Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Stepanova un Ozoliņa triumfē CEV Sniega volejbola tūres posmā (+video)

Stepanova un Ozoliņa triumfē CEV Sniega volejbola tūres posmā (+video)

Marta Ozoliņa un Jekaterina Stepanova
Foto: cev.lu

Sniega volejbols 2018

Latvijas sieviešu volejbola duets Marta Ozoliņa un Jekaterina Stepanova aizvadītajā nedēļas nogalē debitēja CEV Sniega volejbola tūres posmā un svētdien izcīnīja pirmo vietu Lihtenšteinā.

Sacensībās notika Lihtenšteinas vienīgajā kalnu slēpošanas centrā Malbunā, kas atrodas Alpos, 1600m virs jūras līmeņa un mazāk nekā divus kilometrus no Austrijas robežas. Sieviešu sacensībās šoreiz piedalījās tikai četri dueti, iepriekšējos posmos bija vairāk.

Pirmajā mačā Marta Ozoliņa un Jekaterina Stepanova apspēlēja vācietes Sāru Baueri un Annu Eibergeri (11:7, 11:6). Otrajā cīņā pretī stājās turnīra galvenās favorītes, čehietes Anna Dostalova un Mihaela Knoblohova, kuras šajā sezonā uzvarējušas divos posmos un Eiropas tūres sezonas rangā ir līderes. Latvijas pārstāves pirmajā setā piekāpās (9:11), bet nākamajos bija pārākas (12:10, 11:7). Trešajā spēlē Ozoliņa / Stepanova pārliecinoši pieveica šveicietes Ninu Krameri un Joziannu Šēni (11:3, 11:7)

Marta Ozoliņa pēc pirmajiem mačiem: "Kad Jekaterina ierosināja spēlēt šajā turnīrā, mana reakcija bija: jā, kāpēc ne! Sniega volejbolā ir sava veida grūtības. Kad tu dodies uzbrukumā, visu laiku slīd, bet tas ir forši. Es to tiešām izbaudu, un man patīk Lihtenšteina."

"Pirmā pieredze uz sniega nebija viegla. Sajūtas tiešām citādas, un tas ir lieliski! Cilvēki mūs atbalsta, tāpēc jūtos kā mājās. Noteikti jāiegūst medaļa. Mēs jūtam, ka esam šeit, lai uzvarētu," pirms pusfināla teica Jekaterina Stepanova.

Lihtenšteinas posma pusfinālā pretinieces atteicās no cīņas, līdz ar to mūsējās iekļuva finālā, kur vēlreiz apspēlēja līdz šim varenās čehietes Annu Dostalovu un Mihaelu Knoblohovu. Pirmajā setā nācās atzīt favorīšu pārākumu (7:11), bet nākamajos trijos jau dominēja mūsējās (11:5, 11:5, 11:6). Debijas reizē zelta medaļas!

"Tas bija grūti, patiešām grūti. Bet mēs pierodam pie sniega, līdz ar to kļūst labāk," pēc triumfa teica Marta Ozoliņa, kuru papildināja Jekaterina Stepanova: "Mums bija grūti, jo nespēlējām pusfinālā un nebijām kārtīgi iesilušas pirms fināla. Zaudējām pirmajā setā, bet galu galā uzvarējām."

Pēc šī panākuma mūsu sportistes jau domā par iespējamo dalību sniega sezonas pēdējā posmā, kas 8.-9. aprīlī notiks Itālijā.

Atgādinām, ka Marta Ozoliņa ir viena no Latvijas labākajām pludmales volejbolistēm un pērn spēlēja kopā ar Alisi Leci. Kā jau ziņots, Jekaterina Stepanova savulaik guva panākumus klasiskajā volejbolā un smilšu volejbolā, bet 2016. gada vasarā Limbažu komandas sastāvā triumfēja Latvijas olimpiādē.

Izmantotie resursi:
snowvolleyball.at
cev.lu

     [+] [-]

, 2017-04-03 13:55, pirms gada
Bet kur palika Lece? Stepanova labāka?

Tev jābūt autorizētam,