Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:426, Did:0, useCase: 0

Zāģeris ar pālriecinošu uzvaru sāk "World's Strongest Man" sacensības

Juris Miņins
Juris Miņins

Zāģeris ar pālriecinošu uzvaru sāk "World's Strongest Man" sacensības
Dainis Zāģeris
Foto: parstipru.lv

Latvijas vienīgais pārstāvis prestižākajās spēkavīru sacensībās "World's Strongest Man" Dainis Zāģeris lieliski sāka savu dalību tajās, pirmo dienu noslēdzot ceturtās atlases grupas galvgalī.

Iepriekš jau ziņojām, ka Dainis savās otrajās WSM sacensībās startēs ceturtajā atlases grupā, kuriem šodien bija paredzēta viena disciplīna – mucu nešana. Šajās sacensībās viņš bija labākais starp sešiem atlētiem, apsteidzot tādus zināmus strongmenus kā Marks Felikss un Kržištofs Radzikovskis.
Tiesa, jāpiebilst, ka šis ir tikai pirmais no sešiem posmiem, taču sacensību kalendārs ir sastādīts tā, ka ceturtā grupa pirmajā dienā startē tikai vienā disciplīnā, atlikušajās trijās dienās būs jāpieveic vēl pieci vingrojumi, tajā skaitā Atlanta akmeņi, kuri, kā atlases sacensību noslēdzošais posms, atlētiem ļaus ieskaitē gūt dubultus punktus.

Jau rakstījām, ka 2015. gada WSM sacensībās piedalās 30 spēkavīri no visas pasaules (sadalīti piecās priekšsacīkšu grupās, katrā pa seši atlēti), lai vispirms četru dienu atlases sacensībās noskaidrotu labākos 10 (pa diviem no katras grupas), kuri sacentīsies finālā, kas norisināsies nākošās nedēļas nogalē.

Bez mucu nešanas šodien norisinājās vēl divas disciplīnas - riepu nešana un mastu celšana. Tā riepu nešanā piedalījās otrā un trešā grupa, mucas bez ceturtās grupas nesa arī pirmais un piektais atlētu sešinieks, bet mastus bija jāceļ atkal otrās un trešās grupas sportistiem.
Pēc pirmajām disciplīnām līderos bez jau mūsu Daiņa Zāģera ir izvirzījušies Haftors Bjornsons, Židrūns Savickis, Žans-Fransuā Karons un Maiks Burks, kuri izcīnīja uzvaras savās disciplīnās.

Rītdien sacensību programmā 4. atlases grupai ir paredzēti divi starti – vilkme un "Cirka hanteļu" (īpaši smagas hanteles) celšana.

WSM 2015 atlases sacensības, Mucu nešana, 4. grupa

Izmantotie resursi:
World's Strongest Man
Strongman.org • Worldwide Strongman Coverage