Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:426, Did:0, useCase: 0

Kazeļņiks ielozēts ceturtajā spēkavīru grupā

Jānis Pārums

Kazeļņiks ielozēts ceturtajā spēkavīru grupā
Agris Kazeļņiks

Mūsu pašlaik spēcīgākais spēkavīrs Agris Kazeļņiks turpina gatavoties startam prestižākajām spēkavīru sacensībām pasaulē – "The World’s Strongest Man" (WSM), kuras šogad norisināsies Maltā no 25.septembra līdz 3.oktobrim.

Savu dalību tajās beidzot apstiprinājis arī pieckārtējais titula ieguvējs polis Mariušs Pudzinovskis. Vakar Londonā notika oficiāla šo sacensību izloze. Tajā noskaidrojās atlētu sadalījums grupās. Kopumā sacensību priekšsacīkstēs piedalīsies 30 atlēti, kas sadalīti 5 grupās. WSM 2009 finālam kvalificēsies tikai divi labākie no katras grupas jeb 10 labākie.

Agris Kazeļņiks ielozēts ceturtajā grupā, kurā bez mūs spēkavīra par vietu finālā cīnīsies:
- Treviss Ortmaijers (ASV)
- Etjēns Smits (Dienvidāfrikas Republika)
- Johaness Arsjo (Zviedrija)
- Ričards Skogs (Norvēģija)
- Lorenss Šahlejs (Lielbritānija)

Lai tiktu kādā no pirmajām divām vietām, kas dotu iespēju startēt finālā, ceturtās grupas atlētiem jāsacenšas šādos vingrinājumos:
- kombinācija: enkura un ķēdes vilkšana +mucu kraušana
- pietupieni ar svaru
- automobiļa nešana
- smagās automašīnas vilkšana
- svara mešana augstumā
- akmeņu celšana

"Lai arī vismaz divi vingrinājumi man ne visai padodas, tomēr nevienam nebūs viegli, tāpēc mērķis - vismaz iekļūšana desmitniekā nemainās. Grupā ir vairāki favorīti, taču citās grupās būtu vēl grūtāk. Jebkurā gadījumā, gatavojos visiem vingrinājumiem un cīnīšos, lai sasniegtu mērķi," pēc izlozes sacīja Agris Kazeļniks.

Jau no 23.spetembra notiks telefonkonferences ar Agri Kazeļņiku un Raimondu Bergmani Radio SWH “BB brokastu” ēterā. To laikā klausītāji varēs uzzināt par aktualitātēm saistītām ar sacensībām un Agri Kazeļņiku Maltā.

Vairāk informācijas par Agra Kazeļnika startu "The World’s Strongest Man 2009" meklējiet sacensibas.lv vai parstiprulatviju.lv

Informāciju sagatavoja:
Sporta attīstības centrs sadarbībā ar Latvijas spēka atlētu federācija

  +1 [+] [-]

, 2009-09-16 09:14, pirms 11 gadiem
Turies, Agri! Lai izdodas tikt desmitniekā

     [+] [-]

, 2009-09-16 18:19, pirms 11 gadiem
Izlozi es vērtētu kā ļoti labu. Šajā grupā ir viens favorīts, bet pārējo rezultātus izšķirs tas, cik labi viņi būs sagatavojušies tieši tajā brīdī. Ļoti līdzvērtīgs sastāvs, es prognozētu, ka pirmais būs Ortmaijers, bet otrais var būt jebkurš.
Domājams, ka Agrim klupšanas viss varētu izšķirties mašīnas nešanā un svara nešanā augstumā. Kā viņš taisa pirmo, to vispār nēesmu redzējis, bet, ja viņš veiksmīgi tiek cauri šiem diviem, un pārējos nostartē savā labākajā līmenī, tad vajadzētu tikt finālā. Lai Agrim veicas!

     [+] [-]

, 2009-09-17 20:08, pirms 11 gadiem
Nu mjaa,izloze tiesaam neslikta,jaacer ka vismaz otrais paliks un tiks taalaak...