Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Liholajs lēmumu prognozē nākamnedēļ, Kļaviņš gatavs tiesāties līdz Lozannai

Agris Suveizda

Liholajs lēmumu prognozē nākamnedēļ, Kļaviņš gatavs tiesāties līdz Lozannai
Krišjānis Kļaviņš
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas Futbola federācijas telpās norisinājās Disciplinārlietu komisijas sēde. Pēc tās beigās DK priekšsēdētājs Vitālijs Liholajs sarunā ar žurnālistiem ar lielu pārliecību prognozēja, ka jau pēc nedēļas tiks pieņemts galīgais lēmums. LFF prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kļaviņš tik optimistisks nebija un negatīva lēmuma gadījumā ir apņēmības pilns turpināt cīņu.

Liholajs: "Raimonds Laizāns nav uzrakstījis iesniegumu"

- Kāds ir sēdē pieņemtais lēmums?
- Bija paredzēta Disciplinārlietu komisijas sēde, uz kuru uzaicinājām arī Kļaviņa kungu. Izveidojās tāda situācija, ka vakar saņēmām papildus materiālus no UEFA, arī no citas personas, kura apgalvojumi ir apspriežami. Gribētu arī teikt, ka, ņemot vērā, ka vēstule no UEFA bija angļu valodā, no Kļaviņa puses tika izteikts lūgums, lai šo vēstuli iztulkotu latviešu valodā, jo lietvedība notiek latviešu valodā. Ņēmām vērā viņa lūgumu un tam piekritām. Šajā lietā ir daudz juridisku nianšu, kurām nepieciešams ilgs laiks, lai tās visas apsvērtu un pieņemtu objektīvu lēmumu. Tāpēc arī nolēmām, ka Kļaviņa kungam jādod laiks iepazīties ar papildus materiāliem, rakstiski izteikt savu viedokli.

- Vai varat atklāt, kāds ir šīs jaunās vēstules saturs?
- Tas pagaidām nav izplatāms, pats šo vēstuli saņēmu tikai vakar.

- Kura amatpersona šo vēstuli ir rakstījusi?
- Pats šobrīd neatceros precīzi šo uzvārdu. Tā bija FIFA, UEFA oficiāla amatpersona.

- Vai ar iepriekšējiem dokumentiem, kas jau bija jūsu rīcībā, nebija pietiekama pamata lēmuma pieņemšanai?
- Ziniet, ja mums pienāk jauni materiāli, tad būtu korekti ar šiem materiāliem iepazīstināt arī Kļaviņa kungu. Tas būtu korekti, lai mūsu lēmums būtu pamatots.

- Kāpēc šajā gadījumā visu juridiski pareizi formulējat un uz sēdi uzaicinājāt arī Kļaviņa kungu, bet, piemēram, DK sēde par divu futbolistu diskvalifikāciju, kas notika, ja nemaldos, decembrī, notika ātri – burtiski dažu dienu laikā?
- Runāsim tikai par Kļaviņa lietu. Negribētu atkārtoties, visus argumentus jums jau nosaucu. Citu argumentu man nav.

- Jaunā vēstule pienāca, jo LFF pieprasīja papildus dokumentus, vai UEFA pati to atsūtīja?
- Jā, bija pieprasījums.

- Kāpēc bija šāds pieprasījums? Vai ar iepriekšējiem materiāliem nepietika?
- Tā kā ir pienākuši jauni dokumenti, atkārtošu, ka tas ir mūsu pienākums ar tiem iepazīstināt Kļaviņu.

- Jautājums bija sekojošs – ja materiāli jau bija, kāpēc no UEFA tika pieprasīta papildus informācija?
- To es nezinu. Pats šo dokumentu angļu valodā saņēmu tikai vakar vakarā. Aizsūtījām to Kļaviņa kungam angļu valodā, bet viņš izteica domu, ka nav saņēmis un ka nepieciešams to pārtulkot atbilstoši latviešu valodā. Mēs šo lūgumu apmierinājām.

- Cik procentu jūs dotu, ka nākamnedēļ lēmums beidzot varētu tikt pieņemts?
- Ja visi būsim veseli, tad 11. martā noteikti būs galīgais lēmums. Nevilksim to garumā. Vai ir pieprasīti vēl kādi dokumenti? Nē, nē, nekādi citi dokumenti nav pieprasīti.

- Mežecka kungs iepriekš sacīja, ka arī Raimonds Laizāns rakstīšot iesniegumu. Vai tas ir noticis?
- Pagaidām nē. Nezinu par tādu faktu. Laikam jau lasījāt, ka savā laikā Raimonds Laizāns savulaik presē sacīja, ka viņam tika piedāvāta konkrēta naudas summa no Kļaviņas puses u.t.t. Tas bija publicēts, bet šodien viņš nav uzaicināts [šajā lietā].

- Vai sēdē tika lemts vēl kāds jautājums?
- Jā, par Vlasova kungu. Šajā lietā savulaik bija Disciplinārlietu komisijas lēmums aizliegt nodarboties ar futbola aktivitātēm. Dažādos veidos – trenēties u.tml. Tas bija 2014. gadā, jau pagājis praktiski pusotrs gads. No Valsts policijas atbilstošas amatpersonas saņēmām lēmumu, ka ir grozīts drošības līdzeklis. Viņš pagaidām paliek kā aizdomās turētais, bet viņam ir mainīts drošības līdzeklis un viņam nav aizliegts nodarboties ar futbolu. Tāpēc pieņēmām Vlasovam pozitīvu lēmumu, ka atsaucam, atceļam viņam uzlikto liegumu par nodarbošanos ar futbolu.

Kļaviņš: "LFF neievēro Valsts valodas likumu"

- Kas bija šie papildus dokumenti, kas vakar ienākuši?
- Neesmu tos saņēmis, nevaru to komentēt. Jau sēdē teicu, ka, lai komentētu kādus dokumentus, sniegtu pilnu informāciju un sevi aizstāvētu, man ar tiem ir jāiepazīstas laicīgi. Nezinu, kas šie ir par dokumentiem. Iepazīšos un tad. Viņi man piedāvāja ar tiem iepazīstināt sēdē, bet teicu, ka iepazīšos tad, kad man tie tiks nosūtīti parastajā kārtībā, kad tos atsūta pa epastu.

- Tātad jums nav nekādas informācijas, kas šajā vēstulē ir?
- Nē, es to neizlasīju.

- Liholaja kungs sacīja, ka lūdzāt, lai tā tiktu pārtulkota no angļu uz latviešu valodu. Kāpēc?
- Latvijas Republikā likumā noteikts, ka visai dokumentu apritei jānotiek valsts valodā, arī Latvijas Futbola federācijā. Latvijas Futbola federācija neievēro Valsts valodas likumu, plus problēma ir arī tajā, ka nenoformē dokumentus atbilstoši Latvijas Republikas likumiem saistībā ar to, ka uz daudziem dokumentiem nav paraksta, kas [tādējādi] nevar tikt uzskatīti par dokumentiem.

- Arī uz UEFA dokumentiem?
- Nē, es par to dokumentu nerunāju, par citiem. Par sēdes protokoliem, piemēram. Tajos nav Disciplinārlietu komisijas paraksta.

- Pieļauju, ka esat kopā ar juristiem kārtīgi iepazinušies ar to dokumentu, vēstuli, kas bija iepriekš publicēts LFF mājaslapā.
- Komentārs par tā saturu ir tāds, ka tajā neesmu apvainots nekādās darbībās, ka būtu ietekmējis spēles. Tā, ka esmu licis likmes sporta totalizatorā, izmantojot starpnieku kompānijas, ir taisnība, un nekad neesmu to noliedzis.

- Vai esat informēts, ka LFF un Latvijas futbolā ir aizliegts nodarboties ar jebkāda veida bukmeikeru darbību?
- Esmu informēts, bet šajā brīdī neesmu nekāda veida futbola amatpersona.

- Vai, jūsuprāt, ja darbojaties ar jebkāda veida bukmeikeru darbību, esat tiesīgs kandidēt uz LFF prezidenta amatu?
- Jā, es tā uzskatu.

- Uz jums LFF Ētikas kodekss neattiecas?
- Domāju, ka nav nekāda juridiska pamata šajā brīdī par to runāt, ka es būtu kā futbola amatpersona. Tāda ir mana atbilde.

- Liholaja kungs tikko teica, ka nākamajā sēdē tiks pieņemts lēmums. Ja visiem būs veselība.
- Man kaut kas slikts notiks? Godīgi, neredzu pamatu tik optimistiskām prognozēm [ka lēmums tiks pieņemts jau nākamnedēļ]. Domāju, ka te būs ilga tiesvedība. Ne tikai Latvijā.

- LFF ir jāpieņem lēmums saistībā ar šiem ienākušajiem dokumentiem, taču fakti ir no UEFA. Tātad, ja lēmums būs negatīvs, apstrīdēsiet UEFA kompetenci?
- Jā.

- Lozannā?
- Ir skaidra procedūra. Lozanna [Sporta arbitrāžas tiesa] ir pati pēdējā [instance]. Ja būs negatīvs lēmums, tad ir LFF Apelāciju komisija, tad UEFA un pēc tam Lozanna.

1 2 70 komentāri
Slēpts komentārs: WKS

     [+] [-]

, 2016-03-04 16:15, pirms 4 gadiem
gan jau,ka nebūs - pārāk sasmērējies

  +5 [+] [-]

, 2016-03-04 16:16, pirms 4 gadiem
Cirks šis viss. Visticamāk šamiem vienkārši nezin kā tikt vaļā no KK,tāpēc visu velk garumā,pieprasa materiālus par KK.Lai vēlāk tiktu vaļā

  +2 [+] [-]

, 2016-03-04 16:24, pirms 4 gadiem
"Tas pagaidām nav izplatāms, pats šo vēstuli saņēmu tikai vakar."

Izplatīs pēc diviem mēnešiem kā iepriekšējo?

  +1 [+] [-]

, 2016-03-04 16:26, pirms 4 gadiem
Latvijas futbols paliek arvien smieklīgāks, pat galvenajam "galvu cirtējām" un sodu vācejam Liholajam dreb rokas ieraugot KK.

  +1 [+] [-]

, 2016-03-04 16:32, pirms 4 gadiem
Eu, šis jau ir no gangsteru trillera!


- ... Ja visiem būs veselība.
- Man kaut kas slikts notiks? Godīgi, neredzu pamatu tik optimistiskām prognozēm!


Kadrā parādās ņindzjas melnās maskās, adibas treniņbiksēs, ar kalašņikoviem. Kļaviņš izvelk bloknotu un sadod visiem pa pierēm. Ņindzjas pazūd.

  +3 [+] [-]

, 2016-03-04 16:32, pirms 4 gadiem
WKS rakstīja: Krišjānis Kļaviņš LFF prezidents – lielāku kaunu Latvijas futbolam grūti iedomāties
padomā vēl, asprāti

  +2 [+] [-]

, 2016-03-04 16:36, pirms 4 gadiem
WKS rakstīja: lielāku kaunu Latvijas futbolam grūti iedomāties
Spēle pret Nīderlandi.

  +6 [+] [-]

, 2016-03-04 16:42, pirms 4 gadiem
zaxx rakstīja: Cirks šis viss. Visticamāk šamiem vienkārši nezin kā tikt vaļā no KK,tāpēc visu velk garumā,pieprasa materiālus par KK.Lai vēlāk tiktu vaļā
Tieshi taa. Chekisti saprot, ka nonaakot lidz veleshanaam vinu vienigas balsis buus pashu biedriibas + iebiedeetie Riigas rajona aaksti, kamer par KK buus visa parejaa valsts un mazas pilseetas. Tapec shie saprot ka labak liidz veleshanaam ar KK ierindaa nemaz nenonaakt
Slēpts komentārs: mrPO

  -2 [+] [-]

, 2016-03-04 16:44, pirms 4 gadiem
Kļaviņa vienīgā saistība ar futbolu ir toto.

Nākamajam prezidentam tomēr būtu jānāk no futbola aprindām.

  -1 [+] [-]

, 2016-03-04 16:46, pirms 4 gadiem
mrPO rakstīja: ies pret pašu UEFA, brālis drošsirdis! moš Lozanā tiesnesim ieteiks kādu labu likmi netīšām, aizstāvoties
Tieshi taa

Reciigs jau ir tas TOTO viiirs BET veel lidz shim saka ka ir tiiraks par Romas paavesta toleshpapiru

P.S. te ir kadam sajega par TOTO buutibu??? Velams atsaukties, jo NE-ekspertiem apnicis skaidrot ka fizikas likumus un matemaatiku neapmulkot, BET naivie tic ka KK tiraa veidaa sapelnijis naudu ar toto Pat peec visiem faktiem galdaa Ak juus naivie keponi, turpiniet sedet skolas solaa va to berzt (kaa vagons), velu jums veiksmi

  -2 [+] [-]

, 2016-03-04 16:46, pirms 4 gadiem
Yakovlev rakstīja: Kļaviņa vienīgā saistība ar futbolu ir toto.

Nākamajam prezidentam tomēr būtu jānāk no futbola aprindām.
Tieshi taa.

  +1 [+] [-]

, 2016-03-04 16:46, pirms 4 gadiem
Es nezinu, kas viņiem ar to otro dokumentu, bet pirmais der tikai vienam mērķim - utilizācijai

  -3 [+] [-]

, 2016-03-04 16:48, pirms 4 gadiem
Un runaajot par Verpakovski, kaads ir pasekojis vina netirajiem darbiem ar smirdiigo Skunsku(sesku)???

Visi te saka ka vinsh tiirs kaa Egiptes piramiidu zelts, BET pasekojiet vina darbibam

Skiet vienigais tieshaam tiirais kadrs ar ruupem par futbolu ir palicis Gorksh!!!!!

  +5 [+] [-]

, 2016-03-04 16:49, pirms 4 gadiem
Izskatās, ka vēlēs ASV prezidentu
Kādas var būt pārdabiskas prasības , lai kļūtu par ranga 100. federācijas prezidentu???? Cirks gada garumā...Es neko citu neredzu, kā kādu naudas izkrāpšanas shēmu, kas ir jaunais stadions(pēc ietilpības hokeja, pēc cenas pasaules fināla līmeņa).

  +3 [+] [-]

, 2016-03-04 16:50, pirms 4 gadiem
HMB-4eva rakstīja: par KK buus visa parejaa valsts un mazas pilseetas.
Nesmīdini. Ne tuvu ne visi, kam nepatīk Indriksons, uzreiz ir par KK.

  +2 [+] [-]

, 2016-03-04 16:52, pirms 4 gadiem
Interesanti, kad līdz šim pēdējo reizi mediju pārstāvji intervēja DK vadītāju.

  -4 [+] [-]

, 2016-03-04 16:52, pirms 4 gadiem
Alexkis86 rakstīja: Es nezinu, kas viņiem ar to otro dokumentu, bet pirmais der tikai vienam mērķim - utilizācijai
Labi, es tev piekriitu, BET... ja tie buutu klajaakie meli, vai KK nebutu jau sen ierosinaajis tieslietu par klaju apmeloshanu???

Tak atveriet actinas luudzu, milie keponi!!! KK runaa daudz, smird daudz, BET vinsh neuzsaaks nekad reaalu darbibu, vairak par vaardiem protams, JO apzinaas ka Chekistu blicei ir pietiekami daudz pieradijumu un liecinieku lai vinu noliktu pie vietas un iespeejams pat vietaa (cietuma)!!!!

Ja mani piemeram apmelotu par slepkaviibu, kuru neesmu paveicis, es uzreiz saaktu tiesaties un cinitos par savu taisnibu!!! A ko dara KK??? Komentee un slepjas zem alex nika (ar kuru itkaa ir neitraals fans bet chillo ar jodu)!!! Skaidrs ka KK lasa katru rakstu seit, BET vairumaa komentee kaa itka neitraals sporta fans.

Vai mums vajag taadu prezidentu??? Protams ka nee!!! Abus patriekt un lai vietaa naak godiigs cilveeks.

Paldies, Es Ekserts ar lielo E, Mesija un visu sporta veidu paarstavis!!!

 +12 [+] [-]

, 2016-03-04 17:02, pirms 4 gadiem
Kāpēc visiem KK kadreizējā totalizatora lieta šķiet briesmīgāka par ilggadējo federācijas budžeta izzagšanu un futbola neattīstīšanu?
LFF statūti jau gadiem sarežģī pieteikties citiem kandidātiem, kad kāds beidzot savāc parakstus un gatavs izmēst futbola infrastruktūru no liekēžiem, sc,com troļļi kladzina pakaļ GI un JM interesēm

  -3 [+] [-]

, 2016-03-04 17:02, pirms 4 gadiem
Skiet ka vienigais cilveeks kuram ruup futbols un kursh ir tieshaamt tiirs visadaa zinaa ir Gorksh!!! Ceru ka uz nakamo terminu vinsh pretendees un ienems arii amatu

Ar shitiem sheemotajiem un TOTO viiriem nekas te nebuus
Visam pamataa ir nauda!!!!

Padomajiet, KK pirms 10 gadiem uzsita lielo piki, ar netiiru TOTO speeli. Tagad pikis saak iet uz beigaam, protams vajag jaunus resursus. Tie kas saka ka vinsh naak ar ceeliem meerkiem un toto spelejis kaa istens gamblers, kursh paskatas flashcoraa pedejo 5 speelu statu un izdara secinajumus, juus esat naivi, truli un leeti cilveeki kurus chakaree gan valsts gan visi parejie un gan jau pashi seezhat UK fermaas. Padomajiet kaped juus tur esat

Es tieshaam gribu zinaat cik daudz naivie seit ir, tapec lugums visiem naivajiem un letticigajiem - minusojiet mani, rakstiet PM uttt. UN pats galvenais pasakaiet kaa ar TOTO tiiraa veidaa var sapelniit 10 gadiem uz priekshu.

Man jau visticamak driiz buus bans, jo valodniecibas centram ir labi sapikots par sho izraadi, BET man pajaat jo bushu uzreiz atpaakal

Seit nedriikst teikt neko kas ir pretrunaa ar LFF veleshanam un muusu NBA zvaigzni jo tad ir bans

  -2 [+] [-]

, 2016-03-04 17:04, pirms 4 gadiem
gangrel rakstīja: Kāpēc visiem KK kadreizējā totalizatora lieta šķiet briesmīgāka par ilggadējo federācijas budžeta izzagšanu un futbola neattīstīšanu?
LFF statūti jau gadiem sarežģī pieteikties citiem kandidātiem, kad kāds beidzot savāc parakstus un gatavs izmēst futbola infrastruktūru no liekēžiem, sc,com troļļi kladzina pakaļ GI un JM interesēm
Ja to dariitu kaads tieshaam tirs cilveeks ar meerki pacelt futbolu, tad JAAA, BET to dara cilveeks kursh visu savu muuzhu nodzivojis ar netiiru TOTO naudu un tagad ir gatavs doties labaakos mediibu laukos

Es tieshaam nesaprotu, kaads ir videjaa valodniecibas centra kepona IQ!!!! Vai tieshaam ap 40??? Lasot juusu naivos murgus patieshaam ta liekas

  -1 [+] [-]

, 2016-03-04 17:10, pirms 4 gadiem
Un veel smiekligi... parasts gamblers sanem simtiem shtukas no TOTO mafijas locekliem un liek likmes ar mafijas starpniecu

Man veel jautajums valodniecibas un banu centram - jums kaadam sajeega sinis lietaas arii ir??? Lasiiju ka taisaties izraveet valodnieku zhurnalugas, tad luudzu aiciniet mani kaa Ekspertu TOTO un lidzigos jautajumos pie sevis, jo kaa redzu liidz sim, tad pat Overtime Guntis ir spejigaaks siniis lietaas par jums

Neviena konkreeta jautajuma 50+ LF diskusijas un intervijas. PAr ko jums maksaa??? Es ar 3 jautajumiem noliktu KK pie vietas ,ka vina vienigais arguments kartejo reizi buutu - tev nav pieradijumu un es lidz shim neesmu tiesaats!!! PAR KO JUMS MAKSAA????

  +2 [+] [-]

, 2016-03-04 17:10, pirms 4 gadiem
Veiksmi KK!

Nezinu kas šajā pēdējā dokumentā būs, taču ar visiem līdzšinējiem droši var irsu slaucīt, uz to pamata diskvalificēt nevar - tas nebūtu pamatoti.

  +2 [+] [-]

, 2016-03-04 17:12, pirms 4 gadiem
gangrel rakstīja: Kāpēc visiem KK kadreizējā totalizatora lieta šķiet briesmīgāka par ilggadējo federācijas budžeta izzagšanu un futbola neattīstīšanu?
LFF statūti jau gadiem sarežģī pieteikties citiem kandidātiem, kad kāds beidzot savāc parakstus un gatavs izmēst futbola infrastruktūru no liekēžiem, sc,com troļļi kladzina pakaļ GI un JM interesēm
Un būtu naivi domāt ka GI nebūtu ne reizi ar toto papelnījies.

  +1 [+] [-]

, 2016-03-04 17:14, pirms 4 gadiem
Klavlapa rakstīja: Un būtu naivi domāt ka GI nebūtu ne reizi ar toto papelnījies.
Spriezhot peec KK izteikumiem par izlasi un Skontu ir gan!!! Pietam ja tie buutu klajaakie meli, tad Chekista brigaade to taa fienkaarshi neatstaatu, jo patiesi tiirs cilveeks nelaus sevi klaji apmelot

Kaa jau teicu - abi ir suudos liidz aciim, lai iet labaak lapas no riitiem graabt un sniegu tirit, nevis ABI merkee uz futbola federaacijas limakiem

  +3 [+] [-]

, 2016-03-04 17:14, pirms 4 gadiem
Klavlapa rakstīja: Veiksmi KK!

Nezinu kas šajā pēdējā dokumentā būs, taču ar visiem līdzšinējiem droši var irsu slaucīt, uz to pamata diskvalificēt nevar - tas nebūtu pamatoti.
KK pilnīga taisnība!
LFF dokumentāciju veic rupji sakot uz tualetes papīra, ar ko LFF ir labāks par jebkuru citu Latvijā esošu iestādi?

  +3 [+] [-]

, 2016-03-04 17:15, pirms 4 gadiem
WKS rakstīja: Krišjānis Kļaviņš LFF prezidents – lielāku kaunu Latvijas futbolam grūti iedomāties
Skaties uz savu GI labāk
Latvijā ir 2 ziemas halles un to pašu Skonto tulīt jauks nost.
Nacionālo stadionu ar dabīgo laukumu jauks nost, vietā cels lētu hu*ņu (ja cels - tagad viss apstājies).
Kaut kādā sūda Staicelē beztolkā mesta nauda tā vietā lai sadalītu pa Latvijas futbola pilsētām.

  +1 [+] [-]

, 2016-03-04 17:15, pirms 4 gadiem
HMB-4eva rakstīja: Spriezhot peec KK izteikumiem par izlasi un Skontu ir gan!!! Pietam ja tie buutu klajaakie meli, tad Chekista brigaade to taa fienkaarshi neatstaatu, jo patiesi tiirs cilveeks nelaus sevi klaji apmelot

Kaa jau teicu - abi ir suudos liidz aciim, lai iet labaak lapas no riitiem graabt un sniegu tirit, nevis ABI merkee uz futbola federaacijas limakiem
nomierinies klaun!

     [+] [-]

, 2016-03-04 17:17, pirms 4 gadiem
Klavlapa rakstīja: Skaties uz savu GI labāk
Latvijā ir 2 ziemas halles un to pašu Skonto tulīt jauks nost.
Nacionālo stadionu ar dabīgo laukumu jauks nost, vietā cels lētu hu*ņu (ja cels - tagad viss apstājies).
Kaut kādā sūda Staicelē beztolkā mesta nauda tā vietā lai sadalītu pa Latvijas futbola pilsētām.
Termiņš kad tas šķūnis ir jāpabeidz ir 2017. gads! Darbi pat vēl nav sākušies

     [+] [-]

, 2016-03-04 17:18, pirms 4 gadiem
HMB-4eva rakstīja: KK, zinu ka sho lasi!!! Luugums paskaidrot kaa vienkaarsh gamblers var sanem simtiem stukas no TOTO mafijas biedriem un likt likmes tikai ar vinu starpnieciibu!!!

Es piemeram lieku KHL regulaari, BET man putins pirms spelem nesarunaa kursh zaudees un ar kaadu rezultatu

P.S. gaidu naivo un trulo keponu argumentus, jo skolas laiks jau ir garaam
Čuras galvā sāk kāpt?

  -2 [+] [-]

, 2016-03-04 17:18, pirms 4 gadiem
BayernM rakstīja: Termiņš kad tas šķūnis ir jāpabeidz ir 2017. gads! Darbi pat vēl nav sākušies
KK, lagojies luudzu uz savu iisto kontu!!!

     [+] [-]

, 2016-03-04 17:18, pirms 4 gadiem
HMB-4eva rakstīja: Spriezhot peec KK izteikumiem par izlasi un Skontu ir gan!!! Pietam ja tie buutu klajaakie meli, tad Chekista brigaade to taa fienkaarshi neatstaatu, jo patiesi tiirs cilveeks nelaus sevi klaji apmelot

Kaa jau teicu - abi ir suudos liidz aciim, lai iet labaak lapas no riitiem graabt un sniegu tirit, nevis ABI merkee uz futbola federaacijas limakiem
Bet nav citu kandidātu muļķi tu!
Ceru ka Mihelsonu ar savu Futbols2031 neuztver nopietni?
Pat savu klubu nevar sakārtot, jau kuro gadu 2020-gada čempioni virslīgas spēles spēlē uz vidusskolas mākslīgā seguma, bez normālām tribīnēm uz kurām skatītāji nenāk..

     [+] [-]

, 2016-03-04 17:19, pirms 4 gadiem
BayernM rakstīja: Čuras galvā sāk kāpt?
Jautashu velreiz, bez apvainojumiem tev ir kaadi argumenti ko stadit man preti??? Vai joprojaam uzskati ka TOTO var tiiri sapelniit 20 gadiem uz priekshu?

  -1 [+] [-]

, 2016-03-04 17:19, pirms 4 gadiem
Klavlapa rakstīja: Bet nav citu kandidātu muļķi tu!
Ceru ka Mihelsonu ar savu Futbols2031 neuztver nopietni?
Pat savu klubu nevar sakārtot, jau kuro gadu 2020-gada čempioni virslīgas spēles spēlē uz vidusskolas mākslīgā seguma, bez normālām tribīnēm uz kurām skatītāji nenāk..
Var nevienu neievelet un tad saaksies istaa ciina
1 2 70 komentāri