Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Neilands nākamajā sezonā pārstāvēs ASV komandu "Axeon Cycling Team""

Rolands Eliņš

Neilands nākamajā sezonā pārstāvēs ASV komandu "Axeon Cycling Team""
Krists Neilands
Foto: Latvijas Riteņbraukšanas federācija

ASV riteņbraukšanas komanda "Axeon Cycling Team" paziņojusi, ka 2016. gada sezonā to pārstāvēs arī Latvijas sportists Krists Neilands.

"Axeon Cycling Team" ir viena no 25 UCI Amerikas tūres profesionālajām komandām. Šogad Amerikas riteņbraukšanas sacensībās "Hincapie Racing Team" ar labiem panākumiem piedalījās Toms Skujiņš un Andžs Flaksis, bet nākamajā gadā to pašu centīsies darīt 22 gadus vecais Krists Neilands.

Neilands līdz šim pārstāvēja "Rietumu - Delfin" komandu, bet pirms nedēļas pasaules čempionātā U23 vecuma grupā izcīnīja 24. vietu individuālajā braucienā.Grupas braucienā viņam arī bija cerības uz augstu vietu, taču kritiens sacensību beigu pusē tās liedza piepildīt.

Neilands pagājušajā gadā kļuva par Latvijas čempionu U23 vecuma grupā individuālajā braucienā, viņa rīcībā arī Latvijas čempiona gods MTM riteņbraukšanā