Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 0

Sorokins: "Gribētos dzirdēt mūsu puišu vārdus NHL un citos draftos"

Andrejs Siliņš

Sorokins: "Gribētos dzirdēt mūsu puišu vārdus NHL un citos draftos"
Oļegs Sorokins. Foto: Romāns Kokšarovs, f64

"Tas, ko es gribētu, lai saka par maniem puišiem – ka Sorokina audzēkņa attieksme pret dzīvi ir “top” līmenī," intervijā hokeja skolas "Rīga" mājaslapā citēts komandas galvenais treneris Oļegs Sorokins.

"Aizvadītā sezona ir bijusi gana krāsaina. Virslīgas komandas sastāvā spēlēs tika iesaistīti 2002., un 2003. gadā dzimušie spēlētāji. Absolūti lielākā daļa puišu bija Virslīgas debitanti, un man ir jāatzīst, ka gandrīz visi puiši apliecināja sevi kā spēlētājus, ar kuriem tuvākajos gados vajadzēs rēķināties. Šī gada Virslīgas čempionāts bija viens no augstvērtīgākajiem komandu spēka ziņā, jo daudzi puiši atgriezās no leģionāru gaitām. Tāpēc divtik patīkami ir tas, ka HS “Rīga” hokejisti spēja cīnīties par uzvaru gandrīz katrā spēlē. Citiem OHL klubiem vajadzēja nopietni noskaņoties uz spēlēm ar 16 un 17-gadīgajiem HS “Rīga” spēlētājiem," aizvadīto sezonu rezumēja Sorokins.

"Kā treneris joprojām katru gadu mācos, analizēju un cenšos pilnveidoties. Katru gadu nonāku pie atziņas, cik svarīgi ir aktīvi komunicēt ar puišiem. Pie tam tas būtu jādara jau agrākā vecumā, lai puikas pierod pie tā, ka viņi var vienmēr trenerim kaut ko vaicāt, izrunāties, pareizi saprast trenera uzstādījumus," Sorokins stāstīja par saviem izaicinājumiem šosezon. "Noteikti esmu sapratis, ka lielāku uzmanību vērsīsim taktikai – ripas saglabāšanai, pareizai pieiešanai pie ripas, nūjas un ķermeņa novietošanai attiecībā pret pretinieku. Tajā pat laikā nedaudz mainīsim darbu sauso treniņu laikā, dažādu elementu “slīpēšanas” laiku uz ledus utt."

"Gribētos sagaidīt šo vasaru, kad būs drafta procedūras NHL un Ziemeļamerikas labākajās junioru līgās. Gribētos dzirdēt mūsu puišu uzvārdus. Ticu, ka tādi būs!" pirms mērķu nosaukšanas sacīja treneris. "Mani personiskie mērķi ir gatavot spēlētājus lielajam hokejam. Gatavot puišus, kuri būs hokejā, kuri dzīvē darīs darbu, kas viņiem sniedz prieku. Tajā pat laikā es mēģinu puišiem parādīt pareizo ceļu, kas dzīvē ir nemainīgs. Nav svarīgi, vai esi hokejists vai kādas citas profesijas pārstāvis – tā ir attieksme pret lietām un pienākumiem. Viņiem ir jāsaprot, ka dzīvē var sasniegt lietas ar profesionālu attieksmi, atbildīgu attieksmi, pieklājību un komunikablitāti. Lai man un ģimenēm nebūtu jākaunas par sevi, kad dzīve nostāda lēmuma pieņemšanas brīdī. Tas ir tas, ko es gribētu, lai saka par maniem puišiem – ka Sorokina audzēkņa attieksme pret dzīvi ir “top” līmenī."

"Komandas mērķi būs nemainīgi – cīnīties katrā spēlē, cīnīties par katru ripu, mēģināt uzvarēt katru divcīņu, vienmēr saprast, ka katra spēle sākas no 0:0, un arī to, ka nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara. Manā uztverē nekā nedarīšana arī ir lielākā kļūda."

NHL drafts šogad paredzēts 27. un 28. jūnijā pēc Latvijas laika. Draftsite.com prognozēs šobrīd iekļauts viens latvietis - HK "Rīga" 18 gadus vecais uzbrucējs Patriks Zabusovs, kurš šosezon paspēja debitēt arī Rīgas "Dinamo" sastāvā. Šajā interneta vietnē viņam atvēlēta vieta sestās kārtas beigās.

Pilnu interviju ar Sorokinu var lasīt šeit:
Sorokins: Ceru izdzirdēt mūsu puišu vārdus...

     [+] [-]

, 2020-04-03 12:27, pirms pusgada
loti cienu, ko dara Sorokina kungs. Tiešām retais, kurš nespēlē kaut kādas spēles, bet domā par to, ko mīl un ir tajā uz visiem 100%. Malacis.

     [+] [-]

, 2020-04-03 12:48, pirms pusgada
Piekritīšu par Oļega degsmi un mīlestību pret šo sporta veidu kā arī pret darba kultūru