Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Ventspils" piesaka pasaules čempionu

Pēteris Neimanis, VB
Pēteris Neimanis, VB

"Ventspils" piesaka pasaules čempionu
Abdualai Alfa Nigērijas izlases formā
Foto:fifa.com

Futbola kluba "Ventspils" sastāvu papildinājis pussargs Abdulai Alba, kurš 2013. gadā Nigērijas izlases sastāvā kļuva par pasaules čempionu U-17 vecuma grupā. Jāatgādina, ka pirms dažām dienām ventspilnieki parakstīja līgumu ar citu nigērieti Adebaio Adigunu.

Lai gan futbolista CV ir tik skaļš ieraksts, turklāt šajā čempionātā viņš visus mačus sāka pamatsastāvā un laukumā aizvadīja 600 no iespējamajām 630 minūtēm, līdz šim Alfa spēlējis tikai savas valsts jaunatnes akadēmijas komandā. Tiesa, futbolists šī gada jūlijā kļūs vien 20 gadus vecs. "Ventspils" treneris Pols Ašvorts uzsver, ka nelielā auguma pussargs jau tagad izceļas ar pieredzējuša spēlētāja spēli, kas turklāt nav vienīgā viņa labā īpašība: "Abdullai ir talantīgs un ļoti perspektīvs spēlētājs. Jau šādā jaunā vecumā viņš izceļas ar augstu spēles disciplīnu, tehniku, laukuma pārredzēšanu un fiziskajiem dotumiem. Viņš savos 19 gados spēlē kā pieredzējis futbolists! Līdz "Ventspilij" es ar Alfu neesmu strādājis, bet, protams, zināju viņu pietiekami labi. Pie manis spēlēja divi viņa partneri no Nigērijas čempionu (U-17) izlases, tādēļ informācijas netrūka. Savas spējas viņš jau nodemonstrējis "Ventspils" pārbaudes mačos, piemēram, Ziemas kausa laikā. Alfa bija lielisks un gāja pamatsastāvā ne tādēļ, ka bija pārbaudē, bet tādēļ, ka uzvarēja konkurencē. Protams, tikai tādēļ, ka tu izcīnīji pasaules čempionāta zelta medaļu, tev uzreiz nebūs garantēta vieta sastāvā, tomēr, nešaubos, ka Abdullai izdarīs maksimumu, lai šo vietu izcīnīt un dot "Ventspilij" labumu jau no pirmā mača."

Gandarīts par šāda papildinājumu ir arī ventspilnieku sporta direktors Andrejs Butriks: "Esmu pārliecināts, ka "Ventspils" noslēdzis vienošanos ar spēcīgiem, talantīgiem un perspektīviem futbolistiem, kuri ļoti vēlas sevi skaļi pieteikt. Daudzējādā ziņā nopelns tam, ka Adebaio un Abdullai kļuva par dzeltenzilajiem, pieder Polam Ašvortam, kurš strādāja Nigērijā un brīnišķīgi zin vietējo futbolu. Ar kopējiem pūliņiem izdarījām milzīgu darbu, lai šie futbolisti būtu mūsu klubā, kas ne tikai stiprinās konkurenci "Ventspilī", dažādos spēli un arī piesaistīs līdzjutēju uzmanību. Kolorītāks kļūs viss Latvijas čempionāts. Adiguns ieinteresēja ar universālismu, māku tikt galā ar dažādiem uzdevumiem. Alfa vispār ir īpašs, jo ne jau katru dienu un gadu Latvijas čempionātā nonāk futbolisti, kuri uzvarējuši pasaules čempionātā. Tas arī apstiprina mūsu kluba ambīciju līmeni, tādēļ, ka ne tuvu ne katrs futbolists atbilst "Ventspils" prasībām un var risināt uzdevumus, pie kuriem mēs esam pieraduši."

Jāatgādina, ka ventspilnieki šajā starpsezonu periodā nedosies uz treniņnometni ārzemēs, jaunajai sezonai gatavojoties savās mājās un Lietuvā, kur regulāri aizvada pārbaudes spēles. Nākamā no tām paredzēta 28. februārī, kad Pola Ašvorta komanda Klaipēdā tiksies ar vietējo "Atlantas".

Izmantotie resursi
FK Ventspils

  +4 [+] [-]

, 2016-02-25 09:20, pirms 3 gadiem
Labs! Gaidu šamējos kkur tuvāk- Jelgavā vai Rīgā!!!

  +6 [+] [-]

, 2016-02-25 09:29, pirms 3 gadiem
Izklausās pēc diezgan iespaidīga papildinājuma. Jāskatās kā iejutīsies Latvijas futbolā.

  -1 [+] [-]

, 2016-02-25 09:42, pirms 3 gadiem
Pareizi ir, pietiek ampeleties, jasak vakt pasaules cempionus sastava!

     [+] [-]

, 2016-02-25 09:51, pirms 3 gadiem
oho
Ventspils - Liepāja būs labās spēles

  -1 [+] [-]

, 2016-02-25 10:01, pirms 3 gadiem
Dinamo'1988 rakstīja: oho
Ventspils - Liepāja būs labās spēles
Varētu būt, ka Liepāja būs čempions, varbūt Ventspils vienīgā gribēs ko iebilst.

  +4 [+] [-]

, 2016-02-25 10:18, pirms 3 gadiem
Briest vēl interesantāks gads kā iepriekšējais. Žēl, ka nav Skonto, kas noteikti censtos iejaukties cīņā par medaļām, bet nu ja jaunais klubs ''Riga'' ir tiešām ar ambīcijām tikt eirokausos, nevis ņemties ar toto, par ko tiek baumots, tad pēc pāris gadiem, ja Skonto atgrežas virslīgā, tad Latvijā varētu jau būt pieklājīgs čempionāts kur sešas komandas jau cīnās par pirmo trijnieku.( tai sešiniekā neieskaitu Jūrmalu, Daugavpili vai Mettu, kas protams, nav zemē metamas komandas Latvijā) Bet nu šosezon domāju par pirmo vietu sitīsies Ventspils ar Liepāju, kas zem viņiem tad jau redzēs.

gribētos tik zināt uz kādu termiņu ir šis līgums? ja tiešām labs jaunais spēlētājs, tad gribētos cerēt, ka tas nav uz vienu gadu, jo tad diža labuma nav. Pēc manām domām ar tādiem ir jāslēdz līgums kā minimums uz trīs gadiem.

  -4 [+] [-]

, 2016-02-25 10:32, pirms 3 gadiem
es jau domāju,ka Gotze pārgājis uz Ventspili

  -4 [+] [-]

, 2016-02-25 10:49, pirms 3 gadiem
zigmārs112 rakstīja: es jau domāju,ka Gotze pārgājis uz Ventspili
Mjaa cerēji ,ka Ronaldo? Ak,bet viņš tak nav bijušais pasaules čempions

  +7 [+] [-]

, 2016-02-25 10:54, pirms 3 gadiem
Starp citu Delfi ir publicēts Kaspara Gorkša raksts:
Kaspars Gorkšs: Futbols Latvijas gaumē - DELFI

SC arī saņemsies un to publicēs vai Agrītim biksiņas trīc, ka tētuks nesadod pa spurslām?

  -1 [+] [-]

, 2016-02-25 11:06, pirms 3 gadiem
Antrejs Siliņš rakstīja: Mjaa cerēji ,ka Ronaldo? Ak,bet viņš tak nav bijušais pasaules čempions
nē, Messi, bet ak vai arī vņš nav bjušais Čempions..

  -1 [+] [-]

, 2016-02-25 11:08, pirms 3 gadiem
kecbaja rakstīja: nē, Messi, bet ak vai arī vņš nav bjušais Čempions..
Jā ir čempioni, un ir vienkārši tīri tā neko futbolisti...

     [+] [-]

, 2016-02-25 11:12, pirms 3 gadiem
Klavaslapa rakstīja: Galvenais lai kaut kadu valjiigu padauzu leteni neatrod kura gatava atdoties pertikim ka rezultataa pasaule naktu jaunas latviski runajosas genetiski ne-etniskas katastrofas un shis paliktu seit uz atlikuso muzu
Mums jau tā te pilns ar uāliem un tev līdzīgiem (atsaucoties uz šiem koment)! Tā kā- ģenētikas dažādībai tas nemaz par ļaunu nenāktu!

  -2 [+] [-]

, 2016-02-25 11:21, pirms 3 gadiem
Klavaslapa rakstīja: Aizbrauc uz Briseli, Parizi, Londonu un dazaam citaam neglaabjamaas Rietumeiropas galvaspilseetaam (geto rajoniem) un redzesi, nepaspesi pat nedelu izbaudit genetisko dazadibu un jau ar pirmo avioreisu pie uraliem labpratigi atgriezisies
Vot, i sēdi vecajā Eiropā un beidz mācīt iezemiešiem dzīvot!

     [+] [-]

, 2016-02-25 11:29, pirms 3 gadiem
Klavaslapa rakstīja: Galvenais lai kaut kadu valjiigu padauzu leteni neatrod kura gatava atdoties pertikim ka rezultataa pasaule naktu jaunas latviski runajosas genetiski ne-etniskas katastrofas un shis paliktu seit uz atlikuso muzu
tikai tādu cilvēku dēļ kā tu pasaulē ir vardarbība starp rasēm un tie kuri tik sūdzas par viņiem un noliek atklāti ir vislielākie mīkstpēdiņi, jo paši baidas. Labāk izolēt tādus kā tu nevis normālus dzīvotgribošs cilvēkus.

  +1 [+] [-]

, 2016-02-25 11:30, pirms 3 gadiem
Klavaslapa rakstīja:
Un brauc tu uz savu Rietumeiropu pie negeriem, muhamediem, pederasiem un teroristiem un nemaz nemegini Latvijaa ievest sito aarpraatu
Nav man tur, ko meklēt! Tev gan he- ro va! Ka ar visām savām psiholoģiskajām problēmām ir jābrauc tieši ellei rīklē (sun)

     [+] [-]

, 2016-02-25 11:33, pirms 3 gadiem
Klavaslapa rakstīja:
Un brauc tu uz savu Rietumeiropu pie negeriem, muhamediem, pederasiem un teroristiem un nemaz nemegini Latvijaa ievest sito aarpraatu
kas tu esi vergturis, ka vari kādu saukt par nēģeri? kāda starpība muhameds vai kas? sliktāks par katoli jau nav. un tos jau nevajag ievest, tie jau tāpat te ir. bail iet ārā? maini savu attieksmi, ja nē gribu redzēt kā tu kādam acīs varētu pateikt, ka viņš ir nēģeris.

  -1 [+] [-]

, 2016-02-25 11:35, pirms 3 gadiem
Klavaslapa rakstīja: Tikai tadu cilveku del ka tu kuri ir ar mieru laist visadus musulmanus un teroristus musu kontinentaa, seit ar laiku var pat pasaules kars sakties!
Vispār jau baltie ir teroristi nr1, bet pārājais jau ir sekas! zOMBIJJ tU!!
Baltie sāka, melnie pabeigs!
Un man po, jo es neko neesmu noziedzies, tātad- būšu dzīvotājs- kaut vai pēc nāves
Un vsp jau pieņēmām lēmumu, ka visus šitos tumšveidīgos- ja viņi nejēgs uzvesties- ar armatūru!

     [+] [-]

, 2016-02-25 11:38, pirms 3 gadiem
Klavaslapa rakstīja: Tikai tadu cilveku del ka tu kuri ir ar mieru laist visadus musulmanus un teroristus musu kontinentaa, seit ar laiku var pat pasaules kars sakties!
un kāpēc viņ tād ir? Jo baltie kuri sevi uzskata par pasaules nabām viņus tādus pataisa. Un kas var uzsākt pasaules karu? tikai tādi baltie kuri ir pie varas un ar tik slimu domāšanu kā tu, nevis nabadzīge Āfrikāņi. kur viņu naudu un aprīkojumu saņem? no baltajiem. kas ir uzsākuši karu un genocīdus?baltie. kas to vienmēr ir sponsorējuši? arī baltie. ok tagad ir viens Obama, ta ta iemesls vainot melnos muļķis.

  +1 [+] [-]

, 2016-02-25 11:42, pirms 3 gadiem
neaizmirstiet iedot silto apakšveļu, citādi āfrikas bērni te neiedzīvosies. Pie pirmās izdevības drasēs prom.

  +1 [+] [-]

, 2016-02-25 11:43, pirms 3 gadiem
bezjēdzīga diskusija.. tā mēs pa visiem nolaižam sportacentra prestižu :/

  -1 [+] [-]

, 2016-02-25 11:44, pirms 3 gadiem
Klavaslapa rakstīja: Tagad baltie pasi sevi iznicina nemot musu kontinentaa svesiniekus del kuriem baltaa rase savaas maaajaas/kontinentaa ar laiku bus mazakums. Dzives limenis, ekonomika un viss kritisies un saksies lidzinaties taalo austrumu limenim
labāk padomā kāpēc vispār ir tāda baltā rase tagad Jo Afrikāņi izlīda no sava kontinenta, nejau tā venkārši mēs šeit ''savā kontinentā'' radāmies.
tālajos austrumos cilvēki dzīvo labāk nekā mēs, kur visu nosaka tikai tas cik daudz naudas tev ir makā, ja ir vari dzīvot, ja nav es bomzis un neesi nekas.

     [+] [-]

, 2016-02-25 11:52, pirms 3 gadiem
cultivate rakstīja: bezjēdzīga diskusija.. tā mēs pa visiem nolaižam sportacentra prestižu :/
Par kādu prestižu tu raksti???

  +2 [+] [-]

, 2016-02-25 11:52, pirms 3 gadiem
Antrejs Siliņš rakstīja: Mjaa cerēji ,ka Ronaldo? Ak,bet viņš tak nav bijušais pasaules čempions
kur tu redzi kaut vienu teikumu par CR kepon ?

     [+] [-]

, 2016-02-25 16:15, pirms 3 gadiem
Rasisti, varat braukt uz Krieviju un tur bļaustīties ar saviem idiotismiem. Vai konkrētais spēlētājs ir ko noziedzies, ka tāds naids? Ne jau viņš ir vainojams pie primātu(nezinu kā savādāk nosaukt tos mežoņus, kas uzvedas kā no meža iznākuši. Neattiecinu uz visiem imigrantien un bēgļiem) noziegumiem, kurus izdarījuši imigranti no Āfrikas. Nav visi vienā maisā bāžami.
Un, pats galvenais, manuprāt, šeit jākomentē par futbolu, nevis jādiskriminē cilvēks dēļ rases. Un, diemžēl arī es nolaidos līdz tādam pašam līmenim tagad. Cerēju šeit palasīt, kas citiem sakāms, bet biju dziļi vīlies daža laba aprobežotībā. Ja esat futbola fani, būtu priecājušies par šādu pienesumu Latvijas futbolā. Bet nu nevar jau arī skriet laikam pa priekšu, vēl sevi jaunajam censonim jāpierāda. Cerēsim uz to labāko un veiksmi!

     [+] [-]

, 2016-02-25 17:26, pirms 3 gadiem
Kokk, kāpēc uzreiz piemini Krieviju? Citās valstīs nav biju rasu skandāls? Itālijā banānus nemeta laukumā. Kā tirliņiem ir aizspriedumi pret reliģiju un rasi, tev ir aizspriedumi pret nacionalitāti. Tātad, esi tāds pats tirliņš.

     [+] [-]

, 2016-02-25 17:58, pirms 3 gadiem
Vai man tā tikai liekas dēļ dažiem kadriem, vai tiešām Nigērijas futbola prece visapkārt pasaulē kļūst arvien kvalitatīvāka..? Un uzticama, vai tad tiešām viens pats Ighalo tādu iespaidu radījis

     [+] [-]

, 2016-02-25 18:45, pirms 3 gadiem
fkv jaunaa beeglju uznjemsjanas programma , nu tikai jaaskataas lai uz laukuma nenosalst , citaadi buus starptautiski suudi