Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource520 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource520), Fid:2492, Did:0, useCase: 0

Latvijas olimpisko medaļu kaltuve aicina sagaidīt brāļus Šicus

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijas olimpisko medaļu kaltuve aicina sagaidīt brāļus Šicus
Andris Šics un Juris Šics
Foto: ITAR-TASS / Scanpix

Sigulda aicina sagaidīt brāļus Šicus, kuri ar diviem bronzas medaļu pāriem mājās atgriezīsies sestdien, informē pilsētas pašvaldība. Šie varenie siguldieši tagad ir medaļām bagātākie latvieši ziemas olimpisko spēļu vēsturē.

Latvijas kamaniņu divnieks, siguldieši Andris Šics un Juris Šics trešdien ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas godalgas divnieku sacensībās, bet ceturtdien ieguva bronzu arī komandu stafetē. Pirms četriem gadiem Vankūveras spēlēs viņiem bija sudrabs. Tādējādi šie siguldieši kļuvuši par visu laiku pirmajiem pirmajiem latviešiem, kuri 3 reizes izcīnījuši medaļas ziemas olimpiskajās spēlēs.

Sestdien, 15.februārī plkst. 13.30 notiks olimpiešu – brāļu Šicu svinīga sagaidīšana pie Siguldas dzelzceļa stacijas. Kamaniņu braucējus Šicus siguldieši sagaidīs ar Latvijas valsts karogiem, plakātiem un īpaši veidotu Slavas aleju. Pasākuma laikā būs iespēja saņemt olimpiešu autogrāfus.

Savukārt no plkst. 16.45 līdz 19.45 dzelzceļa stacijas laukumā līdzjutēji tiek aicināti vērot skeletonistu – Martina un Tomasa Dukuru braucienus un atbalstīt mūsu sportistus pie lielā ekrāna.

Jau kopš ceturtdienas Siguldas centrā ir pacelti Latvijas valsts karogi. Valsts karogus pie savām mājām aicināti izkārt arī iedzīvotāji.

Izmantotie resursi:
www.sigulda.lv

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-02-13 20:28, pirms 6 gadiem
sandis44444 rakstīja: 100% lidosta būs pārgāzta ar lidzjutejiem.. tomēr Latvieši šadus sasniegumus novērtē

un gribetos lai ari LTV parada tiešraidē ierašanos, tieši tapat ka sagaidija Štrombergu.. te tomēr ieradīsies vēsturiski sportisti..


Mārtiņš jau vien ir ko vērts - 2006 gadā atveda pirmo medaļu Ziemas OS kopš neatkarības atjaunošanas, tagad karjeru nosledz ar bronzu..

Brāļi Šici kas no pelniem līdz zvaigznēm aizrāpās Sočos..

Eliza kas ir musu pirmā sieviete medaļas ieguvēja Ziemas OS kopš neatkarības atjaunošanas..

Izcili sportisti kas ieies Latvijas sporta vēsturē un par kuriem atcerēsies vel ļoooti daudzus gadus..
pirmā komanda (ne divnieks), kas izcīna medāli arī zem LV karoga

     [+] [-]

, 2014-02-13 20:30, pirms 6 gadiem
Vispār, ja būs labs laiks, varētu no rīta aizlaist pašļūkāt pa kalnu, tad sagaidīt olimpiešus, pēc tam arī uz lielā ekrāna sagaidīt nu jau kārtējās medaļas

  +1 [+] [-]

, 2014-02-13 20:32, pirms 6 gadiem
Visi kas tiek uz Lidosta ''Riga'' Tiekamies tur un sagaidam musejos,ar skalam ovacijam,vini ir to PELNIJUSI!!!
MALACI!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
restorāni Rīgā - saņem atlaides