Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1599, Did:0, useCase: 0

Burģis: "Tas bija trilleris"

Burģis: "Tas bija trilleris"
Matīss Burģis
Foto: Adel Hakouz / ITTF.com

Latvijas galda tenisists Matīss Burģis neslēpa, ka viņa pirmā uzvara olimpiskajās spēlēs nākusi ļoti smagi, un to veicinājis milzīgais satraukums. "Biju nenormāli sanervozējies," viņš atzina sarunā ar sportacentrs.com.

"Esmu ļoti priecīgs, ka šajā trillerī tomēr uzvarēju. Biju nenormāli sanervozējies. It kā pirmos setus uzvarēju, otro - pat ļoti pārliecinoši. Domāju, ka tādā ritmā viss arī aizies, bet neizdevās. Pretinieks ļoti labi tika galā ar manām servēm, un es nevarēju ieiet spēlē. Var teikt, viņš man bija neparocīgs sāncensis - daudz spēlēja ar iegriezienu. Savu lomu spēlēja arī jaunā zāle un atmosfēra - nemūžam tādā nebiju spēlējis. Sākumā pie visa bija diezgan pagrūti adaptēties – pie galda, gaismām. Beigās jau vairāk viss gāja uz nerviem - kurš stiprāks, tas arī uzvar. Mača beigās pēdējos punktos mazliet sajutu pārliecību. Tad arī sapratu, ka viss būs kārtībā."

Pēdējā setā izšķirošos brīžos Matīss uzdrīkstējās pamainīt servi. "Treneris jau sākumā teica, lai to daru, bet es nebiju īsti par servi pārliecināts. Beigās viss nostrādāja, un viss bija kārtībā,'' klāstīja Burģis. Runājot par atmosfēru, tenisists neslēpa, ka viens ir spēlēt pilnu tribīņu priekšā kādā kluba turnīrā, pavisam kas cits - olimpiādē. "Šīs sacensības tomēr notiek tikai reizi četros gados. Atmosfēra ir pavisam citādāka. Šeit katra spēle ir izšķiroša, zaudējums nozīmē izstāšanos. Visi grib uzvarēt. Spiediens ir liels."

Matīss arī atklāja, ka pret šo pretinieku - kanādieti Pjēru Luku Insu - spēlējis pirmo reizi. "Spēlējis pret viņu tiešām nebiju, taču viņu zināju, jo bija mazliet trenējies kopā ar mums. Galda tenisa jomā viņu uzskata par mazliet zemākas klases spēlētāju, bet viņš sevi ir pierādījis - dažreiz uzvarējis arī labus tenisistus. Viņš daudziem ir zināms kā ļoti neparocīgs spēlētājs. Brīžiem var ļoti labas bumbas trāpīt - kā pasaules klases spēlētājs, brīžiem pretēji - netrāpīt pavisam vienkāršas bumbas. Pret tādiem bieži vien ir grūti spēlēt, jo viņiem nav ko zaudēt, viņi daudz riskē. Un, kad mazliet sajūt uzvaras garšu, mēģina riskēt, un, ja sanāk, ir diezgan grūti. Viņš ļoti daudz spēlēja ar iegriezienu, un es nevarēju sajust bumbu. Tas sita ārā no ritma. Biju nervozs un kļūdījos dažās bumbās, kuras vajadzēja nospēlēt labāk. Pēdējais sets bija ļoti grūts, jo iepriekšējā setā man bija dažas mačbumbas, bet tās neizmantoju. Prieks, ka saņēmos un viss beidzās labi."

Matīsa Burģa treneris Matiass Sirens visvairāk bija priecīgs par uzvaru, jo tas šobrīd ir svarīgākais. "Tas bija grūts mačs. Abi spēlētāji bija diezgan nervozi, un jūs to varējāt redzēt. Mačs nebija bagāts ar tik sarežģītām izspēlēm. Tās pārsvarā bija vienkāršas. Ja Matīsam būtu bijis vairāk pārliecības, būtu vairāk spēlējis savu spēli, un uzvara būtu nākusi vieglāk. Taču paši redzat, ka olimpiādē nav viegli pat pirmajā kārtā. Ceru, ka tagad Matīss būs ieguvis vairāk pārliecības un turpinājumā vēl vairāk spēlēs savu spēli.''

  +1 [+] [-]

, 2012-07-28 20:33, pirms 8 gadiem
tagad malaci, ka pēcspēles interviju

  +1 [+] [-]

, 2012-07-28 20:33, pirms 8 gadiem
Kurā vietā rangā atrodas Burģis?

  +1 [+] [-]

, 2012-07-28 20:43, pirms 8 gadiem
Matīss, turi buru!

  +2 [+] [-]

, 2012-07-28 20:50, pirms 8 gadiem
malacis Matīss!!!

  +1 [+] [-]

, 2012-07-28 20:53, pirms 8 gadiem
vAn_Bu$hMel* rakstīja: Kurā vietā rangā atrodas Burģis?
106

  +1 [+] [-]

, 2012-07-28 20:54, pirms 8 gadiem
vAn_Bu$hMel* rakstīja: Kurā vietā rangā atrodas Burģis?
google.com

  +1 [+] [-]

, 2012-07-28 20:55, pirms 8 gadiem
Malacis.Tā tik turpini!!

  +2 [+] [-]

, 2012-07-28 21:11, pirms 8 gadiem
Matīsam, uzvaras gadījumā, 3. raundā būs jāspēlē ar pasaules 20. raketi Tianyi Jiang no Honkongas

  +1 [+] [-]

, 2012-07-28 22:25, pirms 8 gadiem
vAn_Bu$hMel* rakstīja: Kurā vietā rangā atrodas Burģis?
404 We could not locate the page you requested.

  +1 [+] [-]

, 2012-07-28 22:26, pirms 8 gadiem
Galdateniss.lv - Galda teniss var uzzināt vairāk info par šo sporta veidu

  +1 [+] [-]

, 2012-07-28 22:59, pirms 8 gadiem
Nervozs ir šis sporta veids!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja