Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:366, Did:0, useCase: 0

8. maijā Rīgā notiks pirmais Baltijas karsējmeiteņu čempionāts

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Šī gada 8.maijā plkst. 11:30 ar Biznesa augstskolas Turība atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies Latvijā pirmais Baltijas karsējmeiteņu čempionāts. Publiku priecēs karsējmeitenes no visas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai uz deju grīdas sacenstos par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu.

Čempionāta skatītājus un dalībniekus sagaida grandioza internacionāla karsējmeiteņu ballīte ar neskaitāmiem priekšnesumiem un konkursiem. Pasākuma laikā būs iespēja saņemt konsultācijas no Max Factor vizāžistiem, kuri iepazīstinās ar jaunākajām make-up tendencēm. Skatītājiem ieeja pasākumā bez maksas.

Ja Tava komanda vēl nav pieteikusi dalību čempionātam, to var paspēt izdarīt līdz 1. maijam pa e-pastu cheerchampionship@gmail.com. Dalības maksa no komandas - Ls 20.

Visas karsējmeiteņu komandas cīnīsies par galveno balvu - titulu „Baltijas labākā karsējmeiteņu komanda”, kā arī iespēju savā īpašumā iegūt čempionāta kausu un balvas no atbalstītājiem. Pirmo trīs vietu ieguvējas dalīs galvenās balvas – ceļojumu visai komandai no Eurolines, sporta apakšveļas komplektu no Adidas, Max Factor īpašo kosmētiku.

Noslēgumā visus Baltijas Karsējmeiteņu čempionāta dalībniekus sagaida oficiālais afterparty klubā Essential, lai kārtīgi relaksētos pēc garās dienas un iesildītu vasaru vēl karstākos ritmos.

Sīkāk ar čempionāta nolikumu vari iepazīties turiba.lv.

Čempionātu organizē Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar Latvijas Karsējmeiteņu asociāciju.

Informāciju sagatavoja:
Andra Ašmane

  +2 [+] [-]

, 2010-04-23 13:06, pirms 10 gadiem
Laižam uz ballīti! Ko tad meičas vienas!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2010-04-23 13:58, pirms 10 gadiem
vistraumatiskākais sporta veids pasaulē

  +1 [+] [-]

, 2010-04-23 14:20, pirms 10 gadiem
76 rakstīja: vistraumatiskākais sporta veids pasaulē
It sevišķi afterparty!!!