Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Spīdvejs atgriežas Rīgā un Sportacentrs.com tiešraidē

Nauris Mackevičs
Nauris Mackevičs

Spīdvejs atgriežas Rīgā un Sportacentrs.com tiešraidē
Spīdvejs atkal Rīgā
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Šodien plkst. 14:00 CSDD Biķernieku trasē Rīgā pirmo reizi vēsturē Latvijā tiks aizvadīts Eiropas pāru čempionāta fināls. Latvijas izlase kopā ar Dānijas, Krievijas, Čehijas un Polijas izlasēm tiek uzskatīta par vienu no favorītēm uz zeltu. Sacensības tiešraidē varēs vērot arī portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs TV televīzijas kanālā.

Pirms nedēļas Daugavpilī tika aizvadīts Eiropas čempionāta 2. finālposms Daugavpilī, kur fantastiskā cīņā par čempionu kļuva Grigorijs Laguta. Šoreiz pienākusi kārta Rīgai un laiks noskaidrot Eiropas spēcīgāko pāri. Salīdzinājumā ar individuālajiem mačiem šoreiz braucēji cīnīsies ne tikai par savu, bet arī visas valsts godu. Kopumā paredzēts aizvadīt 21 braucienu, kas sola spīdveja izklaidi vairāk nekā divu stundu garumā.

Latvijas izlase Rīgā startēs teju labākajā sastāvā. Komandā brauks Andžejs Ļebedevs un Ķasts Puodžuks, bet rezervista statusā būs labākais juniors Jevgeņijs Kostigovs. Diemžēl savainojuma dēļ šoreiz nevarēs braukt mūsu līderis Maksims Bogdanovs, kurš sestdien Daugavpilī bija ceturtais Eiropas čempionātā.

Latvijas izlase tiek uzskatīta par vienu no galvenajām kandidātēm uz zelta medaļu. Ļoti nopietns izskatās Čehijas izlases sastāvs, jo komandas rindās brauks Vāclavs Miliks un Eduards Krčmāžs. Abi pēdējās sezonās demonstrējuši izcilu ātrumu, pie tam Čehija ir viena no labākajām izlasēm Eiropas pāru čempionāta vēsturē.

Nopietnu pieteikumu uz uzvaru ir veikusi arī Krievija. Krieviem sastāvā būs Latvijā labi pazīstamais Grigorijs Laguta, kā arī Aleksandrs Kudrjašovs, kurš vairākās sacensībās demonstrējis izcilu ātrumu.

Nedrīkst nenovērtēt Dāniju, kura sastāvu papildinājusi ar Mikaelu Jepsenu Jensenu, kurš vēl 2015. gada sezonā bija "Grand Prix" seriāla pamatsastāva dalībnieks un vienā no posmiem ieņēma trešo vietu. Viņam asistēs Rasmuss Jensens. Uz papīra nedaudz vājāk izskatās Polija, tomēr gan Šimons Vožņjaks, gan Kacpers Gomuļskis noteikti nevienam neko tāpat vien neatdos.

Vēl finālā tikuši arī Vācijas un Itālijas spīdvejisti, taču viņu izredzes uz tikšanu labāko trijniekā ir visnotaļ niecīgas.

Sacensību sākums Biķerniekos ieplānots plkst. 14:00. Biļetes joprojām ir iespēja iegādāties "Biļešu servisa" kasēs, bet neklātienē sacensības tiešraidē rādīs Sportacentrs.com.

     [+] [-]

, 2016-08-13 19:48, pirms 4 gadiem
Nekad nesaki par agru - "izredzes uz tikšanu trijniekā ir visnotaļ niecīgas" - itāļi paņēma un atstāja aiz sevis visus! Labi, var teikt, ka palīdzēja lietus, bet fakts paliek fakts!