Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Halvitovs atgriežas čempiones "Daugavas" rindās

Nauris Mackevičs
Nauris Mackevičs

Halvitovs atgriežas čempiones "Daugavas" rindās
Dmitrijs Halvitovs
Foto: Ivars Račko, Sportacentrs.com

Daugavpils "Daugava" atlikušajai Smscredit.lv Virslīgas sezonai papildinājusi sastāvu ar bijušo komandas spēlētāju Dmitriju Halvitovu, kurš šo sezonu iesāka Jūrmalas "Spartakā".

27 gadus vecais centra aizsargs Dmitrijs Halvitovs Daugavpils "Daugavā" spēlēja arī iepriekšējās sezonas otrajā pusē, kad kļuva par vienu no līderiem aizsardzībā. Kopā ar viņu uz Daugavpili no "Jūrmalas" pārgāja arī cits aizsargs Daniels Ola. Ola šo sezonu iesāka Daugavpilī, bet Halvitovs spēlēja "Spartakā".

"Spartaka" kreklā savainojuma dēļ Halvitovs Virslīgā aizvadīja tikai septiņas spēles, bet "Daugavā" 2012./2013. gada sezonā viņam 14 spēles.

Gandrīz visu profesionālo karjeru centra aizsargs pavadījis Latvijā, pārstāvot tādas komandas kā "Liepājas Metalurgs", "Blāzma", "Rīga", Rīgas "Daugava" un jau pieminētās Jūrmalas komandas un "Daugavu". Tāpat viņš spēlējis arī Lietuvas komandā "Tauras".

Halvitovs kļuvis par kārtējo futbolistu, kas pastiprinājis "Daugavas" rindas vasaras posmā. Kopā ar viņu klubā atgriezies arī līdz tam Daugavpilī redzētais Bidžina Cincadze, Giorgijs Čikradze, Jans Radevičs, Mamuka Gongadze. Komandas rindas papildinājuši arī rumāņi Dragos Militaru un Bogdans Spataru, bet prom devies japānis Koičiro Izuka.

  -4 [+] [-]

, 2013-07-30 13:17, pirms 6 gadiem
Par skaistu futbolu.

  +1 [+] [-]

, 2013-07-30 14:20, pirms 6 gadiem
kad tad beidzas transferu logs?
cik dzirdeju 1 menesi iet, a un vel kapec nerakstat ka Sokolovs speles ILUKSTE
Slēpts komentārs: z-kovs1989

     [+] [-]

, 2013-07-30 16:08, pirms 6 gadiem
Halvitovs ir solīds papildinājums. Sezonas sākums neizdevies jau minētās traumas dēļ, bet cerēsim, ka situācija uzlabosies. Japāņa Izukas piesaistīšanas jēgu vispār neizpratu. Priekš kam ņemt leģionāru, ja viņš nav pat ne tuvu tik efektīvs kā vietējie spēlētāji? Neko sevišķu viņš neparādīja.

  +1 [+] [-]

, 2013-07-30 19:49, pirms 6 gadiem
šīs dienas SA Lajuks žēlojas par parādiem, bet papildinājumi viens pēc otra - par sviestmaizi spēlēs?

  -2 [+] [-]

, 2013-07-30 21:04, pirms 6 gadiem
Logs taču ir ciet?

     [+] [-]

, 2013-07-31 09:29, pirms 6 gadiem
>>>barakuda
Logs ir ciet ,bet spraudziņa vienmēr atradīsies Virslīgas reglamentā ,kas skar pārejas un papildpieteiktos spēlētājus ir punkts 5.4 Kā izņēmumi var būt un seko četri apakšpunkti,kuri lielāko tiesu skar jaunos spēlētājus,bet uz Halvitovu varētu attiekties punkts 5.4.2.,kas skan tā:"
ja spēlētājam izbeidzies līgums LFF reģistrācijas(pārejas)perioda laikā
(un ir attiecīgās futbola federācijas apstiprinājums), bet ne vēlāk kā
30 (trīsdesmit) dienas pēc reģistrācijas(pāreju)
perioda beigām (ieskaitot), bet tikai gadījumos, kad futbolists tiek
reģistrēts jaunajā klubā profesionāļa statusā.

Tātad Halvitovs varētu būt noslēdzis profesionālu līgumu ar Daugavpils Daugavu.(ja ir ievērots reglaments)