Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Jaunzēlande atkal noslīd uz otro vietu, PK kā ranga līderi sāks īri

Juris Miņins
Juris Miņins

Jaunzēlande atkal noslīd uz otro vietu, PK kā ranga līderi sāks īri
Foto: PA Images/Scanpix

Īrijas regbija izlase, kā jau tas bija skaidrs pēc sestdien izcīnītās uzvaras pār Velsu, jauno nedēļu ir sākusi Pasaules ranga pirmajā pozīcijā un tieši līderu statusā viņi sāks arī 2019. gada Pasaules kausa finālturnīru.

Īrijas izlase, pēc smaga zaudējuma pret Anglijas izlasi, gatavošanos Pasaules kausa finālturnīram noslēdza ar divām uzvarām pret Velsu. Jau pirms aizpagājušās nedēļas mača bija zināms, ka, ja īri uzvar ar 15 vai vairāk punktu starpību, viņi kļūs par Pasaules ranga līderiem, taču, lai arī mača laikā viņiem bija izdevies sasniegt nepieciešamo pārsvaru, velsieši rezultāta starpību samazināja un īriem nācās samierināties ar ranga vicelīderu godu, pirmajā vietā palaižot Jaunzēlandi.

Pagājušonedēļ Jaunzēlande ar 92:7 pārspēja Tongu, kas bija labs sagatavošanās cikla pēdējais akords, taču Pasaules rangā lielas dividendes tas nedeva, pretēji Īru uzvarai savās mājās pār Velsu (19:10), jo pēc šī panākuma Īrijas regbija izlase sasniedza Pasaules ranga pirmo vietu, apsteidzot jaunzēlandiešus par 0.07 reitinga punktiem.

Pati Velsas izlase, kas vēl pirms divām nedēļām bija ranga līderi, nu ir noslīdējusi uz piekto vietu, kas Dienvidāfrikas Republikas komandai ir devis iespēju pacelties uz ceturto vietu.

Tāpat no Pasaules kausa dalībniecēm pozīcijas ir mainījuši ASV, kas vakardien ar 20:15 pārspēja Kanādu. Viņiem jaunākajā reitingā ir izdevies apsteigt Itāliju un nu amerikāņi ir 13. vietā. Savukārt kanādieši sev priekšā ir palaiduši Portugāli un Pasaules kausa finālturnīru sāks kā 22. spēcīgākā planētas komanda.

Latvijas regbija valstsvienība savas pozīcijas nav mainījusi un arī šonedēļ Pasaules reitingā ieņem 57. vietu.

"World Rugby" Pasaules rangs, 16.08.2019.

#Komanda
1.Īrija
2.Jaunzēlande
3.Anglija
4.DĀR
5.Velsa
6.Austrālija
7.Skotija
8.Francija
9.Fidži
10.Japāna
11.Argentīna
12.Gruzija
13.ASV
14.Itālija
15.Tonga
16.Samoa
17.Spānija
18.Rumānija
19.Urugvaja
20.Krievija
21.Portugāle
22.Kanāda
23.Namībija
24.Honkonga
25.Nīderlande
......

Izmantotie resursi:
https://www.world.rugby/