Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

NHL vēl viens saslimšanas gadījums – pozitīvas analīzes "Coyotes" pārstāvim

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

NHL vēl viens saslimšanas gadījums – pozitīvas analīzes "Coyotes" pārstāvim
Anti Rānta un Alekss Goligoskis. Foto: AP/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas klubs Arizonas "Coyotes" pavēstījis, ka vienam no darbiniekiem bijušas pozitīvas koronavīrusa analīzes. Netiek precizēts, kādu pozīciju komandā ieņem šis cilvēks, bet zināms, ka tas nav kāds no spēlētājiem.

Komandām no pirmdienas tika atļauts atvērt savas treniņu halles un aizvadīt nodarbības, taču hokejistu došanās uz ledus notika pēc brīvprātības principa un nelielās grupās – līdz sešiem cilvēkiem. Tiesa, visas komandas nav izvēlējušās pirmajā nedēļā atvērt savas ledus arēnas.

Lai varētu aizvadīt treniņus, visai komandai un personālam pirms tam jāveic koronavīrusa analīzes. Iepriekš Bostonas "Bruins" pavēstīja, ka vienam no hokejistiem tās bijušas pozitīvas, kaut spēlētājs bijis bez simptomiem. Vēlāk ņemtās analīzes uzrādījušas negatīvus rezultātus.

Tagad par saslimšanas gadījumu pavēstījusi Arizonas "Coyotes", bet šoreiz tas nebija hokejists. Pozitīvas analīzes bijušas kādam no komandas pārstāvjiem, bet amats netiek nosaukts. Arī šim cilvēkam nav bijuši slimības simptomi. Viņš atrodas mājas karantīnā, bet visi, kuriem pēdējo dienu laikā bijis ciešs kontakts, par to saņēmuši ziņu.

"Coyotes" ir viena no 24 komandām, kas turpinās cīņu par Stenlija kausu, un sērijā pretī stāsies Vinipegas "Jets". Treniņnometnes sāksies 10. jūlijā, bet sezonas atsākšanas datums pagaidām nav publiskots. Tiek lēsts, ka spēles varētu atsākties augustā.

Izmantotie resursi:
https://www.nhl.com/coyotes/news/co...