehammere (Norvēģija)6204242241101111Leonīds BERESŅEVSOļegs ZNAROKS
2000Sanktpēterburga (Krievija)7313151778488Haralds VASIĻJEVSHarijs VĪTOLIŅŠ
2001Ķelne/Nirnberga (Vācija)631219137501313Haralds VASIĻJEVSHarijs VĪTOLIŅŠ
2002Karlstāde/Jenčepinga (Zviedrija)610514202701111Kurts LINDSTRĒMSHarijs VĪTOLIŅŠ
2003Turku (Somija)6303141668199Kurts LINDSTRĒMSVjačeslavs FANDUĻS
2004Prāga (Čehija)7223121468677Kurts LINDSTRĒMSVjačeslavs FANDUĻS
2005Insbruka (Austrija)6213121955499Leonīds BERESŅEVSKārlis SKRASTIŅŠ
2006Rīga (Latvija)6213122451241010Pjotrs VOROBJOVSAleksandrs SEMJONOVS
2007Maskava/Mitišči (Krievija)620013202271111313Oļegs ZNAROKSRodrigo LAVIŅŠ
2008Halifaksa (Kanāda)620004111961551111Oļegs ZNAROKSRodrigo LAVIŅŠ
2009Berne (Šveice)72200319181011577Oļegs ZNAROKSKārlis SKRASTIŅŠ
2010Manheima (Vācija)62000415186541111Oļegs ZNAROKSHerberts VASIĻJEVS
2011Bratislava/Košice (Slovākija)620022181981091313Oļegs ZNAROKSHerberts VASIĻJEVS
2012Stokholma (Zviedrija)72000511196851010Teds NOLANSJānis SPRUKTS
2013Helsinki (Somija)720014142571281111Teds NOLANSLauris DĀRZIŅŠ

SPĒLĒTĀJU KOPĒJĀ STATISTIKA PASAULES ČEMPIONĀTOS 1997.-2013.G.

PozVārdsDZ.datumsGSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
AJānis ANDERSONS07.10.198641502210000060.00
UĢirts ANKIPĀNS29.11.197542337108+20002910.34
AKaspars ASTAŠENKO27.02.197521012314+1000520.00
UArtis ĀBOLS03.01.197342313410-5001119.09
AOskars BĀRTULIS21.01.19873111234-2100166.25
UAleksandrs BEĻAVSKIS17.01.196463612122444+75226618.18
UArmands BĒRZIŅŠ27.12.198363836967+3000358.57
UViktors BĻINOVS26.06.19813151014-7000119.09
AMihails BOGDANOVS18.09.1976160002-200030.00
USergejs BOLDAVEŠKO09.10.1970181128+1000250.00
AIgors BONDAREVS09.02.1974427145140000175.88
URoberts BUKARTS27.06.1990293032+20001816.67
AOskars CIBUĻSKIS09.04.198821301140000100.00
UAigars CIPRUSS12.01.197210618142212-113106312.70
UMārtiņš CIPULIS29.11.198095715173241-360414010.71
USergejs ČUBARS23.04.1976161122-3000250.00
ASergejs ČUDINOVS10.09.1962320761332+114004914.29
UKaspars DAUGAVIŅŠ18.05.1988527661210-14004712.77
ULauris DĀRZIŅŠ28.01.19857411642048-430310215.69
UGuntis DŽERIŅŠ17.02.1985281010-2000119.09
UAndris DŽERIŅŠ14.02.198842308814-6000260.00
UVjačeslavs FANDUĻS17.03.19696358101830+14005813.79
AVents FELDMANIS07.03.1977160000+100010.00
ARalfs FREIBERGS17.05.1991170114-200030.00
AGuntis GALVIŅŠ25.01.1986740391230+3010674.48
UZemgus GIRGENSONS05.01.1994151010-31001010.00
AViktors IGNATJEVS26.04.197053113438-5100492.04
UAndrejs IGNATOVIČS24.03.197131624620000219.52
UMiks INDRAŠIS30.09.19902143362-4000397.69
URaitis IVANĀNS01.01.19791600031-500020.00
UKoba JASS01.05.199021101127000080.00
UMareks JASS22.07.1976160112000060.00
AMāris JASS18.01.198531900020-300090.00
URoberts JEKIMOVS11.11.19892101016-5000812.50
AAleksandrs JEROFĒJEVS12.04.198453024630-11001711.76
UMārtiņš KARSUMS26.02.1986314561131+120002420.83
UAleksandrs KERČS16.03.196785115102538+95016921.74
AArturs KULDA25.07.198831311216-6000147.14
AArtūrs KUPAKS14.07.1973214011160000120.00
URonalds ĶĒNIŅŠ28.02.199131713412-5001166.25
ARodrigo LAVIŅŠ03.08.197411693182177-3200923.26
UAleksandrs MACIJEVSKIS26.06.197584624612-3000504.00
AAndrejs MATICINS30.01.1963427391220+4100535.66
UGints MEIJA04.09.19874243698+30002810.71
UAleksandrs ŅIŽIVIJS16.09.1976137913243728-920610911.93
UJuris OPUĻSKIS21.04.19693192570+2001238.70
ASandis OZOLIŅŠ03.08.1972316381118+7100329.38
UJuris OZOLS06.04.1977160002-200060.00
UGrigorijs PANTEĻEJEVS13.11.19728487121912-41015213.46
UVitālijs PAVLOVS17.06.1989150002-100010.00
UIgors PAVLOVS01.01.19652143364-43001717.65
USergejs PEČURA14.06.19872101012-1000520.00
AGeorgijs PUJACS11.06.198184535877+2100555.45
AArvids REĶIS01.01.197974133644-7201476.38
AJēkabs RĒDLIHS29.03.198231412310-6100119.09
AKrišjānis RĒDLIHS15.01.198185031418-14300644.69
UMiķelis RĒDLIHS01.07.19848475152034-7001865.81
UVadims ROMANOVSKIS30.07.1978213202800011612.5
UKristaps SAULIETIS12.06.198731632512-22001717.65
AAgris SAVIELS15.01.198263520220-11100258.00
UAleksandrs SEMJONOVS08.06.1972117017102760+13037921.52
USergejs SEŅINS16.04.19722150224-1000120.00
ANormunds SĒJĒJS12.02.196863626834-1100504.00
AKārlis SKRASTIŅŠ09.07.197485211112249+83008512.94
AOļegs SOROKINS04.01.19747423101320+9201466.520
AKristaps SOTNIEKS29.01.198753306626-6000380.00
UJānis SPRUKTS31.01.198210615212612+4311786.41
UAleksejs ŠIROKOVS20.02.1981953651120-11201718.45
UJuris ŠTĀLS08.04.198263302210-12000260.00
ULeonīds TAMBIJEVS26.09.1970116815163142023213111.45
AAtvars TRIBUNCOVS14.10.1976106123562-10002603.33
UHerberts VASIĻJEVS27.05.197610579172656+4401959.47
UHarijs VĪTOLIŅŠ30.04.19686398132134-51127011.43
UMāris ZIEDIŅŠ03.07.19781410100000250.00
UOļegs ZNAROKS02.01.19633208101816-54014418.18
USergejs ŽOLTOKS02.12.197253015102518-241410414.42
komandas sods24

G – pasaules čempionāti, SP – spēles, V – gūtie vārti, P – piespēles, PK – punkti kopā, SM – soda minūtes, +/- - gūto un zaudēto vārtu koeficients, VV – gūti vārti skaitliskā vairākumā, VM – gūti vārti skaitliskā mazākumā, UV – uzvaras vārti, Met - metieni uz vārtiem, Met% - metienu %.

PozVārdsDz.datumsGSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSM
VKristers GUDĻEVSKIS31.07.199215424346902.2212011192.50202000
VArtūrs IRBE02.02.1967847422440349422.31105395991.07217136122
VMāris JUČERS18.06.1987210312000804.00736589.04002000
VJuris KLODĀNS25.05.19743144165071304.72776483.12013000
VEdgars LŪSIŅŠ25.12.1984110000000.00000.00000000
VEdgars MASAĻSKIS31.03.198012604122602512313.261271114890.3213025522
VErvīns MUŠTUKOVS07.04.1984110000000.00000.00000000
VSergejs NAUMOVS04.04.1969953211091415422.9649544189.095113104
VMārtiņš RAITUMS14.04.1985416395381006.27544481.48000000
VPēteris SKUDRA24.04.19731712508307.16131076.92000000
VAndrejs ZINKOVS04.01.196814210933703.83433683.72001002

G – pasaules čempionāti, SPP – spēles pieteikumā, SP – spēles laukumā, Min – minūtes laukumā, Sek – sekundes laukumā, ZV – ielaisti vārti, TV – bez vārtsarga ielaisti vārti, Vid. – vidēji spēlē ielaisti vārti, MUV – metieni uz vārtiem, AM – atvairītie metieni, AM % - atvairīto metienu %, U – uzvaras, N – neizšķirti, Z – zaudējumi, SS – spēles bez ielaistiem vārtiem, P - piespēles, SM - soda minūtes.

Spēļu kopsavilkums pa pretiniekiem

PretinieksSPUUPNZPZGVZVSMZVMGVMPSMGVVZVV
ASV1020107183013611113040
Austrija6400022115973095100
Baltkrievija530101191058528761
Čehija70168201025010812
Dānija3100116740105810
Francija440000249544010270
Itālija630111221354318080
Japāna11008210101210
Kanāda900108124915124112831
Kazahstāna220010332202620
Krievija6204132781715870
Norvēģija86000233171337210880
Slovākija220010714102410
Slovēnija43000113773107050
Somija600123519106909521
Šveice8011061526120408460
Ukraina430112534205230
Vācija73010322131192110050
Zviedrija1101109174719613116072
KOPĀ10939294552883261610105101577877

SP – spēles, U – uzvaras, UP – uzvaras pagarinājumā vai pēcspēles metienu sērijā, N – neizšķirti, ZP – zaudējumi pagarinājumā vai pēcspēles metienu sērijā, Z – zaudējumi, GV – gūtie vārti, ZV – zaudētie vārti, SM – Latvijas soda minūtes, ZVM – zaudēti vārti mazākumā, GVM – gūti vārti mazākumā, PSM – pretinieku soda minūtes, GVV – gūti vārti vairākumā, ZVV – zaudēti vārti vairākumā.

Latvijas izlases treneri Pasaules čempionātos

TreneriGadiSPUUPNZPZGVZVPKU%
Leonīds BERESŅEVS ( 1997-1999; 2005)4261141194822650.00
Haralds VASIĻJEVS (2000-2001)21362534301453.85
Kurts LINDSTRĒMS (2002-2004)319621140501436.84
Pjotrs VOROBJOVS (2006)162131224541.67
Oļegs ZNAROKS (2007-2011)53110231683963739.78
Teds NOLANS (2012-2013)214401925441330.95

Latvijas izlase kapteiņi

KapteiņiGSPUUPNZPZGVZVPKUZP
Oļegs ZNAROKS (1997-1999)31983875611950.00
Harijs VĪTOLIŅŠ (2000-2002)320821055521845.00
VjaČeslavs FANDUĻS (2003-2004)21352626301246.15
Kārlis SKRASTIŅŠ (2005; 2009)2134210631371545.45
Aleksandrs SEMJONOVS (2006)162131224541.67
Rodrigo LAVIŅŠ (2007-2008)212401731411336.11
Herberts VASIĻJEVS (2010-2011)212402633371438.89
Jānis SPRUKTS (2012)1720051119628.57
Lauris DĀRZIŅŠ (2013)1720151425733.33

VĪTOLIŅŠ bija kapteinis arī vienā spēlē 1998.gadā

Spēles pa nedēļas dienām

SPUUPNZPZGVZV
Pirmdienās206121105262
Otrdienās171100156242
Trešdienās8301222522
Ceturtdienās12410072841
Piektdienās11204051822
Sestdienās236010165778
Svētdienās187010104659

Spēles formas krāsas

SPUUPNZPZGVZV
Baltajā formā662615331178193
Tumši sarkanajā formā421314123110126
Retro zilajā formā10000107

Spēles pa periodiem

SPUNZGVZVPKU%
Pirmajā periodā109304237799410246.79
Otrajā periodā1093527471001249744.50
Pēc otrā perioda1093919511792189744.50
Trešajā pariodā10940363310710411653.21
Pagarinājumā un pēcspēles metienos620424433.33

Sausās spēles

DatumsVārtsargsPretinieks
06.05.1997Arturs IRBEVācija
10.05.1998Arturs IRBEVācija
30.04.2001Arturs IRBEASV
07.05.2001Arturs IRBENorvēģija
29.04.2003Sergejs NAUMOVSBaltkrievija
07.05.2005Arturs IRBEUkraina
09.05.2005Arturs IRBESomija
04.05.2007Edgars MASAĻSKISUkraina
06.05.2008Edgars MASAĻSKISSlovēnija
29.04.2009Edgars MASAĻSKISAustrija
16.05.2010Edgars MASAĻSKISNorvēģija
08.05.2012Edgars MASAĻSKISItālija

Soda metieni

DatumsLaiksSpēlētājsVārtsargsVārti
05.05.200257:06Žans EŠLIMANSŠveiceSergejs NAUMOVSLatvija
02.05.200831:34Lī STEMPIAKSUSAEdgars MASAĻSKISLatvija
06.05.200814:50Mārtiņš CIPULISLatvijaRoberts KRIŠTANSSlovēnija
06.05.200831:24Aleksandrs ŅIŽIVIJSLatvijaRoberts KRIŠTANSSlovēnija
12.05.201043:04Aleksandrs ŅIŽIVIJSLatvijaAdams RUSSOItālija
08.05.201146:34Mārtiņš CIPULISLatvijaFabians VEINHANDLSAustrija
09.05.201313:00Lauris DĀRZIŅŠLatvijaRastislavs STAŅASlovākija

Tukšos vārtos iemestās ripas

DatumsVārtu guvējsNomainītais vārtsargs
04.05.1998Andrejs SKOPINCEVSKrievijaArtūrs IRBELatvija
11.05.1998Oļegs ZNAROKSLatvijaTims TOMASSASV
07.05.2001Sergejs ŽOLTOKSLatvijaBjorge JOSEFSONSNorvēģija
02.05.2002Pavels KUBINAČehijaSergejs NAUMOVSLatvija
05.05.2002Sandijs ŽANINSŠveiceSergejs NAUMOVSLatvija
03.05.2004Aleksandrs MACIJEVSKISLatvijaReinhards DIVISSAustrija
03.05.2005Mark PARIŠSASVArtūrs IRBELatvija
05.05.2005Ģirts ANKIPĀNSLatvijaGabers GLAVIČSSlovēnija
06.05.2008Aleksejs ŠIROKOVSLatvijaRoberts KRIŠTANSSlovēnija
11.05.2008Lauris DĀRZIŅŠLatvijaPals GROTNESNorvēģija
08.05.2010Martins PLUSSŠveiceEdgars MASAĻSKISLatvija
12.05.2010Mārtiņš KARSUMSLatvijaAdams RUSSOItālija
16.05.2010Jānis SPRUKTSLatvijaPals GROTNESNorvēģija

     [+] [-]

, 2014-05-09 09:32, pirms 5 gadiem
Interesanta statistika

     [+] [-]

, 2014-05-09 11:03, pirms 5 gadiem
Francija visparocīgākais pretinieks visas uzvaras.